Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Marshmallow 23.5.A.0.570 се появи за някои региони.
#1

Във flashtoool  вече се появи за сваляне Marshmallow 23.5.A.0.570
   

За нетърпеливите D6603_23.5.A.0.570_1288-9875_R3D_Customizes RU 
Код:
magnet:?xt=urn:btih:D8F66807F14B066B8BAC477F6F7166F2F0E2EF66&dn=D6603_23.5.A.0.570_1288-9875_R3D.ftf&tr=udp%3a%2f%2ftracker.openbittorrent.com%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.publicbt.com%3a80%2fannounce&tr=udp%3a%2f%2ftracker.ccc.de%3a80%2fannounce

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Понеже не мога да редактирам горния линк, който е неактивен ето нов:
D6603_23.5.A.0.570_1288-9875_R3D_Customizes RU.ftf

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#3

Впечатления от рома?

Nexus 5 32GB White @6.0.1
Цитирай
#4

За момента всичко работи много"мазно", но по-голямо бързодействие не усещам.
Има промени по настройките и интерфейса, но трябва да го поръчкам по-обстойно, а тези дни нямам време!
Струва ми се, че е по хладен телефона.

SONY XPERIA Z2+Z3,Huawei P9+P10Plus+Mate30Pro
Цитирай
#5

Проблеми с рамта имате ли? Прекалено агресивно убиване на приложения във фонов режим?

Samsung Galaxy S4
Цитирай
#6

Вчера през ОТА ми се ъпдейтна и Dual. На пръв поглед е по-безпроблемен и по-добре изглеждащ от 5.

Samsung Galaxy Z Fold4 & Samsung Galaxy Tab S6
Цитирай
#7

Вчера телефона сам ми подсказа, че има нова версия и го упдейтнах до Marshmallow 23.5.A.0.570. Телефона е купуван от Мтел.
Визуално е по-добре от android 5.1
Първото ми впечатление е от батерията.
Заредих го вечерта и сутринта все още показваше 100%.
С предишната версия "ядеше" по два-три процента на нощ, без да го ползвам.
Не съм правил други инсталации или деинсталации вчера.
[Изображение: Screenshot.jpg]
Цитирай
#8

На мен и на лолито батерията ми беше същата - т.е не падаше вечер. Само, че сега виждам в диаграмата за нея, че телефона се буди
Цитирай
#9

Други впечатления от новия ъпдейт имате ли? Чудя се да го правя ли.

Sony Xperia Z3
Sony Xperia Z5 Compact

Xiaomi Mi 9 SE
Xiaomi 13
Цитирай
#10

Аз съм по новото. По-бърз е главно,  има дребни визуални промени. Лошото е, че сигнала за wi-fi сякаш е по- слаб, но на мен не ми е проблем. 
Флашнах РОМ-а за Америка, че само той беше FTF за теглене. 
Има проблем с темите. Нотификейшъна е черен на цвят (важи само за системните теми). Аз съм с тема на Xperia X, и си е цветно (или поне в настройките беше със сигурност черна лентата при системните темо) 
Изчезнаха или поне при мен всички теми и динамични тапети, които си бяха за модела и дойдоха теми от на Z4 и черната+бялата теми от Z5.
Въпреки това на мен ми харесва заради бързината.
Имаш и Doble tap to sleep, можеш да си инсталираш към стоковия лаунчлаунчър икони на Xperia X. 
Ти си решаваш дали да минаваш. Няма сякаш нещо дразнищо за мен, което да ме накара да се върна към лолипопа.
На мен ми липсват часовниците на Сони, които ги махнаха при ъпдейтите на 5.1.1 (е не махнаха всички) но онея които бяха с удебелен час и тънко цифри на минутите и бяха едно под друго... Не видях смисъл защо ги махнаха
Цитирай
#11

И аз го инсталирах.Има промени,като например,като някой ти звъни разстоянието за плъзгане е по-малко,и бутона за приключване на разговора,е кръгло и по в средата.Изисква свикване вероятно,но изглежда по-удобно.Още не съм разгледал всичко.Демек интерфейсът е пипнат.Анимациите,като че ли са по-бързи.Няма Стамина Sad, а някаквиспестяващи.Надявам се да върнат Стамината.Като цяло е това,за сега.
Цитирай
#12

Ъпдейт ОТА М–Тел до Marshmallow 23.5.A.0.570 , factory reset до заводски настройки и е..... пушка.
Преди на 5.1.1 на мобилните данни в 4G мрежата на М–Тел ми изписваше LTE, сега вече излиза 4G.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#13

Има спестяващи. Дозето и апп лока.
На мен ми изписва LTE ... не съм ресетвал нищо
Цитирай
#14

