Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за избор на телефон
#1

Здравейте колеги , предстои ми прехвърляне от теленор към вива-та и съм решил да си вземам тел че старата експериа л вече е наистина стара , макар да излезна супер корав и повярвайте не преувеличавам вече е стар . Спрял съм се на няколко модела но съм отворен към предложения , искам телефона да има хубава камера , на него няма да се играят игри или поне не тежки , много държа като взема телефона в ръка да го усещам по - тежък някак по - масивен (мъжки телефон) .
За сега съм се спрял на LG G3 готин е но ми стои много пластмасов   Bu Bu другият е Експерия М5 но за сега не намирам никакви отзиви и му се чудя, инъче ми харесва като усещане  Smile за това казвам пак отворен съм към всякакви предложения.

Благодаря предварително на всички отзовали се .

П.П. Имам време около 2 седмици да си избера че началото на май ми изтича договора и до тогава трябва да си харесам.
Цитирай
Аксесоари
#2

Мой приятел си взе М5 и за два месеца е два пъти на сервиз. Аз имам лоши впечатления. Виж G4, аз лично много го харесвам.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#3

LG G3 стои пластмасов, защото е пластмасов, дори стои по-малко пластмасов отколкото е.
Има алуминиеви кейсове, с които пластмасовото усещане изчезва.
Онзи ден, с G3 на жена ми снимах Slow motion video...
Телефонът има абсолютно всичко за актуален флагман, но пък цената му е, като на Samsung A3.
Ако не сменяш често телефоните, това е твоят телелфон.

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#4

Аз бих ти препоръчал LG G3 телефона е супер и ще останеш доволен от всичко.Със един по хубав алуминиев кейс ще изглежда много красиво и стабилно. Успех със покупката!
Цитирай
#5

Взимаш един такъв кейс и по-премиум няма накъде 
     
[Изображение: IMG_6784.jpg]
Цитирай
#6

От къде може да се намери такъв кейс ?

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#7

Заповядай
Цитирай
#8

Темата може да бъде заключена , благодаря на всички включили се . Днес си поръчах G3 за почти без пари , във виваком са го пуснали по 11.50 на месец с програма 22лв което ме устройваше идеално и го отнесох Smile
Цитирай
#9

Здравейте. Искам да Ви попитам кой телефон от двата да избера, тъй като страшно много се колебая и не мога да реша?!
Та става въпрос за Samsun Galaxy A3 (2016) и Huawei p8lite. От Теленор ще си го взимам разликата между двата телефона е 10 лева , Huawei e по-скъпият. Но параметрите до колкото аз разбирам са едни имат разлика само при процесора на единя Самсунга е 4 ядрен, а на Huawei е 8 ядрен?!И другото, което ми казаха е, че Huawei p8lite навсякъде се предлага само в черен цвят, а не както го пишат в нета. Моля ви се помогнете ми... Да и до колкото знам на Huawei батерията му издържала повече .... ПОМОЩ!?
Цитирай
#10

И двата телефона си имат трески за дялане.Самсуняка е по-добре като изработка, но има по-малък екран и 1.5 Рам, което на тъчуиза не знам как ще му идва.Камерата на А3 съм убеден, че ще е по-добра.А не е евтин телефон.В тоя ценови клас какво друго ти предлагат телетата?

Гледам, че а5 2015 е по-евтин от а3 2016, а на мен ми изглежда по-читав, въпреки че е по-стар модел.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)