Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РОМ за китайски таблет - Uberoid WM8650 1.5.5 HoneyCombMOD v10.1

Lock чете ли някой в темата... :wall:

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай
Аксесоари

todorki написа:Lock чете ли някой в темата... :wall:
Разбира се нали сме абонирани за нея,но ти дали четеш?
В предишните постове съм пуснал линкове към сайтове в които можеш да намериш всичко за твоя модел!
[box]https://www.androidbg.com/forum/post450407.html#p450407[/box]
Lock :wall: Android

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

djoro написа:
todorki написа:Lock чете ли някой в темата... :wall:
Разбира се нали сме абонирани за нея,но ти дали четеш?
В предишните постове съм пуснал линкове към сайтове в които можеш да намериш всичко за твоя модел!
[box]https://www.androidbg.com/forum/post450407.html#p450407[/box]
Lock :wall: Android
колега,вместо да се заядаш,що не ми набодеш пръста,точно в тази информация,щото съм изчел тази тема няколко пъти,подобните тук също,линковете ти също...но или аз не съм видял,каквото ми трябва илине знам какво търся...
но не ме разбирай погрешно,пак ти казвам,няма да ти се разсърдя,да ми "забодеш" пръста там...където трябва,не да голословиш,благодаря.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Заяждане?????!!!!!!!!
Първо виж че това е тема за 8505и8650 процесори !! Lock Confusedtupid: :wall: Android
Твоя също е АРМ но кой точно?
Като ми кажеш може и да си мръдна пръста!
Виж това[box]-http://androidforums.com/gome-flytouch-3/469134-superpad-iii-model-android-tab10-build-frf85b-av-v2-3-2011-09-19-001112-kernel-2-6-32-9-79-a-3.html[/box]

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

djoro,аз като разбера къв ми е процесора...ехе...не мож ме мръдна даже...ставам 100 кила :power:

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

todorki написа:...аз като разбера къв ми е процесора...ехе...
Offtopic Ти ако не можеш да разбереш какъв е, ние как бихме могли? Да хвърляме боб...?!?

пп И си пооправи малко отношението към колегите! Обикновенно в други теми ти мрънкаш за лошо отношение към теб, а не се усещаш. Тогава някой може и да те вземе по-насериозно и да ти помогне. Това не е заяждане, а обръщане на внимание!!!




[Изображение: logo210q.png]

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

operator написа:
todorki написа:...аз като разбера къв ми е процесора...ехе...
Offtopic Ти ако не можеш да разбереш какъв е, ние как бихме могли? Да хвърляме боб...?!?

пп И си пооправи малко отношението към колегите! Обикновенно в други теми ти мрънкаш за лошо отношение към теб, а не се усещаш. Тогава някой може и да те вземе по-насериозно и да ти помогне. Това не е заяждане, а обръщане на внимание!!!




...................


Чисто заяждане си,ама айде...когато 2-ма си го мерят...или извади по-голям или не си слагай д-то...
а,това вече е заяждане,предното беше хумор
Никого не съм обидил,или нагрубил...тона ми си е съвсем нормален,мисля,както и отношението...но...ако някой се чувства засегнат,моля да ме извини


[Изображение: logo210.png]

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

todorki написа:...предното беше хумор
Никого не съм обидил,или нагрубил...тона ми си е съвсем нормален,мисля,както и отношението...но...ако някой се чувства засегнат,моля да ме извини
Offtopic Приема се чувството ти за ...хумор с хумор, както и извинението ти. Wink



[Изображение: logo210q.png]

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Todorki ,колегата иска да ти каже ,че с този тон ,фасон и самочувствие никой дори да знае няма да има желание да ти помогне!
И какво значи'' djoro,аз като разбера къв ми е процесора...ехе...не мож ме мръдна даже...ставам 100 кила'' ?????????
Ако някой прочете мъдрата ти мисъл ще падне от смях!
На тебе ти липсва уважение към труда на другите ,чийто резултати чакаш наготово както и това че не си прочел два реда по темата за да разбереш че твоя таблет не е в тази тема!!!!!!
Учи ,чети и като разбереш какъв ти е процесора намери подходящия раздел,и не с този тон щото и там ще те отсвирят!!!!!!!
И разбира се не го приемай с хумор ! Lock :wall: Confusedtupid:

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

djoro написа:Todorki ,колегата иска да ти каже ,че с този тон ,фасон и самочувствие никой дори да знае няма да има желание да ти помогне!
И какво значи'' djoro,аз като разбера къв ми е процесора...ехе...не мож ме мръдна даже...ставам 100 кила'' ?????????
Ако някой прочете мъдрата ти мисъл ще падне от смях!
На тебе ти липсва уважение към труда на другите ,чийто резултати чакаш наготово както и това че не си прочел два реда по темата за да разбереш че твоя таблет не е в тази тема!!!!!!
Учи ,чети и като разбереш какъв ти е процесора намери подходящия раздел,и не с този тон щото и там ще те отсвирят!!!!!!!
И разбира се не го приемай с хумор ! Lock :wall: Confusedtupid:
прочетох цялата тема не веднъж,барабар с линковете,които всеки е посочил,превеждайки ги с гугъл...
извиних се и продължавам да се извинявам за тона си,на всеки който съм засегнал с него...
винаги има 2 групи хора,с едните можеш да се разбереш с 2 думи и ти е приятно да го правиш,а с другите точно обратно...искаше ми се да сте от първите,но се оказа,че за вас аз съм 2-рите...
важното е,че всички изписахме по няколко поста в които си разменихме "любезности" но не и полезна информация...
за пореден път ще повторя,ако някой ми каже,на чист български,как да идентифицирам въпросния китаец,ще съм много благодарен,както винаги до сега...по звят на диода,име,кутия,цвят на буксите и тн,аз не успявам...
ако не можете или нямате желание,нека игнорираме последващи коментари и си ги спестим.
благодаря Ви все пак

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Ами ние сме от първия вид, в което можеш да се увериш, разглеждайки историята на постовете ни.
Но стига глупости в тази тема, че заприлича на чат и е редно да се поразчисти.

