Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Прекалено бавно зареждане на телефона.
#1

[Изображение: 38082dd55b0dde019fd8895d5c9c3d79.jpg]

Преди 2 седмици започна страшно бавно да се зарежда. Батерията е на 2 години. Пробвах с различни зарядни, а по време на снимката е включено чисто ново зарядно от S6. Сменявах ромове, фактори ресет и какво ли не прочетох и пробвах и си е бавно. Понякой път като извадя батерията и я вкарам пак за момент се зарежда както трябва и после пак умира. За нова батерия ли да мисля или ?

Sent from my SM-G900M using Tapatalk
Цитирай
Аксесоари
#2

За батерия на 2 години и при активно ползване е напълно нормално и е време за нова.

Sent from my MI 4W using Tapatalk

 
Цитирай
#3

Мисли за нов оригинален кабел !

Smsung Galaxy S8 , Samsung Galaxy J7
Цитирай
#4

С моя оригинален и с на жената е все тая. Нейната S6 ца е на 2 месеца. И двата са взимани от Мтел и съм далеч от мисълта, че може да са фейк.

Sent from my SM-G900M using Tapatalk
Цитирай
#5

Има едно проблемни кабели на самсунг. Оригинални. Тънки дето пожълтяват. Те правят мизерии

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#6

По принцип като свършва една батерия се зарежда по бързо , според мен кабел или юесбито на телефона . Пробвай при заряд да напрегнеш буксата към телефона нагоре или надолу .
Цитирай
#7

(2016-04-10, 14:17:13)gazibarev написа:  Има едно проблемни кабели на самсунг. Оригинални. Тънки дето пожълтяват. Те правят мизерии
Ето нещо ново да разбера, а аз си мислех че е мизерия дето съм го пипал и влачил Big Grin Но пък с другия кабел проблема си остава и напрягах кабела при буксата как ли не и няма ефект.

Sent from my SM-G900M using Tapatalk
Цитирай
#8

Нова батерия пич. Все пак има живот 300 500 цикъла

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#9

Нова оригинална батерия от къде може да се закупи и колко струва ?
Цитирай
#10

От Handy ми искат 40лв за нова с 6м гаранция.

Sent from my SM-G900M using Tapatalk
Цитирай
#11

И аз имах този проблем след последната актуализация . Последните две седмици , телефона се зареждаше по 4-5 часа до 100% ... От два дни си върнах стара версия на лолипоп 5.0 , и всичко се оправи . Около час и малко се зарежда от 15% до 100% Smile) Пробвай и ти с това!
Цитирай
#12

altanivan с кой лолипоп си ? Аз съм с BOD3 Британския и от 15-100 се зарежда за 1 час и 50 мин.
Цитирай
#13

Сега съм с по-стар BOJ1 ,а преди това не помня с кой бях . Беше въздушна актуализация,но не бях доволен , а имах само този свален на лаптопа... Освен,че се зареждаше бавно , а после пък се изтощаваше прекалено бързо. По принцип около 2 дни си кара,а тогава за по-малко от 15 часа стигаше до около 17-20%
Цитирай
#14

Сега ще сложа къстм 5.1.1 да видим, но едва ли. Ще пиша като имам резултат

Sent from my SM-G900M using Tapatalk
Цитирай
#15

Първо проблема най-вероятно е във зарядното. Второ може да е в USB конектора на технически език SUB-PBA. Провери и ако има проблем надявам се да имаш гаранция. Гаранцията на батерията и аксесоарите е 6 месеца за всички устройство на самсунг за съжеление дори и на новите брандове. Скоро производителя навести с тази лоша нова оторизираните сервизи.
Цитирай
#16

Не е до зарядно. Ще пробвам с нова батерия и крайното ще е смяна на усб, но там знам че се чупи дисплея и е цифра пара. По скоро да си взема нов телефон.

Sent from my SM-G900M using Tapatalk
Цитирай
#17

В оторизиран сервиз не се чупи поне ако те бива не е никакъв проблем. Ако имаш проблем пиши ми на лично и ще ти разкажа Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)