Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 300лв- дайте едно рамо.
#1

Такааа, трябва ми препоръка за телефон за майка ми до 300лв, НОВ от някое от технотата или друго магазинче, но не и поръчки от Китай.

Нужди: Екран от 5-5.5 инча.
ДА ИМА РАДИО.

Да не е последен модел флагман разбира се, но да работи що годе добре, ще се ползва за четене тук таме на някоя новина, слушане на радио, гледане на време.

Игри няма да се играе, няма да се чати и тем подобни клюкарщини, няма да се гледат филми, камерата не е важна.

Сега, погледнах из технотата им малко се двуомя между няколко модела.

Moto g3, Lenovo A6010, Lenovo A7000, Huawei Honor 4C.

Дайте малко мнения който ги имаSmile
Благодаря ви.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз купих на моята Samsung J5 за 20 лева повече от изброената сума от тебе и е много доволнa.И според мене телефона си работи супер за цената си.Иначе от тези който и да вземеш ще и хареса предполагам.Успех във покупката!
Цитирай
#3

Абе не искам Самсунга, защото съм чувал, че ниският клас Самсунг не са много хубави и почват да не работят добре след време, а както познавам майка си, този телефон ще седи в нея докато спре да работи, няма да го смени след година...

Да разбирам от твоят пост, че реално няма значение кой ще взема...разбирам, ще се спра на Леново А6010, заради успеха на А6000.

Ще се радвам и на друго мнениеSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#4

Точно J5 ще е перфектния телефон за нея.Другите не си заслужават парите според мен.Обаче си в голяма грешка ако си мислиш че Lenovo A6000 е пожънал успех Big Grin.Пожъна успех в началото по продажби,защото имаше голяма реклама,иначе е пълен боклук.Следващите след него няма да са по-различни,100%.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Бягай далече от Леново... Така се набутах като си взех а6000 че чак ме е яд сега... Казвам ти го от личен опит, не вземай леново. Moto g3 е 1000% по добро от леновото, бърз е, последния андроид, няма лагове.
Цитирай
#6

Нексус 4

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#7

От къде го измисли тоя Нексус 4?Човека иска да е нов,да си го вземе от магазина.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#8

За Леново мога да дам мнение само за моя vibe p1m всичко е на ниво освен софтуерните инженери,които се мъчат да направят 1 читав ъпдейт от 10... Big Grin иначе голяма батерийка 2 гига рам много бърз без лаг.За другите,които са споменали съм нямал допир.

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
Цитирай
#9

И аз да дам един минус за леново. Имам леново в момента. Доста по-скъпо от посочените и въобще не препоръчвам марката

Sent from my Lenovo Z2 using Tapatalk
Цитирай
#10

Леново са шит от всякъде, само лаптопите им са СУПЕР здравите машини. По темата Asus Zenfone Go няма да ти лагне въобще

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#11

И аз давам -1 глас за леново и +1 за моторолката Smile

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#12

Значи Леновото отпада, сега става малко по-лесно.

Самсунг не искам защото съм малко предубене, имам Самсунзи, но само високи модели, ниските като Prime Core, или S3 mini са пълен шит и съм се убеждавал сам- затова питам, това J5 толкова ли сте доволни, защото до него не съм се докосвал?

Значи: Самсунг J5, Moto G3, Huawei Honor 4c...

Накрая ще се спрем на някой ама да видим кой ще еSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#13

http://gosmart.bg/смартфони-huawei-honor-4c-dual-white
Аз ползвам Honor 4 X вече 1,5 година .Единственната разлика м/у двата модела е екрана и батерията.За тази цена телефона е без конкуренция! Тъкмо му се точа в момента за синчето . Ако искаш провери в ОЛХ имаше оферти на апарати закупени от Теленор ,неразпечатани на цени от 220 лв. с почти 2год. гаранция.

