Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Видео запис на 60 кадъра/с
#1

Здравейте, съфорумци! Този телефон може ли да заснеме видео с 60 кадъра? Аз лично направих опит и с трите резолюции, но всичките видеа са с по 30 кадъра. Как е възможно това, при условие че старото ми G2 при 720p резолюция си заснемаше с 60 fps.

Sony Xperia S - - -> LG G2 - - -> LG G4 - - -> S8+ - - -> A72
Цитирай
Аксесоари
#2

Има мод който прави 60 кадъра, но трябва да си рутнал. За това не съм се занивал...
Цитирай
#3

Вече може и без рут https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=83410


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

Здравейте имам въпрос относно заснемането на видео.Когато искам да снимам клип ми поше че мога само 5минути да снимам.Има ли настройки за видеото защото нищо не ми излиза на дисплея когато съм във видео.Благодаря
Цитирай
#5

Колеги защо когато се смени режима от снимки на видеоклип директно започва да снима клипа?На майка ми леновото същата работа,а стария самсунг си трябваше натискане и тогава почва да снима клипа.
2. Как могат да се променят настройките на видео заснемане-с какво качество и т.н.?

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#6

(2016-05-30, 08:41:00)bubo8 написа:  Здравейте имам въпрос относно заснемането на видео. Когато искам да снимам клип ми пише че мога само 5 минути да снимам. Има ли настройки за видеото защото нищо не ми излиза на дисплея когато съм във видео.Благодаря

Пише, защото снимаш в 4к резолюция. Още преди да започнеш да снимаш цъкаш на назъбеното колело (горе вляво/доло вляво) и променяш видео резолюцията на HD/FHD.

(2016-05-30, 12:34:15)myzrael написа:  Колеги защо когато се смени режима от снимки на видеоклип директно започва да снима клипа?На майка ми леновото същата работа,а стария самсунг си трябваше натискане и тогава почва да снима клипа.
2. Как могат да се променят настройките на видео заснемане-с какво качество и т.н.?

Режима не се сменя. Няма режими То си има апарат (за снимките) и видео камера (за видео). Профилът на камерата е и за снимки и за видео.
2. Като натиснеш назъбеното колело (горе вляво/доло вляво). Там са настройките за снимки и за видео.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#7

(2016-05-30, 18:34:36)zdravko959 написа:  Режима не се сменя. Няма режими То си има апарат (за снимките) и видео камера (за видео). Профилът на камерата е и за снимки и за видео.
2. Като натиснеш назъбеното колело (горе вляво/доло вляво). Там са настройките за снимки и за видео.

уффф вярно че настройките и за камерата били на онова дето показва 4:3 / или 16:9 в какво снима снимките и от долу е за видеото.
Мерси,но все пак имали някакъв начин да не започва автоматично клипа още с превключването на режим видео запис?

Huawei P60 Pro; Huawei P30 Pro 6gb Aurora;Huawei Mate 20 Lite- Aurora Blue ;LG G4 H815 Black Leather Edition; Samsung Galaxy S II Plus 4.1.2
Цитирай
#8

Ама това не е режим. Big Grin
Имаш един екран- или правиш снимка или започваш да записваш клип.

Sent from my Lenovo A6000 using Tapatalk

LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)