Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Софтуерен или хардеурен проблем с чуваемостта.
#1

Колеги моля за съвет. Телефона е рутнат пробвал  съм и със стоков ром,  и с друг ром, инсталирам CallRecorder пробвал съм и други подобни и при двата рома приложенията тръгват работят няколко дни след което се получава следният бъг при избиране или приемане на обаждане не чувам този който ме е избрал, а те ме чуват брояча го виждам че тръгва. Просто по някакъв начин се блокира слушалката. Оправянето е деинсталиране на приложението ,чистене на кеша или рестарт. Без  това приложение няма проблеми или подобни телефона работи. Не знам  дали има значение но телефона е внесен от Англия и е със сменен имей не е реплика. А аз го купих от интернет магазин. Ако е от говорителя сменя ли се или е на платката. Дайте съвет
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен е така.Нз защо примирил съм се.Аааа.И блутуут нямам.Щото съм спрял половината стокови приложения,а другите съм изтрил ли.Нз.Не е болка за умиране.Ползвам шареит или синхронизирам с майл.ру.

nokia 3650---sony-ericsson p900---nokia 3230---nokia n95 8gb---lg optimus 3d---samsung galaxy s4 9505----lenovo p2-----samsung galaxy a71
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)