Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Разрешен] Телефон за 350-450 лв? Asus, LG, P8 lite, Redmi 3?
#1

Здравейте! Моля за помощ за избор на телефон Smile . Жена съм, не разбирам твърде от технически характеристики - процесори и т.н...Искам да е златен по възможност Smile , с възможно най-добрата камера, минимум 2/16 памет, за предпочитане и по-малки външни размери (не държа да е 5,5, но например 5 на Асус и 5,5 на Лж са почти еднакви). Не играя игри каквито играят децата Smile , трябва ми бързо да зарежда нета ... Smile
Точно като жена - не знам какво искам, но искам всичко, до 400-450 лв макс. Smile . Не съм превърженичка на честото сменяне на телефони, така че се очертава да го ползвам дълго
Гледам LG G3, Asus Laser (Selfie му се чудя,защото е с много големи външни размери), P8 lite, Redmi 3....
Помагайте и с други марки и модели. Разчитам на вас! Smile
Аксесоари
#2

Пристрастен, или не, избора ми е LG G3. Просто другите са среден клас телефони, и единствено с дизайн могат да се сравняват с лг-то.

Samsung galaxy S Advance I9070- CM 12.1 ROM; LG G3 16Gb stock
#3

Разните Meizu?.. нения и за тях - чета, че ново М3 излязло на пазара и с цена в този диапазон?...
#4

И аз мисля, че ЛГ Г3 ще ти свърши перфектна работа. За този бюджет е оптимално решение според мен.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
#5

Макар и по-стар флагман,LG G3 си остава корава машина.А за тия пари няма по-добро от него.Изобщо не намесвам китайските телефони,не ти ги препоръчвам като вариянт,аз самия никак не съм им фен(лично мнение).LG G3 бил пластмасов,не знам си ко,не знам си що,но сглобката му е много здрава и стабилна,да не говоря,че работи отлично.Основната камера му е страхотна.Аз на жена ми купих такъв,за съжаления нямаше златен тогава.Габаритите му са страхотни,нищо че е 5,5".Мога само хубави неща да кажа за него.Още един плюс е,че получи Android 6.0.Купи си нормален телефон от известна марка.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
#6

Благодаря ви, момчета, за помощта!
В крайна сметка си взех нов LG G3, златен, за повече от смятания бюджет Smile. Сега остава да му се радвам Smile и да нямам пб с него Smile
#7

Честито и безаварийно ползване!


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)