Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт MIUI V7.2.3.0 LHMMIDA
#1

С глобален стабилен РОМ съм (свалих го преди около 1.5 месеца когато получих телефона). Сега от известно време ми дава че трябва да се инсталира ъпдейт MIUI V7.2.3.0 LHMMIDA. Това дали ще ми затриете настройките и файловете, и дали ще ме върне на йероглифи? Или пък е ъпдейт за Маршмелоу? Всъщност как стоят нещата с Маршмелоу - може ли да се ъпдейтне до него ако човек си е сложил друг, а не фабричен РОМ, без да си загуби данни или настройки?
Цитирай
Аксесоари
#2

Това е напълно официален ъпдейт на Global Stable ROM-a. И е Андроид 5.0 все още. Нищо няма да се загуби от настройките ти.
Ще премахне ако имаш Root права например и то само ако свалиш целия пакет, а не само ъпдейта(понякога са еднакви големините, така че по всяка вероятност това, което виждаш ще е също 952).
Дават го че е 952M, като досега трябва да си бил или със 7.2.2.0, или 7.1.3.0
Цитирай
#3

(2016-04-18, 15:12:33)suffer написа:  Това е напълно официален ъпдейт на Global Stable ROM-a. И е Андроид 5.0 все още. Нищо няма да се загуби от настройките ти.
Ще премахне ако имаш Root права например и то само ако свалиш целия пакет, а не само ъпдейта(понякога са еднакви големините, така че по всяка вероятност това, което виждаш ще е също 952).
Дават го че е 952M, като досега трябва да си бил или със 7.2.2.0, или 7.1.3.0

Благодаря за отговора, значи ще го пробвам. А по-нататък ще има ъпдейт с Маршмелоу, така ли?
Цитирай
#4

Не е споменато нищо по този въпрос, за този модел
Цитирай
#5

(2016-04-18, 16:05:20)suffer написа:  Не е споменато нищо по този въпрос, за този модел

Тук пише че ще го има, но може би е въпрос на време...

http://xiaomininja.com/2015/10/07/here-a...rshmallow/
Android 6.0 Marshmallow will be supported on the following Xiaomi devices:
  • Mi 4
  • Mi 4i
  • Mi Note
  • Mi Note Pro
  • Redmi Note 2
  • Redmi 2 Prime
  • Redmi 2
Цитирай
#6

Xiaomininja Не ми изглежда като официален домейн, дано да е вярна информацията.
От тези изброени 7 модела само 2 го имат и то още в бета стадий на глобално ниво
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)