Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Никакъв проблем при мен


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
Аксесоари

Става въпрос за 60fps видео.
Аз също я нямам тази опция. До 720p е.
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

При мен си работи нормално You tube.С последния ъпдеит съм на приложението

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Ето има видео на 1080p[Изображение: ef869f112899436dee44e965f0ab435c.jpg]

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Става въпрос за 60fps 1080p видео! Не за обикновеното 30fps.

Huawei P9 - EVA-L09
Blue 32GB
Цитирай

Да сега разбрах,грешката е моя извинявам се. И при мен могат да се пускат видеа само до 720p60.Гледах няколко такива клипа уникално качество на картината имат,а представям си какво е на резолюция от 1080p60

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Здравейте SmileС p9 EVA-L09.
Телефончето се ъпдейтна към B378 и сега батерията пада по-бързо. . .вечерта без да го пипам за 6 часа е с 6-7-8% надолу :/ 
Някакво решение?
Цитирай

Колеги, мой приятел си строши дисплея на P9. Някой сменял ли е дисплей, ако е така дайте някакви координати на сервиз и какви пари е излезнал. Може и на лично да не спамим излишно! Мерси!
Цитирай

Привет колега @Breackk и аз съм със същата ос.Батерията ми пада средно с 2-3% за една нощ,с постояно включени мобилни данни на 4 г мрежа.Ако имате някое приложение като Battery Doctor го махнете,никаква работа не вършат подобни приложения,само заемат ресурси и памет.Също така можете да проверите в мениджъра на телефона дали нямате някое приложение което консумира много енергия,можете и да изберете кое приложение да се затвори и да не се синхронизира след заключването на дисплея.Това помага за запазване на заряда на батерията.Изберете си да останат да работят важни за вас приложения.Също така по дългата работа на батерията се влияе от много други фактори като дали е добро покритието на мобилната мрежа,с какво зарядно се ползва телефона.Приложения като феисбук,Viber,WhatsApp,BBM,Instagram си консумират доста ток.Хубаво е и да сме винаги с последните ъпдеити на приложенията и да се рестартира устроиството поне два пъти седмично.Това помага за по добрата работа на телефона

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei P9.Huawei P smart 2021
Цитирай

Как стоят нещата с root,
лесно ли се рутват(до коя версия) ?

Xperia arc S -> HTC Desire 601 - z1 compact - z3 compact - z5 compact - iPhone6 - Huawei P9 - Huawei p10 - Huawei p20 pro - Huawei p30 pro 
Цитирай

(2017-04-30, 14:56:49)Breackk написа:  Здравейте SmileС p9 EVA-L09.
Телефончето се ъпдейтна към B378 и сега батерията пада по-бързо. . .вечерта без да го пипам за 6 часа е с 6-7-8% надолу :/ 
Някакво решение?

При мен същата работа. Ще чакаме другия ъпдейт, няма друг избор Smile

Huawei P9
Цитирай

(2017-05-01, 21:09:28)nikolae написа:  Как стоят нещата с root,
лесно ли се рутват(до коя версия) ?
Всяка версия се руутва, но си е играчка. Виж темите в xda има доста изписано по въпроса.
Аз бих препоръчал това изглежда доста лесно за ползване.
https://forum.xda-developers.com/showthr...?t=3591358
И после това:
https://forum.xda-developers.com/showthr...?t=3565703
Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Huawei Mate 20 Pro LYA-L29
Huawei Watch GT Active
Цитирай

След близо 3 дни представянето на батерията е повече от задоволително. Smile С B378 съм. [Изображение: 3cc414360ca26fa25bec65b335beddb4.jpg][Изображение: 60364aecf389af90b5a2dd7ec62d77b3.jpg]

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Колеги, някой пробвал ли е нашите телефони с VR очила? Изобщо става ли да се гледа?

