Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Търсене на програма
#1

Здравейте колеги може да не пиша в правилния раздел за което се извинявам предварително.Търся програма с която да имам постоянен достъп до лаптопа си по всяко едно време та дори той да е заспал аз със програма да го събудя и да си видя нещо което съм забравил да си взема и т.н.Незнам дали съществува такава програма затова питам.Защото в повечето пъти ми се налага да излязна спешно и да забравя нещо което ми е на компа а аз не съм го качил на флашка за това ми трябва.Знам ги другите програми да отдалечени работни плотове но те не ми вършат работа защото компа заспива и те не могат да се свържат с него.Дано да има такова животно ще съм мн благодарен ако споделите нещо такова :Д Huh Sleepy Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Не мисля, че има програма за гсма, която да ти буди компютъра. За документи и други файлове аз ползвам облаци. Така всичко което ми трябва винаги е на лице.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#3

Пробвай TeamViewer, аз с него си бърникам компютрите когато съм далеч от тях.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#4

http://www.howtogeek.com/192642/how-to-r...-internet/
Цитирай
#5

Браво, не знаех, че има такава опция, но лаптопите ми са вързани с wi-fi мрежа, не с кабел. Все пак, би свършила работа на човека, ако може да се оправи и ползва нет през кабел.
Цитирай
#6

Slashtop в програмата, в YouTube играят GTA V на телефоните си с нея.

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#7

http://www.addictivetips.com/mobile/turn...rk-wowlan/
Цитирай
#8

Phonemypc

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#9

Не знам за коя от двете програми говориш за кабели, при мен в единия магазина има два компютъра, в другия един и редовно трябва да обеснявам нещо по телефона когато съм в движение, а сега просто влизам през телефона и оправям нещата Smile

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)