Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#76

Е кво да им е на слушалките? Слушалки. 3.5 мм жак, гледам, меря го с шублер - еднакви. Даже и импеданса им е почти еднакъв. Ама едните свирят, а другите не стават за нищо(оригиналните). 
Ще пробвам с други, но това са единствените слушалки, които ми седят в ухото и не падат, а и имат хубав звук. 
Тва не е сериозно. Телефон за една торба пари, а са сложили слушалки, които и чеп за зеле не стават. 
Те може и да свирят хубаво, ама като са с големина на тапите за 120 мм. гаубица как да го разбера?
Цитирай
Аксесоари
#77

Някой да е забелязал, че сензора за пръстов отпечатък понякога не реагира правилно? Последните дни, през деня ми се случва да не мога да го отключа от раз, а след 3-4 пъти. Възможно ли е при потни/мокри пръсти да не реагира?

Дайте предложение за уиджет-часовник, който показва отделно час и дата.

Редакция:
Някой знае ли защо белия цвят в изображение, зададен за тапет е сивеещ? Същото забелязвам с жълтото, при тапет е по-тъмнеещо.

Редакция 2:
Ето визуална ситуация: черното е с код 000000, бялото - FFFFFF, а червеното е FF0000. А пък като гледам изображението в Галерия всичко е наред.
[Изображение: 0enpT6?gdriveurl]
Цитирай
#78

Вчера го купих. Днес падна от 10см и се спука джама. Утре отива за безплатна подмяна. Не разбрах как толкова лесно се счупи.


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#79

@stash0, а пък аз - къде ги подменят за тяхна сметка?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#80

Може да има застраховка.

Nokia 1100 -> SE K300i -> SE K800i -> Samsung Galaxy SIII -> Huawei P9 Lite, White version
Цитирай
#81

Четете темата по-отначало и ще разберете що се сменят безплатно
Такава е политиката на Хуауей, но важи за първите 3 месеца след покупката и регистрация на телефона 
Точно е време някой да я провери и да каже вярно ли е
Цитирай
#82

Цитат:3 ГОДИНИ ГАРАНЦИЯ
Получавате една година допълнителна гаранция от производителя за Вашия телефон в допълнение към стандартната две годишна гаранция.

3 МЕСЕЦА ГАРАНЦИЯ НА ДИСПЛЕЯ

В рамките на първите три месеца от датата на покупката Вие може да получите една замяна на дисплея за сметка на производителя , в случай на неволни счупване

3 МЕСЕЦА ЗАМЯНА НА ТЕЛЕФОНА

В рамките на първите три месеца от датата на покупката Вие може да получите една замяна на телефона за сметка на производителя вместо ремонт при доказан хардуерен дефект.


"Gоld Member" VIP Сервиз подлежи на конкретни критерии и условия за ползване. За повече информация вижте HiCare приложението, инсталирано на Вашия телефон.

КРИТЕРИИ ЗА ЧЛЕНСТВО


1

Може да се възползвате от "Gold Member" VIP Сервиз, като се регистрирате в HiCare приложението, инсталирано на Вашия телефон в рамките на един месец от датата на покупката.


2

Запазете валидно доказателство за покупка с надлежно отразена датата на покупката, което ще Ви е необходимо при нужда да се възползвате от "Gold Member" VIP Сервиз.


Как да активираме регистрацията за "Gold Member" VIP Сервиз

Отворете HiCare приложението, инсталирано на Вашия телефон.

Влезте с Вашето HUAWEI ID, когато бъде поискано. Трябва да имате създадено HUAWEI ID за да активирате регистрацията.

Когато влезете с Вашето HUAWEI ID в HiCare приложението, Вашата регистрация ще бъде активирана автоматично.
След регистрацията ще видите съобщение потвърждаващо успешната активация на Вашето членство.

Как да се възползваме от "Gold Member" VIP Сервиз при нужда.

Просто изпратете Вашия телефон заедно с валидно доказателство за покупка до най-близкия сервиз на HUAWEI.

Може да получите помощ и съдействие за контактите на най-близкия сервиз на нашия безплатен телефон за клиенти 0800 18818
Може да намерите информация за нашите сервизи и номера на телефона за клиенти в HiCare приложението, инсталирано на Вашия телефон.

В случай на конфликт между VIP сервиз и задължителни местните закони и разпоредби, би следвало да се прилагат местните закони и разпоредби.

http://consumer.huawei.com/minisite/bg/v...index.html
Не виждам да има нещо неясно, а и всичко си е написано на български дори.
Има и гаранционни условия в посочения линк, които всеки може да свали и прочете.
Цитирай
#83

(2016-06-11, 17:54:40)strash0 написа:  Вчера го купих. Днес падна от 10см и се спука джама. Утре отива за безплатна подмяна. Не разбрах как толкова лесно се счупи.


Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Защото май е със съвсем обикновено закалено стъкло....То не,че с "горила гласс"-протекшъна не може да се счупи,но....Smile
И между другото,моделите на LeTv са със същото стъкло.....Просто внимавайте...Smile
Цитирай
#84

Здравейте, преди седмица си взех P9 l09 от Мтел и за сега съм много доволен. Батерията държи много, снимки и видео нямат равни, игрите летят, антената на wifi е доста силна и т.н. Предния ми телефон беше P7 L10 и той беше добър, но между двата не Р9 е на свтлинни години. При Р7 и при резолюция р1080 и при р720 разлика в картината не намирах, но при Р9 с р720 е много грозни положението, затова оставам на р1080. Р9 загрява много повече от Р7, предполагам това се дължи от части на металния корпус, но се свиква. Имам един основен проблем и се надявам да има лек за него, та дисплея ми е осветен на макс, махната отметката от авто, въпреки това като се човъркам в нета или играя някоя игра, дисплея се затъмнява и като насоча телефона към светлинен източник си светва пак на макс. Някой срещал ли е този проблем и знае как се лекува, че е много досадно? И още един въпрос, стъклото има ли изобщо някаква защита от надраскване, че четох на едно място горила глас 4, на друго че нямало и така?

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#85

Това за авт. яркост на дисплея много странно нещо ми се струва. Моят си стои на колкото яркост го сложа, ако махна отметката от авто.
Виж изключи я като дръпнеш бара отгоре от  бързите настройки, малката отметка на авто и като закриваш сензора с ръка, гледай дали се движи плъзгача за яркостта.
Относно дисплея с каква защита е, не знам и не се интересувам, щото протектора за мен си е 100% задължителен за всеки един тел.
Няма още горила стъкло, дето да не се драска, затова си лепи лепенката и ще си спокоен.
Кофтито е, че е извит дисплея и стъкло няма да му стои добре, затова и казах лепенка. Моите ги взех от амазон.ук и се оказаха доста качествени, някак си тънки и почти невидими при употреба на тела.

Между другото моята П9-ка мисля вече да я продавам, че ми поомръзна. Та ако някой си търси да пише едно лс
Цитирай
#86

Сложих отметката на авто и при зактит сензор за движи точката на лентата, при махната отметка не се движи, но това ми се случва само понякога. Найлонче съм сложил за момента едно универсално, което се реже по размер, понеже не ми се дават 10 лева за уж оригинален протектор, а съм си поръчал от китай ТПУ кейс и стъкълце, за последното може и да съжелявам, че наистина стъклото е закривено. Ако не стане ще се слага пак найлонче. И аз съм фен на голямата защита на телефоните. Поздрави!

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#87

Ами виж надигни го това найлонче там дето е сензора отгоре и пак пробвай същата процедура. Може да е прекалено плътно и да пречи на сензора да усеща коректно попадналата светлина.
По принцип такива протектори правят проблем със сензора за близост- по време на разговор може да ти остане закл. тела, но кой знае в случая може и на другия да прече
Цитирай
#88

Аз нямам такива проблеми. Протектори не ползвам. Телефона е такава красота и изящество, че остава да го накича и с пластмаси разни. Smile
Цитирай
#89

От вчера дисплея не е правил проблеми с яркоста, не мисля че проблема е в сензора за светлина, понеже съм изключил автоматичното ниво и не би трябвало да работи. Доста време се налага да чакам за калъвче от китай и затова вчера реших да отида до един китайски магазин и да си намеря някое в което да влезе телефона. Разгледах и мерих двадесетина силикончета и пластмасички и открих М4 aqwa силиконче в което влезе телефона като у майкинси. Случайно жена ми има такъв телефон и няколко пластмасови гръбчета. и тази сутрин взех макетното ножче и си приспособих един. И сега съм МЕГА доволен, че мога да го пъсна телефона в джоба без да ме е страх да не го одраскам в някоя капса.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#90

(2016-06-13, 15:10:55)downhill написа:  Здравейте, преди седмица си взех P9 l09 от Мтел и за сега съм много доволен. Батерията държи много, снимки и видео нямат равни, игрите летят, антената на wifi е доста силна и т.н. Предния ми телефон беше P7 L10 и той беше добър, но между двата не Р9 е на свтлинни години. При Р7 и при резолюция р1080 и при р720 разлика в картината не намирах, но при Р9 с р720 е много грозни положението, затова оставам на р1080. Р9 загрява много повече от Р7, предполагам това се дължи от части на металния корпус, но се свиква. Имам един основен проблем и се надявам да има лек за него, та дисплея ми е осветен на макс, махната отметката от  авто, въпреки това като се човъркам в нета или играя някоя игра, дисплея се затъмнява и като насоча телефона към светлинен източник си светва пак на макс. Някой срещал ли е този проблем и знае как се лекува, че е много досадно? И още един въпрос, стъклото има ли изобщо някаква защита от надраскване, че четох на едно място горила глас 4, на друго че нямало и така?
  
