Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Спукнато стъкло или дисплей на Самсунг.
#1

Здравейте!Днес си изтървах телефона и му се пукна екрана,тъча на някои места работи,защото сигурно не е чак толкова разбито.Та въпроса ми е дали само стъклото е счупено или и дисплея? Благодаря за вниманието.
Цитирай
Аксесоари
#2

Би могло при възможност да се прикачи и снимка, както и да се поясни дали става въпрос за устройството описано в информация "Използвани устройства".

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Ако дисплеят ти си изглежда нормално тоест, както е бил преди изпускането значи ти е счупен само тъча, но според мен както си обяснил че не ти работи на някои места значи е само стъклото но кажи какъв е телефона този, който си написал ли е?А и мисля, че дисплея и тъча се сменят заедно, така че дали е спукан той или стъклото няма особена разлика. Smile
Цитирай
#4

Телефона е Samsung Galaxy Mega 6.3.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#5

За дисплей си

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#6

Значи няма как да ми се размине с по - малко разходи,така ли ? А и горе долу колко струва един дисплей ?
Цитирай
#7

Колега провери в Гугъл за дисплей, но аз гледах сега един за 159лв. Smile
Цитирай
#8

Търси в ибей продават нови телефони разкомплектовани за части

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#9

159 лв. дисплея и ако вземат някой лев за майсторлък,то ще ми излезе по - скъпо от самият телефон.В такъв случай мисля,че ще си купя нов телефон.Едни приятели викат,че в ибей е било в пъти по - евтино и че мога сам да си сменя дисплея.След поръчка в ибей,след колко време пристига пратката?
Цитирай
#10

Сам можеш да. Обикновено за дисплей ти дават половината телефон. Аз така си оправих NOTE 2 дадоха ми половин телефон направо защото само дисплей да ти го разлепят и продадат е мисията невъзможна. Сменя се лесно

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)