Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huawei P8 vs Sony Xperia M5
#1

Според вас кой е по-добрият вариант и защо ?
Ще се взима от мтел с план XL(в брой). Поздрави!
Цитирай
Аксесоари
#2

P8 е по добрият вариант защото той е флахман на марката, а М5 има доста проблеми със загряването.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#3

Мой приятел си купи М5 (въпреки, че му казах 100 пъти да вземе Z5) и за два месеца е два пъти в сервиз. Първо губеше обхват, като заспи и се връщаше обхвата само след минаване през самолетен режим или рестарт. После взе да му трепти и да става на черти екрана понякога. Подчертавам, че не съм сигурен, че това е принцип. Имал съм допир само с един телефон от този модел и той никак не е добре.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#4

Според мене p8 ще бъде по добрия вариант.
Цитирай
#5

За М серията на Сони не чух много добри отзиви. За да нямаш главоболия се насочи към П8.

Sony Xperia X8 -Nokia Lumia 620 -> Sony Xperia Z1 Compact -> LG G4 - > P20 Pro
Цитирай
#6

Благодаря на всички за мненията!
А какво ще кажете за LG G3 (16GB,2RAM) срещу Huawei P8?
Цитирай
#7

(2016-04-17, 16:47:25)conko99 написа:  Благодаря на всички за мненията!
А какво ще кажете за LG G3 (16GB,2RAM) срещу Huawei P8?
Аз бих избрал G3 в ситуaцията
Цитирай
#8

(2016-04-17, 18:14:15)nikinaika написа:  Аз бих избрал G3 в ситуaцията

Бихте ли казали защо? И аз мисля да го взема, но ме спира това, че има 2рам спрямо p8 -3гб
Цитирай
#9

Аз от 2г съм с G2 и никога не съм имал проблем с рам паметта. Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#10

(2016-04-18, 08:56:46)conko99 написа:  Бихте ли казали защо? И аз мисля да го взема, но ме спира това, че има 2рам спрямо p8 -3гб
Със G3 съм само че по голямата версия 32гб вътрешна и 3гб рам,телефона си е перфектен в момента съм с android 6.0 и нямам никакви проблеми,освен че си смених батерията на скоро.Незнам как ще върви с 2гб рам,но предполагам че ще е супер.
Цитирай
#11

(2016-04-18, 08:56:46)conko99 написа:  Бихте ли казали защо? И аз мисля да го взема, но ме спира това, че има 2рам спрямо p8 -3гб

Ами защото има сравнително по-голяма резолюция, по-мощен процесор, по-добра задна камера, 4к видео, сло-мо видео, по-добро съотноешение  дисплей - тяло, ир порт..На Huawei-я може би единствено предната камера е по-добра.А, и това, че е метален.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)