Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG Optimus G Pro F240 - Проблем с набирането на номера започващи с +359
#1

Здравейте колеги става въпрос за LG g optimus pro G240        до скоро беше с КитКат , но днес му сложих през ъпдейтъра на ЛГ 5.0.2 ..... появи се следния проблем...

Набирайки номер започващ с +359 ..... немога да го набера , а съшия номер започващ с 08..... се набира без проблем , може ли да ми съдействате да го оправя.....

също мислих да го роотна , но немога да намеря тема , защото мисля да маха доста корейски приложения , който идея си нямам за какво са .... .?????
Цитирай
Аксесоари
#2

Колега, модела не е ли  LG Optimus G Pro F240, който е модела за Корея http://m.gsmarena.com/lg_optimus_g_pro_e985-5254.php


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Да, номерата трябва да са ти с 00359 ...
Цитирай
#4

това няма ли как да се поправи ?????

Точно корейската версия е колега ,точно модела който показваш....
Ситуацията е следната : Телефона си работеше нормално с 4.4 кит кат с номера +359 ( така го закупих,може да му е било инсталирано нещо , незнам ) , а сега го ъпдейтнах с ЛГ ъпрейтъра до 5.0.2 LollyPop ....

Може би е удачно да сложа някакъв къстъм ром ???? Да му кача рекавъри ( незнам как става на ЛГ , качвал съм на доста китайски телефони през флаш тоол , но за ЛГ незнам ) и от рекавърито да му сложа някакъв къстъм ром , това не е ли като удачен варянт ????
Цитирай
#5

Аз имах същия проблем, но туко що успях а го реша.
Влизаш в регистъра и после натискаш на настройки на разговора.Там ще видиш на "Международно номер за достъп" където  по подразбиране е 002, ти трябва да го промениш на 00. След това долу има "Код на област" аз там съм написал 359, но мисля че и без да правиш промени по него ще стане. Tongue

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай
#6

Пробвал ли си 4G че Немога да го подкарам.... Мисля да му сложа някакво cuatom rom
Че тези корейски приложения ме подлудяват....  А й телефона работи доста бавно....
Ей сега ще пробвам това с +359
Цитирай
#7

4G съм нямал възможност да пробвам за сега. Къстъм ром не съм слагал, лично на мен този официалния ми харесва как се държи. За корейските приложения не ми пречат, понеже съм деинсталирал каквото мога а другите са ми в папки и не им обръщам внимание Smile  Но ако намериш някое читаво къстъм ромче може да го споделиш Storstark

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай
#8

Въведох настройките  и всичко си дойде на мястото Smile
Вече набирам +359
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)