Задължително правя factory reset до заводски настройки, след ъпдейт към по-висока версия.
Но това е въпрос на избор.
Виждам че си с РОМ-а за Америка, за това може да ти показва LTE икона, вместо 4G.
Аз ъпнах ОТА..... (през телефона) със стоков М-Телски РОМ.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#15

А дали нещо ни мамят М-тел, все пак с техен ром си :-D
То май няма разлика между LTE и 4G. Къде дочетох, къде не из споренето при Z5 форума, някой беше писал, че LTE било средно между 3G и 4G.
Не направих ресет, защото ми се стори ненужен. Ако беше някакъв къстъм или имах проблем - задължително
Цитирай
#16

Здравейте инсталирах новия Андроид и имам проблем с блутут слушалки - постоянни прекъсвания ,отначало помислих че е проблем с картата памет , когато включа на кабелните проблема изчезва та исках да попитам -има ли някой който ползва блутут слушалки с тоа Андроид Просто питам за съвет от какво може да е проблема
п.п. блутут слушалките са Филипс
Благодаря предварително
Цитирай
#17

Направи ресет след актуализацията.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#18

@hipopotuk, Проблем в софтуера при Андроид 6 за модела, тъй като потребителите с подобен казус свързан с блутут, не са малко и коментират това под един или друг начин.
Xperia Z3 Bluetooth issue on Marshmallow.
Необходимо е и надявам се да пуснат някакъв фикс от Сони за това.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#19

Здравейте,аз съм с Xperia Z3 .Оператора е Germanos.Първото ми чудене е ,че безжичния нет ми го дава като Н+,а второто нямам още никакви индикации за Ъпдейт на Андроида?Възможно ли е при някои да дойде по-късно?Телефона съм го купувал от магазин за телефони ,а не от операторите?!
Цитирай
#20

@hitar_pesso, Точно така, актуализациите не се пускат едновременно за всяко устройство,  а е поетапно за дадени региони.
По въпроса за индикацията за безжичната мрежа,  то са необходими някои условия, ако идеята ти е за 4g или LTE мрежа:
Оператора към който е сим картата ти, трябва да е пуснал тази услуга.
Софтуера е необходимо да е с активирана опция за това.
Сим картата ти трябва да поддържа този тип мрежа.
Активиране на съответната мрежа от настройките на телефона.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#21

@hitar_pesso    90% от телефоните в Germanos са брандирани за вече бившия Глобул, понастоящем Теленор.
При Теленор още няма пусната ОТА актуализация за ММ, но се предполага че скоро (седмица-две) ще излезе.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#22

Здравейте,аз също съм с новия Android и забелязах,че при заключен апарат,иконата в долния ляв ъгъл е променена от телефон на гласово повикване.Доста порових из настройките,но не открих как и дали може да се върне отново иконата за приложението телефон.Ако някой знае дали може и как става,ще съм благодарен да сподели.А и също така,в менюто за приложенията при прелистване има добавено едно ново "Предложени",могат ли да се променят или премахват приложенията в него?
Цитирай
#23

"Предложени приложения" много ме дразни и мен. Така повечето програми ги имам два пъти, но не можах да намеря от къде да ги махна. Също така лентата "търсене в приложенията" не виждам начин за махане, че е малко излишна според мен.

HTC Desire C > Samsung Galaxy S4 (GT-I9505) > Sony Xperia Z2 (D6503) > Huawei P20 Pro > LG G8S ThinQ
Цитирай
#24

(2016-05-01, 01:09:18)venelinzl написа:  Здравейте,аз също съм с новия Android и забелязах,че при заключен апарат,иконата в долния ляв ъгъл е променена от телефон на гласово повикване.Доста порових из настройките,но не открих как и дали може да се върне отново иконата за приложението телефон.Ако някой знае дали може и как става,ще съм благодарен да сподели......

При мен изчезна след като деактивирах някои Гугълски приложения ( виж прикрепения файл в пост #14).
За жалост, не помня точно кой беше.... но мисля че беше приложението Гугъл.

Apple iPhone 12 128 GB
Samsung Galaxy A52 5G
Цитирай
#25

(2016-05-01, 07:17:52)venko1407 написа:  "Предложени приложения" много ме дразни и мен. Така повечето програми ги имам два пъти, но не можах да намеря от къде да ги махна. Също така лентата "търсене в приложенията" не виждам начин за махане, че е малко излишна според мен.

Тези две неща и мен ме докарват до лудост. Много други хора също се дразнят. Запишете се в общността на Xperia Home в G+ и искайте премахването им. Sony се вслушват в потребителите си, особено, когато са мнозинство. Smile

https://plus.google.com/u/0/communities/...9215633731

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)