Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Здравейте, да не отварям тема, пиша тук, брат ми е с Р9 има следния дразнещ проблем, в настройки на будилник не му позволява да смени мелодията, натискаш на мелодия и не отватя, какво може да е? Благодаря.

Изпратено от моят SM-N950F с помощта на Tapatalk

Galaxy S23 Ultra
Цитирай
Аксесоари

Здравейте!
Имам един малко странен проблем, може и нещо да не е както трябва в настройките.
Когато закача телефонът през USB за компютър не мога да видя снимките, които са във вътрешната памет на телефона и да си ги смъкна на компютъра. Дава ми, че е пълно 25 GB, а като маркирам всички папки и им дам Properties ми дава, че са само 2 GB, папката за камерата я дава празна. С картата памет всичко е наред, там се вижда всичко.

Huawei P9 Eva L09
Huawei Mate 20 HMA-L29
Цитирай

Провери за драйвъри на PC-то.

 
Цитирай

Здравейте, смених батерията преди 2 дни и имам проблем.Та проблема е следния след зареждане телефона робати нормално до някъде към 40-50% след което батерията започва да пада като секундарник и понякога направо се излкюва.Ако някой знае как да го оправя ще съм му много благодарен !
Цитирай

(2019-03-24, 21:56:37)STEFAN написа:  Здравейте, смених батерията преди 2 дни и имам проблем.Та проблема е следния след зареждане телефона робати нормално до някъде към 40-50% след което батерията започва да пада като секундарник и понякога направо се излкюва.Ако някой знае как да го оправя ще съм му много благодарен !

Къде смени батерията и сигурен ли си в нейната оригиналност?
Питам, защото мисля утре да пращам моя в оторизирания сервиз за смяна на батерия и съм сигурен в оригиналност и на батерия и на работа. Ако ти си си взел някаква батерия и си отишъл в някакъв сервиз или сам си сменял батерия,то е напълно възможен такъв проблем. Опиши кое как е?

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай

Бях отишъл при един сервиз в града не съм сигурен и за това се питам какъв е проблема
Цитирай

(2019-03-24, 22:18:09)STEFAN написа:  Бях отишъл при един сервиз в града не съм сигурен и за това се питам какъв е проблема

Ти сам си отговорил на въпроса си. В желанието си да спестиш си взел евтина батерия с евтино качество,сложена в евтин сервиз със съмнителна репутация и получаваш проблем от цялото това некачествено отношение към телефона. При условие,че имаш оторизиран сервиз на Хуауей и там батерията оригиналната е 62лв с работата,да отидеш и да дадеш 34 лв за батерия и за работа 10лв е несериозно. Проблема е в батерията 100процента.

Samsung Galaxy S21 FE 5G Huawei watch 3 pro & Huawei Media pad m5 (10.8 inch) Lte  
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)