Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Мнение Iphone SE или Xperia Z3?
#1

Здравейте,чудя се между тези два телефона приемам предложения.Телефона ще се ползва за снимки,игри браузване.
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако ще играеш на него взимай z3

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#3

Ако са ти достатъчно 4 инча екран взимай айфона Smile
Цитирай
#4

+1 за Sony Xperia Z3.
Цитирай
#5

На първо време тук е андроид форум. Big Grin Иначе между двата телефона за мен няма място за сравнение.  Sony-то има по-добър дисплей, звук, живот на батерията, андроид(така че да си направиш много неща по свой вкус) за камерата може да се спори предполагам. На всичкото отгоре цената е поне 300-400 лв. по ниска, понеже Iphone-ът е чисто нов.
Iphone-ът вероятно има по-добър процесор и iOS(ако това ти е мечтата).

hTC One M8, Sony Xperia Z3, Samsung Galaxy S8
Цитирай
#6

Колега "претоплената" манджа от Apple ИЧ не ти трябва. Всичко му е старо, само процесора и камерата нови. Това са НЕПРОДАДЕНИ бройки държани на склад и сега се препродават за НОВИ, с малко козметика (нов цвят)! Това са Апъл.

Вземай си Z3 и изобщо не гледай към другия...

Samsung Galaxy S10+ Green
Цитирай
#7

Според мен единственото нещо в което Xperiata е по-добре е големината на дисплея Smile
Цитирай
#8

И живота на батерията, и резолюцията на екрана, и това че има слот за карта памет, и операционната система....
Само?

Изпратено с пощенски гълъб

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#9

Мога да добавя и водо и прахо устойчивост, а iphone мисля, че няма такива работи

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#10

Взимай SE то и не се занимавай с глупости, в тоя форум им е кисело гроздето!


Sent from my iPhone using Tapatalk
Цитирай
#11

Ахахахахахаах! Много ме забавляват такива мнения. Само колегата над мен печели достатъчно, за да си купи иФон. Много е смешно да се изтъквате по такъв елементарен начин (кисело грозде - брей) с ужасно скъпата стока - мобилен телефон.
По темета: И за мен сонито има повече предимства и е по-оправданата покупка. Все пак, ако искаш дребен телефон си купи ифона.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#12

Това за водоустойчивоста ..... Просто няма как да се сравнят устройства от различен клас и 2 години разлика в технологията. Зависи какъв тип ползвател си. Някой играе игри, друг не. Някой ползва много пространство за видео и снимки, друг използва предимно фб и чат. Всичко е строго индивидуално според нуждите и потреблението. Пък и 5се не е толкова скъп, колкото го изкарвате. Да, сонито е по ефтино имайки предвид, че е 2014 г модел. И двата апарата имат своите предимства и недостатъци.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#13

Браузинг и игри на 4 инча си е чиста проба мазохизъм, да не говорим за ограничената памет в 16ГБ версията на SE (запис на 4К видео - смееееех)  и десетките глупави ограничения на iOS, заради които трябва да го джейлбрейкваш и да си прецакаш гаранцията. Z3 e далеч по-разумния и адекватен избор поради една торба причини. Виж и LG G3 или ако ти стигнат силите -  G4.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#14

Точно за изискванията ти смятам,че Сонито е твоя телефон.При наличието на такъв избор от апарати със по-големи екрани,повече възможности и наред с твоите изисквания изобщо не знам как си включил тоя айфон във избора си.Ако беше включил примерно LG G4 и Sony Z3 да речем,нещата щяха да са други.Просто чуденката ти не е адекватна,двата телефона са коренно различни.Единственото по което си приличат е телефонията.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#15

(2016-04-17, 09:32:46)jorrddan написа:  И живота на батерията, и резолюцията на екрана, и това че има слот за карта памет, и операционната система....
Само?

Изпратено с пощенски гълъб

А да резолюцията е по-добра ама и екрана е по-голям ако ги сложиш едно до друго двата телефона ме съмнява да видиш разлика. Живота на батерията също не е по-добър na sony_то щото именно "операционната система" не е Андроид и хардуера е по-икономичен щото пак операционната система не е андроид. За бързината на работа можеш да видиш ютуб - малко по бърз е от самсунг с7, z5 compact други не съм гледал. И прави впечатление че за цялото видео около 10 минути батерията не мърда от 100%. а на другите устройства поне 6-7 % пада.. ;]
Цитирай
#16

Логичният избор би бил сонито....ако искаш да си правиш снимки в огледалото и да се вижда ябълката вземи него.


Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай
#17

И за това не става. Визуално е същия като 5 и 5s, ще вземат да си помислят хората, че си със стар телефон.
+ 1 за z3.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#18

Ако нямате работа, намерете си. Стига сте писали безмислици! Темата отдавна е изчерпана и вероятно автора е взел решение. Защо всяка подобна тема се превръща в ИОС с/у андроид?

времето е като парите - никога не стига
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)