Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

В xda  има достатъчно писано по въпроса! P9 със сигурност ще получи ъпдейт до - EMUI 5.1 , вероятно и до нови функции на камерата!

HUAWEI P30 / P10 /Huawei MateBook D14 2020, Huawei Watch GT2 Pro/ GT
Цитирай
Аксесоари

Привет колеги.

Понеже обмислям покупката на P9 някой имал ли е проблем с автоматичната осветеност на екрана. Моя колежка има същия телефон получи андроид 7 и в момента понеже го бърникам всеки ден по-малко забелязах, че при отметка за автоматична осветеност като му закрия горната част на екрана /където са сензорите/ не затъмнява дисплея.Не се променя всичко.Имате ли идея след като я има опцията защо не работи .Нещо от ъпдейти ли що или може би иска някакъв рестарт.

Благодаря Ви предварително.

Поздрави,
Цитирай

Дръпни я докрай на ръчно и после сложи отметката за авто и виж дали няма да се върне осветеността

Възможно е да има проблем и при залепен протектор върху сензора
Цитирай

Не съм имал никога проблем с автоматичната и осветеност. Купувай смело, предполагам, че ще останеш доволен от телефона.

Samsung Galaxy Note II GT-N7100
Цитирай

незнам дали е тука мястото да питам....при входящо обаждане и получаване на смс може ли светкавицата да мига или при Хуавей няма такава опция....без програми,в самия телефон дали има?

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Не съм срещал такава опция. Може да е скрита някъде дълбоко в настройките или изобщо да липсва. Остава варианта с външно приложение. Преди съм ползвал такова, ама не се сещам кое беше, много добре работеше.

Изпратено от Huawei P9 чрез Тапата

Mi 11 Lite 5G
Цитирай

flash alert 2 е приложението...на самсунг S7 след актуализацията към 7 мицата излезе от само себеси,тука явно я няма тази настройка....благодаря све пак

Galaxy S7 edge Black Onyx,Huawei P9 EVA-L09
Цитирай

Колеги когато снимаме двете камери ли са активни защото при мен е активна само едната?
Цитирай

Доколкото знам, телефона снима с едната камера цветно, а с другата черно-бяло. Ако греша, моля поправете ме.
Цитирай

От вчера съм с телефона и съм доволен от него но камерата ме разочарова сравнение със Samsung s6 Edge очаквах повече като се има предвид двете камери. В по тъмни помещения е много зле и дори не ми се вярва има много шум в снимките. Възможно ли е да има проблем с камерата?
Цитирай

(2017-03-26, 09:58:31)alexs_ написа:  Колеги когато снимаме двете камери ли са активни защото при мен е активна само едната?

Само по една е активна. Това за едновременно снимане с двете е маркетингов трик. Сензорите са на Sunny Optical, нищо общо с Leica няма камерата... Лещите са пластмасови и за това маже яко.

(2017-03-26, 11:52:27)alexs_ написа:  От вчера съм с телефона и съм доволен от него но камерата ме разочарова сравнение със Samsung s6 Edge очаквах повече като се има предвид двете камери. В по тъмни помещения е много зле и дори не ми се вярва има много шум в снимките. Възможно ли е да има проблем с камерата?

Няма проблем са камерата, просто толкова си може. http://dnes.dir.bg/news/snimki-kamera-hu...a-22368555

(2017-03-26, 11:27:31)sapiora написа:  Доколкото знам, телефона снима с едната камера цветно, а с другата черно-бяло. Ако греша, моля поправете ме.

По идея трябваше да снима с двете едновременно, като монохромната помага за изострянето на снимката. Реално цветния сензор снима цветно, монохромния чернобяло, но не и двата едновременно. Това може много лесно да се провери, като се закриват сензорите един по един. http://dnes.dir.bg/news/snimki-kamera-hu...a-22368555
Цитирай

(2017-03-26, 19:54:55)Странен проблем открих с камерата. написа:  Значи когато си снимам на .jpg всичко си е наред, но когато активирам Pro мода и направя няколко снимки след това откривам, че нищо не е на фокус. 
Телефона запазва изображението в .dng и .jpg 
dng файла няма фокус но jpg файла е кристален.
Пробвах на MF, AF-C и на AF-S на всички настройки за фокусиране, включително и със заключване на фокуса, крайният dng файл не е фокусиран, но jpg файла е кристален. 
Определено е софтуерен проблем и си мисля дали да не върна до предишната версия преди В378?
С две или една камера, толкова си може телефончето. 
Други марки си позволяват да изострят и сатурират крайните изображения(не че Хуауето е по-добро) , но в крайна сметка всичко опира до светлина, сенки и задапаратното устройство. 
Аз лично съм доволен от това, което може, освен от проблема описан от мен по-горе, като цитат. 

След обстойно разглеждане и проби се оказа, че самата апликация "Галерия" не ги показва, както трябва, но като се качи в Лайтрум или Фотошоп, нещата се изясняват.

Note 9, 10+
Цитирай

Вчера ми дойде ъпдейт до андроид 7 но след ъпдейта и хард ресет не ми се показват снимките в контактите когато набирам някой или звънят на мен.Къде е проблема?
Цитирай

Колеги,здравейте..имам странен проблем с телефона,като го включа към Аукс кабел към сд-то започва да се намаля и овеличава сам,от какво може да е ? Хард ресет съм му правил преди 5 дена Sad

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Проблема може да е в самия кабел. Пробвай с друг.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2017-04-07, 08:52:20)icaka2001 написа:  Проблема може да е в самия кабел. Пробвай с друг.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Добре,ще пробвам,но сега нямам наличен

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Пробвай тогава кабела с друг телефон Wink

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай

Много се извинявам за глупавия въпрос, но бихте ли ми казали дали ще загубя гаранцията си ако направя Wipe data/factory reset през CWM Smile
Цитирай

Ако му сложиш CWM recovery да, но ако го направиш през нормалното рековъри не.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

(2017-04-14, 11:19:31)nacepenqka написа:  Много се извинявам за глупавия въпрос, но бихте ли ми казали дали ще загубя гаранцията си ако направя Wipe data/factory reset през CWM  Smile

В момента, в който сложиш CWM вече нямаш гаранция. Big Grin

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

То аз не знам дали въобще има CWM за Р9. За сега съм виждам само TWRP

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

Като цяло е все тая какво рекавъри има за модела. CWM, TWRP, Philz - всичките изискват отключване на буутлоудъра. Та гаранцията е валидна само при заключен буутлоудър.

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-04-15, 09:00:52)icaka2001 написа:  Ако му сложиш CWM recovery да, но ако го направиш през нормалното рековъри не.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Благодаря Ицак
Цитирай

Simple Dark UI с малко корекции от мен.

Линк за сваляне: https://drive.google.com/file/d/0B_d3x-i...p=drivesdk[Изображение: f112d29051db6991079566bb71f5cf3c.jpg][Изображение: 6d2219a46e7d4f7408ef2e9203e53d6f.jpg][Изображение: a49cd83516fcf5a4c9be3fab3732e13c.jpg][Изображение: 06fef7413f1adfefa5be81b475ebd732.jpg]

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

извинявам се за глупавия въпрос, но с какво ги творите тез UI?

Note 9, 10+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)