Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Принудителен рестарт
#1

Как мога принодително да си рестартирам телефона когато е блокирал? ? Ако можеше щях да махна батерията ,но тук как става? ?

Samsung S20 Ultra
Samsung S10+
Samsung Galaxy S9+
Samsung Galaxy S7 Edge
Цитирай
Аксесоари
#2

Задържаш volume down + power за 10 селунди

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Цитирай
#3

(2016-04-18, 17:45:26)pileto3 написа:  Задържаш volume down + power за 10 селунди

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Глупости.  Задържа само бутона за включване 10 секунди. Човека не иска да го вкарва в download

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#4

Колегата с Volume Down + Power е правият. На предишните модели ставаше само със задържане на power за 8 секунди, обаче при S7 вече не е така.

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#5

Е така вече може

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#6

И аз имам въпрос по темата. За сега на 7цата не ми се е случвало да замръзва, но Ноут 4 е имало случай когато е замръзвал и изобщо не реагираше при натискане на power button без значение дали се натиска за 8 секунди или 10 (пробвал съм всякакви комбинации) и се оправяше само чрез вадене на батерията. При S4ката ми беше пак така. Та въпроса е на някой замръзвала ли му е 7цата и да го е оправял чрез въпросните комбинации? Че за пръв път имам телефон с капсула вана батерия и ми се струва, че ще дойде денят в който ще трябва да се изтощи батерията до края и като се има в предвид че е 3600... :d

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

Samsung Galaxy Watch 5 Pro 
Samsung Galaxy S22 Ultra  Phantom White
Цитирай
#7

Описаната от мен по-горе процедура...
Цитирай
#8

...принОдителен рестарт... е не ви ли дразни тази грешка и то в заглавието на темата?

Телефоните са преходни, особено в моите ръце !
Цитирай
#9

Дразни

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#10

Оправих го можеше да ползвате бутончето Докладвай.

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)