Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy Note 7 -представен на 2.08.2016

Тува е карма, щоту пропуснаха Note 6.  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy


Цитирай
Аксесоари

(2016-09-19, 22:59:53)mgmchannel написа:  Не ще НЕЩО... ама иде реч за ФАБЛЕТ, и то специфичната серия със стилус на самсунг, защото същия производител предлага и A9 pro който си баш фаблет що се отнася до големината на екрана.
Второ -какво точно хората трябва да очакват -за тази серия е очевидно -ПОДОБРЕНИЯТА на СТИЛУСА и работата от там с него, ако ти лично очакваш нещо друго а и си фен на "марката" -на пазара е и A9 pro с 5000 милиамперовата батерия, лично за мен далеч по-добрия избор -ако на човек му е важна дългата работа с устройството.
Well, Kayl написа, че очаква ''най-доброто'' на пазара .. И аз не за друго, ама видиш ли, имам телефона от 3-седмици, ( последните 2-ве, от които е тотално умрял ) и за това реших да драсна на хората, които смятат Note 7-цата за ''best'' ами не, не е. А ти тръгваш да ми го сравняваш със среден клас Phablet, който сещаш се не е от категорията, ''най-добрия""
И искаш да ми кажеш, че групата фенове на серията, кихат яко пара в замяна на какво ? Разбира се, подобренията на S pen-a, че кво друго да очакваш за 850-евра ? Хаха
Мисля да не навлизам в излишни спорове и драми, просто изказах мнение и не искам да ангажирам никого с него.

Evolution of my Phones: Sony Ericsson K850i » Nokia N95 Black » HTC HD2 » HTC Desire HD » Galaxy S II » HTC One X » Galaxy Note II » LG G2 » HTC M8 » Galaxy Note 7 » OnePlus 3 » Galaxy Note 8 » OnePlus 6 (Silk White)
RIG: ASUS ROG G703GI
Цитирай

Тази тема тотално загуби смисъл...По-добре да се заключи и да се отвори,когато пуснат "нормалните" телефони !
Иначе....Гръмнала S6-ца,закупена на 17/09....Човекът беше снел и фактурата...Smile Самсунг се оакаха тотално..Smile
Цитирай

Опа, оказва се че известния случай със запаления джип може и да не е по вина на галактиката:

http://www.sammobile.com/2016/09/20/st-p...explosion/
Цитирай

Държа си на мнението че е най-добрия телефон. Може да не е на първо място в benchmark тестовете, да няма най-много RAM или вътрешна памет, може да няма две камери, но това което го прави най-добър, е че събира в себе най-различни последни технологии. Няма друг производител, който да предлага всичко това събрано в едно.
В момента искам да сменя стария си ноте 4. Последните 4 години ползвам Самсунг. Искам да разнообразя с нещо по-различно дори да направя някакъв компромис. Но невиждам нищо друго. За един телефон поне за мен най-важно е дизайна и дисплея. Все пак това е усторйството, което държиш най-много време през ежедневието си. За дисплей Самсунг няма равен, за дизайн тук нещата са иднивидуални за това няма да коментирам.
Производствени дефекти се случват постоянно. И най-добрите правят грешки, важното грешките да не се покриват, а резрешават. Примери много. Последнo hissgate.
Вярно проблема с ноте 7 е сериозен. Реагираха доста бързо на проблема, почват да заменят бройки. Ще доставят нова партида и живота продължава.
Шанса да се запали е доста нисък: 93 случая от 2,5 милиона продадени бройки.
В България смъртноста от катастрофи е 90 случая на 1 милион. Ми дайде да не караме коли и да не излизаме навън.

Galaxy Note4,<- Galaxy S4,<- Galaxy S3, <- HTC Sensation, <- Blackberry Bold 9700, <- Blackberry Bold 9000, <- Nokia E51,<- Nokia N70, ......
Цитирай

Случаите на запалени телефони са над 90 само в САЩ (:
Като цяло доста повече телефони са гръмнали по света.