Smile
Цитирай
#14

J5 за параметрите и цената му върши чудесно работа при браузване или ползване на facebook,messanger аз не съм забелязал лаг и забивания.Телефона върви доста добре,при по сериозно натоварване може и да се задъха повече.Даже бях приятно изненада,защото и аз ползвам устройство от висок клас (поне такова беше до миналата година хихи).J5 който ползвах няколко дена е на 1 месец версията е 8гиги.
Цитирай
#15

Моят телефон lenovo a6000 в Техномаркет го дават за към 300 лева

Sent from my 9002X using Tapatalk
Цитирай
#16

Знам, че струва 300лв, мога да чета брошурите в Техномаркет, благодаря.

Ако беше прочел по-нагоре няколко човека които имат телефони на Леново, казаха, че не струват, и тъй като аз вярвам на патило, а не на старило... зачертнах този телефон, като вариант.


Дилемата се върти около: Samsung j5, Huawei Honor 4c или Moto g3.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#17

Брат ми има j5 от около два месеца. Никакви оплаквания, бачка гладко без забележими лагове. Камерата е 13 мп и е по-добра от моята на LgK10. Като цяло това е телефона, които бих ти препоръчал. В случай, че антипатията ти към Самсунг надделее Моторолата би била втория ми избор. Както и преди съм писал Леновото е с най-много дефектни бройки в Технополис в сравнение с другите телефони, така че не го взимай. За съжаление Honor не ми е познат. Успех с избора

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
Цитирай
#18

Moto g3 2/16 ако набараш ... Huawei като проблем е малкото памет ... едва 8 гб. J5 има вариант с 16гб, но пък едва 1,5 гб рам, което за машина с лакомията тъчуиз е безкрайно малко ...
А6000 ми го дадоха срещу 2 лв. при преподписване ... като за 2 лв става машинката, но 300 са безбожно много за такова дърво. Едва го изтърпях 2-3 месеца като втори телефон ... за основен трябва да си мазохист ... добре е че го махаш от списъка.
Цитирай
#19

Имам приятел с Хуавей 4c и казва, че е страхотен.

Мото 16гб/ 2г рам е малко трудно да се намери. Не съм казал, че не харесвам Самсунг, просто знам, че ниските класове са си боклукчави.

Благодаря ви на всичкиSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#20

За ниските си прав, но от отзивите, които имам от близки и роднини j5 е добър. J1 е абсолютно недоразумение. Прецени и кой ти харесва като външен вид най-много, все пак трябва да се изпитва и естетическо удоволствие от работата с телефона. Колкото до екрана, една препоръка. Всеки човек си е различен, като начин на работа с телефон и големина на ръцете. Сравни с кой ще тине най-удобно да работиш, а и не винаги инчовете са предпоставка за голям телефон. Зависи много и каква е рамката. На мойто LG рамката е малка (съотношение екран и рамка малко повече от 70%) и е много удобен за работа с една ръка. С други думи взимай призната марка с достатъчно РАМ и да те кефи.

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
Цитирай
#21

Аз работя в оператор и имам досег до всички изброени модели от теб и много други.Мразя самсунг ,но в случая J5 е върхът и бих взел него или Huawei P8 lite. Никой друг.

Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk

Sony Xperia P,LENOVO S 860,ASUS Fonepad FE 170CG
Цитирай
#22

Lenovo a7010

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

P8 lite има проблеми с wifi mo

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

| Phone: hTC Sensation XE | ROM: Stock Android 4.0.3 | Secondary Phone: hTC Cha-Cha |samsung galaxy note 2
Цитирай
#23

^ Какъв е проблема с wifi на P8 Lite, че вече съм месеци наред с него и проблем с wifi не съм видял. А и с B190 версията (5.0.1) софта е без никакви бъгове, изряден напълно. От днес вече има и качен ъпдейт към 6.0 MM.
Цитирай
#24

Благодаря ви, ще се спра на j5, убедихте ме.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай
#25

Дано ти хареса и да нямаш проблеми с апарата.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)