Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Bluetooth Hands Free Earphone-мнения
#1

Не намерих подобна тема затова отварям нова,при наличие на такава,моля поста ми да се прехвърли.

     Имам тази слушалка от доста време и съм много доволен от звука и от обхвата. Пробвал съм много други BT 4.0, 3.0,2.0,2.1   Но тази си е класа над тях. Въпроса ми е ,понеже всички гласови нотификации са на китайски(не ,че вече не се ориентирам ,за какво иде реч),може ли да се "флашне" с друг език и дали има в продажба с вече инсталиран такъв.


    И така си е супер. Казва кога си губиш обхвата ,кога се възстановява,изписва ти колко% ти е батерията и ти казва когато е на свършване казва контакта който те търси и други глезотийки,но този писклив китайски изопачава всичко и трябва много нагаждане.
Цитирай
Аксесоари
#2

Дали някой намери решение за този китайски.


Цитирай
#3

Явно не, но пък аз му свикнах и вече не ми е нужен превод.
Цитирай
#4

Аз поне никъде не намерих решение. Но ми е мнооо страннно на китайски. Иначе самото устройство е доста добро, за парите си .


Цитирай
#5

Свиква се, иначе сравнено с други модели в този ценови клас този е доста по-напред във всяко отношение.Качество и сила на звука, материали ,дизайн,удобство при използване, нотификации, визуализация........... нямам думи,само езика изисква малко свикване.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)