Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Mireo ViaGPS 3.1 (Goclever)
#1

Здравейте, прегледах повечето линкове за карти но са невалидни. Старите ми карти в момента са от 2010 и търся нещо по ново или поне пълно в момента имам само за българия. Става въпрос за карти на цяла Европа и Турция. Благодаря Ви предварително.

Навигацията е Goclever. Софтуера Mireo ViaGPS 3.1 Black Edition

SGN(I9250) 4.3 Stock > SGN3 Neo 5.1.1 Stock > SGS7 SM-G935F 7.0
Цитирай
Аксесоари
#2

Последните карти за Европа за които съм чул са  Europa TeleAtlas 2013.06... така че ориентирай се към смяна на софтуера за навигация. За какво устройство става дума?
GoClever с WinCe или с Андроид? За андроид минаха през Mireo Don't Panik 4 и вече са на Genius Maps но според инсталирали порограмата картите са си от началото на 2013г.

всъщност ето какво пише на официалния им сайт:
http://www.mireo.hr/en/navigation-apps/m...lable-maps

Цитат:Eastern Europe
  • Street level maps of AL, BY, BiH, BG, HR, CZ, EE, GR, HU, LV, LT, MK, MD, ME, PL, RO, RS, SK, SI)
  • Map vendors: TomTom and Mireo maps, @ 2013
  • File size: 600 MB
Europe
  • Street level maps of AT, BE & LU, DK, FI, FR, DE, IE, IT, MT, NL, NO, PT, ES, SE, CH, GB), DACH (DE, AT & CH) & AL, BY, BiH, BG, HR, CZ, EE, GR, HU, LV, LT, MK, MD, ME, PL, RO, RS, SK, SI
  • Map vendors: Mireo and TomTom maps, @ 2013
  • File size: 3800 MB
......
Bulgaria
  • Street level map of Bulgaria
  • Map vendor:
  • MMCN, @ 2013
  • File size: 14 MB
Цитирай
#3

Здравей, за съжаление нянам идея как да видя по подробно модел или нещо такова единственото което мога да видя е Ром версия и апп версия

Rom версия: V.18D.A00000.110425.4G
APP версия: V1.9ABTNF-UI11-HD-PO

мога да направя и няколко снимки :Д ако са нужни

успях да намеря това http://www.goclever.com/data/upload/file...p%20BE.pdf но когато се опитам ми казва че няма ъпдейт

SGN(I9250) 4.3 Stock > SGN3 Neo 5.1.1 Stock > SGS7 SM-G935F 7.0
Цитирай
#4

Аз съм с GoClever Navio 500 Plus. Резолюция 800х480 май. Win CE 5.0. Още първия ден разкарах Mireo-то. Работи перфектно с Primo и скин Dimka Tomsoft. Ползвам го на половината от резолюцията му, защото доста се мъчи на пълната. За 40000 км не ме е предавал до сега. Всички карти на HERE вървят на него. Много си го обичам.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

SIEMENS C35i --> ME45 --> Sony Erocsson k800i (custom firmware, camera driver, elfpack) --> Samsung Galaxy S III GT-I9300, 32GB, Blue, M-tel, ROM Blekota Note 5 Lite v5.2.2, 4.4.4 KitKat + Boeffla-Kernel v7.9

Цитирай
#5

(2016-04-12, 16:07:09)s733l написа:  Здравейте, прегледах повечето линкове за карти но са невалидни. Старите ми карти в момента са от 2010 и търся нещо по ново или поне пълно в момента имам само за българия. Става въпрос за карти на цяла Европа и Турция. Благодаря Ви предварително.

Навигацията е Goclever. Софтуера Mireo ViaGPS 3.1 Black Edition

Моля да бъда извинен, че не пиша по въпроса, но много държа да отбележа, че "българия" се пише с главна буква: България; точно както е написано Европа и Турция.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)