Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем при изходящи и входящи разговори
#1
Exclamation 

Здравейте,

Имам едно SGS4, руутнато, но си е със стоков firmware - 5.0.1 От известно време, когато звъня на някой не се чува звук нито от моята страна, нито от другата. Таймерът върви. Това става и когато ми се обаждат. Може би в 20% от случаите се случва само, но е изключително неприятно. Изчетох целия интернет и като гледам хората по света масово изпитват същия проблем като даже при всеки разговор не им се получава, а при мен е избирателно. Използвам Automatic Call Recorder Pro. Както четох и в този форум много програми за запис на разговори създавали проблеми?Можете ли от първа ръка да кажете какви са проблеми и особено ако има сходен с моя. Не съм сигурен дали е от записващата програма, защото още правя куп тестове, но я ползвам много отдавна и примерно на Ноут четворката ми върви просто чудесно, както и на Ц4-ката. Записва си, плейва си, но понякога телефонът дава този бъг. Фактът, че половината свят го има ме кара да вярвам, че не е хардуерно, а е някакъв конфликт. Ако някой би могъл да сподели малко повече по темата и относно подобни конфликти ще му бъда искрено блаодарен. Благодаря и весел ден на всички Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Ми пробвай като премахнеш записващата програма дали проблемът ще изчезне. Според мен ще изчезне. Аз го имах същия проблем - дълго време я ползвах без проблеми, но след актуализация на андроида, явно програмата не беше съвместима с тази версия . На друг телефон марка може и да е съвместима ( в случай, че кажеш, че на друг телефон работи с тази версия на андроида ).След премахването, при мен всичко си беше вече наред.Пробвай с друга записваща програма.

XIAOMI REDMI NOTE 5
Цитирай
#3

А пробва ли да изключиш в интерфейса на Call Recorde контрол по времена разговора за изходящи и входящи обаждания
Цитирай
#4

Извинявам се, но и при телефона на детето от 2 дни има същия проблем. Телефона е стоков и няма програми за запис на звук. При обаждане през gsm няма звук и микрофон. През месенджър, вайбър и др. няма проблем. Помагайте....Благодаря
Цитирай
#5

Здравейте. Предполагам да си видите дупката на микрофона отдолу дали е запушена. Ако не е значи микрофончето ви е за смяна. То е комплект със USB конектора. Хубав ден ви желая.
Цитирай
#6

От callrecordera е и при мен на S4 го прави този номер на S5 няма проблеми.  Пробвал съм като се появи бъга  диенсталирам и така кара няколко дни, а понякога и повече. Спомням си че на 4.4.2 нямаше такива проблеми. Не е от микрофона а от софтуера на callrecordera защото при бъг от другата страна чуват. Хубаво е да пробваш и друга версия.
 http://prosmart.by/android/soft_android/...v1037.html
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)