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай

Е пак, по добре да изтеглиш бройките от пазара, вместо да пуснеш упътване как точно трябва да се държи за да има обхват. Big Grin Винаги има проблеми, тези ще доведат до доста загуби, но предвид парите, които играят в този бизнес, може спокойно да има и доста голямо количество псевдо запалвания, както и не изключвам възможността за външна конкурента намеса. Това не означава че всички ноут7 ще се нуждаят от пожарогасител и азбестово одеало...
Цитирай

(2016-09-20, 15:55:39)kayl написа:  В България смъртноста от катастрофи е 90 случая на 1 милион. Ми дайде да не караме коли и да не излизаме навън.

  Offtopic Това е най-тъпото сравнение, което можеше да направиш. Сравняваш продукт с производствен дефект и поведението на определени хора зад волана, които нямат нищо общо, даже не знам как ти хрумна да напишеш такава тъпотия. Верно май темата е за ключ, че се изчерпа.

OnePlus 6T 8/128 Midnight Black
Цитирай

@vladdark,това за "външната" намеса....За какво да се намесват ?Smile
Така или иначе,Самсунг няма да вземат клиентите на Apple...Дори и със здрави телефони,а сега още по-малко...Миналата година имаше оферти от рода на $200 кеш,ако някой си смени iPhon-a със S6 Edge(ако не се лъжа),но това е за друга тема....Smile
Факт е,че Самсунг се издъниха много жестоко с този телефон,факт е,че и трудно ще върнат доверието е клиентите...Това решение за изземване на телефоните май беше най- лесното...Трудното тепърва предстои !Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай

Аха трудно Пак ще се харчат като топъл хляб

Sent from my SM-N930F using Tapatalk
Цитирай

Лисица два пъти в капан не влиза.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Цитирай

S6 не гърмеше, S7 не гърм. Note 4, 3 и назад също не гърмяха. Случи се за сефте, не виждам защо да нямам доверие на Samsung, от един път ли...
Аз към момента съм мега доволен от Samsung, следващото ми у-во със сигурност е Samsung , когато и да е това. А и трудно бих сменил SAMOLED за каквото и друго да е. Но това си е лично мнение. Всъщност, ако Sony пуснат SAMOLED телефон, бих размислил, но пък трябва да ме впечатли софтуерно, тъй като TouchWiz е прекрасен (да... луд съм) и ми харесва (да, харесва ми... Big Grin ).

N7 вече е забранен на борда на самолетите: http://www.gsmarena.com/samsung_sued_ove...-20568.php
Цитирай

"Customers who exchange their current Galaxy Note 7 for a new one will be able to check whether their replacement unit is safe or not by entering their device's IMEI number via a dedicated website.

On top of that, Samsung announced that it will roll out a new software update to all pre-ordered Note 7 devices in Europe that will limit battery charge to 60%. The update will be pushed to these devices beginning this week (from September 20). "

Това с ъпдейта как да го разбираме ??? Означава ли,че "всички са грешни" ?????Smile

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
Цитирай

Това е за устройствата от първата доставка
Неподменените
Цитирай

Т.е. че неподмените у-ва ще получат ъпдейт, ограничаващ зареждането до 60%. Така и неразбралите ще отидат до магазина да питат аджеба защо не се зарежда до 100% и ще им сменят у-вото.
Цитирай