   Същите проблеми имам с дисплея. Случва се само на слънчева светлина (при мен е на автоматична
  настройка на яркостта), и на определени приложения само. Няма лек за това, 2 пъти съм правил
  възстановяване на заводските настройки.
Цитирай
#91

Двете камери правят чудеса!

http://imgur.com/a/VBCKd
Цитирай
#92

(2016-06-09, 17:22:30)Thunar515 написа:  ... Дайте предложение за уиджет-часовник, който показва отделно час и дата.

Редакция:
Някой знае ли защо белия цвят в изображение, зададен за тапет е сивеещ? Същото забелязвам с жълтото, при тапет е по-тъмнеещо.

Редакция 2:
Ето визуална ситуация: черното е с код 000000, бялото - FFFFFF, а червеното е FF0000. А пък като гледам изображението в Галерия всичко е наред.

Свалих приложението SB Wallpaper Changer и цветовете се оправиха. Ето скрийншот ЦЪК! Обаче пък забелязах, че на светлите тапети цвета на уиджет часовника не се променя.
Цитирай
#93

Здравейте и аз закупих вчера p9 от вивата просто е уникален това мога да кажа след година ползване на LG G2 батерията спокойно ми държи 48 часа със 4г и стандартно ползване колебаех се между LG G5 но като ги взех и двете определено реших че ще е p9
Цитирай
#94

Намерих една програмка в гугъл магазина, с помоща на която си реших проблема с автоматичното затъмняване при махната отметка за него. Velis Auto Brightness се казва, в нея има настройка за изключване на автоматичното затъмняване, както и много други благинки. Някой от вас пробвал ли 9V зарядно на Huawei за бързо зареждане? Четох в XDA че има такова за нашите апарати и за Меит 8, но се продавало отделно. Дали това няма да скапе батерията по бързо?

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#95

(2016-06-21, 15:39:53)downhill написа:  Намерих една програмка в гугъл магазина, с помоща на която си реших проблема с автоматичното затъмняване при махната отметка за него. Velis Auto Brightness се казва, в нея има настройка за изключване на автоматичното затъмняване, както и много други благинки. Някой от вас пробвал ли 9V зарядно на Huawei за бързо зареждане? Четох в XDA че има такова за нашите апарати и за Меит 8, но се продавало отделно. Дали това няма да скапе батерията по бързо?
Със сигурност ще и скъси живота, аз като бях с s6 edge я изключвах тая функция и батерията определено се държеше по-стабилно, макар че тия от самсунг много се изложиха с последните модели, най-вече от към батериите .... 

п.п. някой пробвал ли е функцията да си намали резолюцията на 720х1280 за да пести батерия ?
Цитирай
#96

Колеги, не се литкайте на бързи зарядни. Научете си телефона да се зарежда. Аз го зареждам моя Р9+ с едно слабо и бавно зарядно. Вечер го включвам, сутрин е на 100% и го взимам. На ден с всички включени екстри, телефона ми пада от 100% на 80%. Преценявайте.

OnePlus 7T Pro Mclaren Edition 5G 
Lenovo YT 2-1050L 
Цитирай
#97

При P7 бях постояно в р720 режим и батерията определено се държеше по добре а разлика в картинката поне за мен нямаше. Освен батерияра и бързината на телефона се овеличи. При Р9 пуснах р720, но картината доста се размаза и реших да си остана на р1080, при което с доста игра и мобилен интернет го зареждам на 2 дни. До сега толкова стабилен телефон не съм имал, а доста са ми минали през ръцете. За бързото зареждане се отказах, няма как да не скася живота на батерията при положение че я пържя на 9 волта. за програмката Velis Auto Brightness, работеше един ден и спря, така че не я теглете, нестава. Ще чакам ъпдейт на софтуера и се надявам да се оправи проблема ми.

SAMSUNG GALAXY SIII mini > HUAWEI ASCEND P7 stock > HUAWEI ASCEND P9 stock
Цитирай
#98

Едно странно нещо забелязвам при мен. Вечер го махам от зарядното на 100%. Гася го. При включване сутрин телефона е на 96% батерия. Някой има ли обяснение? Телефона през нощта е ИЗКЛЮЧЕН.
Цитирай
#99

(2016-06-24, 14:55:50)skiman написа:  Едно странно нещо забелязвам при мен. Вечер го махам от зарядното на 100%. Гася го. При включване сутрин телефона е на 96% батерия. Някой има ли обяснение? Телефона през нощта е ИЗКЛЮЧЕН.

колко време мина след като ти показа че е на 100%
Цитирай

Аз винаги го държа поне 2 часа на зарядно след като стигне 100%.
И така го гася. И на сутринта...96%. Va
Да уточня. Без значение на колко процента съм го изгасил вечерта, на сутринта е с 3-4% надолу батерията.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)