Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Xiaomi Max ще е с 6.4" дисплей
#1

[Изображение: xiaomi-max-leak.jpg]


По всичко изглежда, че Xiaomi ще представят 6.4" фаблет, под името Xiaomi Max. На снимката се виждат капацитивни бутони и липсата на Home бутон. Така, че най-вероятно сензора за пръстов отпечатък ще е на гърба, както при Redmi Note III...


Към цялата статия -->
-
Цитирай
Аксесоари
#2

Хубави са телефоните, аз съм привърженик на големите дисплеи. Но е трудно да се каже колко удобен/неудобен е даден модел докато не се подържи 10-15 минути в ръката. Специално за тези двата се съмнявам някой тъговец в БГ да ги зареди и човек да може да ги тества "на живо". Smile

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
#3

И аз предпочитам голям дисплей,но нищо над 6" не може да ме накара да му обърна внимание...Тук обаче отново опираме да приказката за влака и пътниците....Smile
Цитирай
#4

Аз съм казвал не в една тема, че съм мераклия за нещо между 6.2" и 6.5" с минимални рамки. Но при мен е по- разбираемо, защото аз не ползвам настолен компютър или лаптоп. Изцяло залагам на мобилните устройства Smile и за зрението ми, и за удобство е важно да ползвам максимално допустимия размер дисплей за моята, иначе огромна, длан Big Grin
Цитирай
#5

Те хубаво изкарват модели. Да фанат и да ги произвеждат.


Цитирай
#6

Ш'почнат само да поевтинеят чарковете за тях. Междувременно ще продават в малки серии от по 100 хилки

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Cognosce te ipsum!
Цитирай
#7

Xiaomi Max с първи изтекъл рендър

[Изображение: Xiaomi-Max-render-leak_2-500x497.png]


Xiaomi проведоха онлайн гласуване сред феновете си по света относно предложения за името на новото им устройство с огромен екран. Вота определи името на фаблета да бъде Xiaomi Max. Преди няколко дни показахме снимка на предния панел, а сега имаме и първи рендър на цялостната визия на Xiaomi Max....


Към цялата статия -->
-
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)