Оценете темата:
  • 6 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Huawei P9

мнение 1 076 от alexs_

(18 Jul 2017, 13:59:52)BBM написа: Мерси Alexs,ще деинсталирам феисбук и феисбук месенджера за тест,да го видим как ще се държи телефона.

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Добре после пиши дали има резултат
При мен се оправиха нещата до следващия им ъпдейт
Цитирай

мнение 1 077 от esil2

(18 Jul 2017, 13:59:52)BBM написа: Мерси Alexs,ще деинсталирам феисбук и феисбук месенджера за тест,да го видим как ще се държи телефона.

Аз не ползвам месенджър само Фейсбук и версията не е тежка защото е стара, дори си излизам от фейса с изход спрял съм го да работи във фонов режим, и въпреки че имам малко програми пак си загрява дори само като се поровя няколко минути в интернет.
Цитирай

мнение 1 078 от BBM

Положението е същото,телефона пак си загрява и без месенджера и феисбук.Ще го тествам на 3-2 г мрежа да видим дали не загрява заради 4 г мрежата.

Желая ви щастие
Цитирай

мнение 1 079 от icis4

При мен се беше побъркал, а и все още се побърква понякога като пусна камерата "Медиа Сервър". От менюто за "Developer"-и си пуснах горе вдясно да ми показва натоварването на процесора постоянно и като се появи яко натоварване гледам за "медиа сървър" и рестартирам. Днес ползвах доста телефона и за разговори четох PDF-и, броузер, поща/четене/писане и пак има 62%. Преди без да го вадя от джоба падаше и под 30% и беше топъл и не можеше да се зареди от 9V/2A.

Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD