Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8 или LG G flex 2
#1

Здравейте! Решил съм да закупя смартфон и моделите, върху които съм се спрял са Huawei P8 и LG G flex 2. Телефона ще се използва за правене на снимки от време на време, за слушане на музика, ютуб видеа, социални мрежи, месинджър, уеб браузване и разговори разбира се. Игри няма да се играят на него - никакви. Искам да ви попитам кой от двата си заслужава, като издръжливост на батерията, бързина - без лагове и разни такива, нагряват ли много двата апарата като цяло, операционна система и всичко останало каквото се сетите.

Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз бих взел LG - то щото е пластмасов и извит

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#3

LG G flex 2 според мене е по добрия вариант!
Цитирай
#4

И аз съм за G Flex 2.
Цитирай
#5

(2016-04-10, 19:15:14)technology написа:  Здравейте! Решил съм да закупя смартфон и моделите, върху които съм се спрял са Huawei P8 и LG G flex 2. Телефона ще се използва за правене на снимки от време на време, за слушане на музика, ютуб видеа, социални мрежи, месинджър, уеб браузване и разговори разбира се. Игри няма да се играят на него - никакви. Искам да ви попитам кой от двата си заслужава, като издръжливост на батерията, бързина - без лагове и разни такива, нагряват ли много двата апарата като цяло, операционна система и всичко останало каквото се сетите.

Благодаря предварително!

Huawei p8 имам го от 10месеца,никакви проблеми.Много добър телефон.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)