Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Sony Xperia M5 vs Galaxy A5 2016
#1

Отдавна не съм писал поради липса на време. Спрял съм се на тези две телефончета. Характеристиките на сонито са по-впечатляващи, но от гледаните ревюта и клипове камерата, бързината не са чак толкова добри, колкото на спецификации. И двата телефона са с уникален дизайн. 

Верни ли са проблемите на сони М5 с прегряването и слабата батерия? Кой от двата телефона ще получи по-качествена софтуерна поддръжка и ще издържи повече време на ползване? Има ли голяма разлика в камерата, производителността; 1 гб разлика в рам паметта усещат ли се? Моля някой, който е имал опит с някой от двата телефона, да сподели.
Цитирай
Аксесоари
#2

Sony M5 има проблеми.Тръгна кофти.По-добре заложи на Самсунягата.Колкото и да не съм им фен,предпочитам А5 2016.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#3

(2016-04-16, 09:36:43)vesoisthebest написа:  Sony M5 има проблеми.Тръгна кофти.По-добре заложи на Самсунягата.Колкото и да не съм им фен,предпочитам А5 2016.

Може ли да споделиш какви проблеми има понеже и аз се чудя кой да е от двата модела ?
Цитирай
#4

Взех А5 2016. Засега се държи безупречно във всяко едно отношение. Понякога не разпознава много пръстовите отпечатъци, но е нормално.
Цитирай
#5

Защо ли се съмнявах точно във фингърпринт сензора на Галаксито .. Мислех си, че от Iphone 5S досега са ги подобрили, но явно и сега "пропускат". Представям си пък как са Gaxasy S5, Alpha и т.н. ..

Интересно ми е има ли такова нещо и при Iphone 6,6S, Nexus 6P, 5X и т.н. ..
Цитирай
#6

Не хваща, ако съм с мазни ръцете или накриво го хвана. Иначе в настройките можеш да сложиш няколко пръстови отпечатъка- сложих си на десния палец 3,4 шаблона и вече почти няма случай, в който да трябва два пъти да се опитва да ми отчита.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)