Huawei P9
Цитирай

Как го правите това с батерията.... моят е eva-l19 и откакто е с андроид 7 (б385)е много зле положението. За една нощ преди ми падаше с максимум 3% със същите неща разрешени да стартират, снощи със спрени нет и мобилни от 66 на 45%. ??????
Цитирай

Ами ако му възстановиш заводските настройки предполагам ,че ще имаш подобрение.

Honor 8 Saphire Blue
Цитирай

(2017-05-09, 16:25:36)dessexc написа:  Как го правите това с батерията.... моят е eva-l19 и откакто е с андроид 7 (б385)е много зле положението. За една нощ преди ми падаше с максимум 3% със същите неща разрешени да стартират, снощи със спрени нет и мобилни от 66 на 45%. ??????

И при мен е така, но е eva-l09 . Много ме дразни, преди изкарвах по 3 дни, сега - само един. Пробвах и с режим "Ултра батерия" с разрешени само разговори и пак за една нощ - 20%. 
Трябва май да ходи на сервиз.
Цитирай

Няма нужда от сервиз. Батерията си е мизерна с Нугата. Тези по-горе с 5, 6 часа най-вероятно правят някакви шашми с включен режим Ултра - батерия, екрана почти до нулата за яркост и т.н... И аз 3 часа и нещо правя. За вечер ми пада с около 8%... Ще чакаме ъпдейт и да се надяваме, че ще е по-добре Smile

P.S: Ако не сте правили хард ресет след ъпдейтване до Нугата, направете. Smile

Huawei P9
Цитирай

Аз правих вече два хард рестатра. Подобрение няма.
Цитирай

(2017-05-09, 15:45:15)DroidMaster написа:  Колеги, някой пробвал ли е нашите телефони с VR очила? Изобщо става ли да се гледа?
Аз моя го пробвах с очила за 30 лв., много добре се вижда. Бих казал, че за резолюцията, която предоставя телефона изображениението е доста прилично.

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

(2017-05-09, 16:25:36)dessexc написа:  Как го правите това с батерията.... моят е eva-l19 и откакто е с андроид 7 (б385)е много зле положението. За една нощ преди ми падаше с максимум 3% със същите неща разрешени да стартират, снощи със спрени нет и мобилни от 66 на 45%. ??????

Като цяло след всеки ъпдейт се скапва по още нещо ... 
Моя е L09 и преди по същия начин шп 3-4% падаше сега не може да изкара телефона по ден и то без да го цъкам особено ...
Цитирай

(2017-05-11, 04:01:40)vladols написа:  Аз моя го пробвах с очила за 30 лв., много добре се вижда. Бих казал, че за резолюцията, която предоставя телефона изображениението е доста прилично.

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk


Мерси колега. А има ли доста неща за гледане? Налишите нали не поддържат Дейдриим... Има ли смисъл да си взимам ВР очила?

Huawei P9
Цитирай

Аз съм много доволна от представянето на телефона ,още повече след ъпдейта, работи по-добре, възможността да отговориш без да влизаш в приложението е супер, това чакам от не знам кога, известията ми отключват екрана и се появяват на заключен даже след 10часа (това преди го нямаше, много агресивно затваряше приложения даже да разреша да се стартират), просто батерията пада по-бързо .... Преносима батерия и това ще е явно.. все пак предпочитам лично аз да го зареждам повече,ама да работи така идеално и гладкоSmile

Sent from my EVA-L19 using Tapatalk
Цитирай

Моя за седем месеца ползване съм го ресетвал веднъж , но вече му е време за втори ... просто не работи както трябва в момента  Undecided
Цитирай

След последния ъпдейт на Youtube клиповете в 1080p 60 fps вече работят нормално, т.е. има я опцията за гледане в тази резолюция.

Изпратено от моят EVA-L19 с помощта на Tapatalk

Huawei Mate 10 Pro
Цитирай

Колеги според вас струва ли си да заменя моя Р9 за Р10 lite, като по нов модел.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 3 гост(и)