(2016-09-20, 15:55:39)kayl написа:  Държа си на мнението че е най-добрия телефон. Може да не е на първо място в benchmark тестовете, да няма най-много RAM или вътрешна памет, може да няма две камери, но това което го прави най-добър, е че събира в себе най-различни последни технологии. Няма друг производител, който да предлага всичко това събрано в едно.
В момента искам да сменя стария си ноте 4. Последните 4 години ползвам Самсунг. Искам да разнообразя с нещо по-различно дори да направя някакъв компромис. Но невиждам нищо друго. За един телефон поне за мен най-важно е дизайна и дисплея. Все пак това е усторйството, което държиш най-много време през ежедневието си. За дисплей Самсунг няма равен, за дизайн тук нещата са иднивидуални за това няма да коментирам.
Производствени дефекти се случват постоянно. И най-добрите правят грешки, важното грешките да не се покриват, а резрешават. Примери много. Последнo hissgate.
Вярно проблема с ноте 7 е сериозен. Реагираха доста бързо на проблема, почват да заменят бройки. Ще доставят нова партида и живота продължава.
Шанса да се запали е доста нисък: 93 случая от 2,5 милиона продадени бройки.
В България смъртноста от катастрофи е 90 случая на 1 милион. Ми дайде да не караме коли и да не излизаме навън.
Това с катастрофите е така, но ако от тези 90 катастрофи 89 са само с една марка автомобили би трябвало да се замислиш каква кола да караш.
Цитирай

Как каква? Дефектна... Big Grin Big Grin

Само на презентации и реклами на Samsung да не се чуват изрази като "новото ни експлозивно предложение", "само сега - взривяваща оферта..." , "Note 8...and don't worry, this time, it will not explode"... Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
Цитирай

Самсунг са в доста трудна позиция. Как да отстранят проблема, без да е видно какво са променили. Аз лично имам малко съмнения дали точно батериите са дефектни. Когато пуснат безопасните устройства, ютубъри, сайтове и т.н. ще побързат да го разглобяват и сравняват. Какво ли ще стане ако открият нещо друго различно освен батерията?
И какво ще стане с всички върнати бройки? Отсега виждам много обновени бройки да се продават за нови. За мен лично, този модел е в историята и трябва да се избягва.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

И какво ако проблемът е другаде? Какво значение има къде е? В смисъл какво би се променило? Аз също не бих го купил. Ще се продава пак, но много по-слабо.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Не е важно къде е проблема, важното е да бъде остранен и да няма нови случаи на гръмнали Note, още по-малко пък засягащи здравето и имуществото на хората. Къде е проблема е без значение.
А то , че пак ще ги разглобяват и сравняват е ясно. Нормално е да намерят разлики. Ако няма разлики, що ще ги заменят... Big Grin Big Grin
Цитирай

Би било доста кофти, ако след хвърлената вина върху батериите се окаже, че проблемът е в самото устройство. Доверието на клиентите се губи лесно.

Galaxy ➡ Galaxy Nexus  ➡  HTC one ➡  LG Opposum ➡  Nexus 5  ➡ Xperia Z  ➡  MEIZU MX4  ➡  LG G3  ➡  Galaxy S6  ➡  Motorola Nexus 6 ➡ Nexus 5X ➡ S7 ➡ iPhone 7+ ➡ Oneplus 5 ➡ Mi A2 ➡ Mi 8 ➡ Mi 9
Цитирай

Мисля, че клиентите не правят разлика. Те купуват телефон Самсунг. Ако искат вътре да слагат части на 10 производителя. Накрая си даваш парите на тях. Мен лично не би ме интересувало къде е проблемът. Те са го допуснали, като моето мнение все пак е, че не всичко може да бъде тествано на 100%. Пак казвам - проверете колко коли са били връщани за дефекти, също много опасни.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай

Verizon пусна отново в продажба Note 7 в САЩ

http://www.sammobile.com/2016/09/21/veri...e-7-again/

SAMSUNG Galaxy Note IV 32GB, GREY, 32 GB SAMSUNG SDHC Class 10, S-View Cover case, ММ 6.0.1 
Samsung S 7 EDGE GOLD 32 GBSamsung EVO+ microSDXC 64GB UHS-I Class 10            
Samsung Galaxy NOTE 8, Gold 64 GB + microSDXC 128GB Class 10
Цитирай

Няма ли да пуснат точна дата на която ще бъде наличен в Б-я ?

Galaxy S II / Galaxy S III / Galaxy S4 / Galaxy Note 4 / Galaxy S6 edge+ / Galaxy S8+ / Galaxy S9 +/ Galaxy S10+/ Galaxy S21+ /  Galaxy S23
Цитирай

След 20ти октомври ми казаха в теленор и виваком

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)