Сега по темата за да сме полезни все пак. Вида на процесора можеш да опиташ, да откриеш с някой тул от вида на Android System Info.
Поразгледай тази статия. Пробвай и с Universal.WM8650.Uberoid.v11. Описание има тук.

Да не се окаже, че е WM8550!



[Изображение: logo210q.png]

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Другия начин да ни улесниш е да направиш един,два скрийншота на таблета в меню сетингс ,абаут фон....или за таблета не знам на какъв език е!
:wall: :wall: :wall:

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

Нещо стана ПОМАГАЙТЕ Smile Направих всичко както е описано. Пуснах таблета и черен екран. Стои си така и нищо не става ! Някакви идеи ?
Цитирай

Само и единствено с 22 номер ми изписва че започва нещо си , да изчакам и нищо не става... така стоя цяла нощ и нищо ... Sad Таблета е WM8650 10 инчов.
Цитирай

Здравейте, можете ли да ми обясните как да сложа някакъв uberoid на таблета си. Таблета е Canox, model number - WonderMedia WM8650, Android 2.2, Kernel Version - 2.6.32.9-default, Build number generic-eng2.2 Froyo Ver1.5.5-20110920.113830. Във темата пробвах да изтегля всеки РОМ но в mediafire ми изписва This file is currently set to private.

When a file is set to private by its owner only the owner of the file can access it. If you are the owner of the file please log into your account to access this file.

If you believe you have reached this page in error, please submit a ticket.
Click here to view our help resources
. Чакам отговор и мерси преддварително Smile
Цитирай

Здравейте на всички.Моят таблет е китайски ,марката му е "exus" 7 инча. Искам да попитам някой купувал ли си е калъф за този таблет и ако може да ми каже от къде мога да си взема . Ако някой знае моля да пише. Благодаря ви предварително. Smile
Цитирай

Таблета ми е Superpad/android v 2.3 Нямам видеовръзка, било то на скайп или в някой друг сайт с такава възможност. На новия скайп, който е с видетовръзка и пращане на файлове, мога само файлове да пращам. А на сайтовете с възможности за видеовръзка ми излиза да си закупя камера. Какво трябва да направя?
Цитирай

extreme97 написа:Здравейте, можете ли да ми обясните как да сложа някакъв uberoid на таблета си. Таблета е Canox, model number - WonderMedia WM8650, Android 2.2, Kernel Version - 2.6.32.9-default, Build number generic-eng2.2 Froyo Ver1.5.5-20110920.113830. Във темата пробвах да изтегля всеки РОМ но в mediafire ми изписва This file is currently set to private.

When a file is set to private by its owner only the owner of the file can access it. If you are the owner of the file please log into your account to access this file.

If you believe you have reached this page in error, please submit a ticket.
Click here to view our help resources
. Чакам отговор и мерси преддварително Smile
Ако вземеш да се регистрираш,може и да стане!?
Същото важи и за тук-
[box]www.slatedroid.com[/box]

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

djoro написа:Другия начин да ни улесниш е да направиш един,два скрийншота на таблета в меню сетингс ,абаут фон....или за таблета не знам на какъв език е!
:wall: :wall: :wall:
Здравейте,
пак ще повдигна темата с няколко снимки,че пак ми се появи желанието за съживяване на тоя таблет,ако е възможно
[Изображение: CameraZOOM-20120805173450957.jpg]
[Изображение: CameraZOOM-20120805173546434.jpg]

Всичко по таблета работи с изключение на ви-фи то.
За това искам да сменя рома с надежда да се оправи.
Моля Ви.

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Това цялото инфо ли е?
Видя ли скриншота от моя таблет в предишните постове?
[box]https://www.androidbg.com/forum/post362501.html#p362501[/box]

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

djoro написа:Това цялото инфо ли е?
Видя ли скриншота от моя таблет в предишните постове?
[box]https://www.androidbg.com/forum/post362501.html#p362501[/box]
Да,това е цялото инфо...ако трябва още нещо,само кажи и ще го кача
[Изображение: 20120602191444.jpg]

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Това което виждам не ми харесва!
Но пък намерих тема за твоя модел-[box]ttp://www.slatedroid.com/topic/9975-apple-i-pad-flytouch-201-88-fast-256mb-google-market-youtube-work/[/box]
[box]http://www.androidtablets.net/forum/gome...1-6-a.html[/box]

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

djoro написа:Това което виждам не ми харесва!
Но пък намерих тема за твоя модел-[box]ttp://www.slatedroid.com/topic/9975-apple-i-pad-flytouch-201-88-fast-256mb-google-market-youtube-work/[/box]
[box]http://www.androidtablets.net/forum/gome...1-6-a.html[/box]
Благодарско,това което виждам на първия линк,като скрийншотове,напомня зверски на моя таблет...довечера ще прочета темите,да видим какво пишат колегите

Колега,може вече да ставам нахален,но от къде да изтегляBig Grinownload WM216BE6,по нататък по темата автора е дал линкове за други версии...но за тази не видях.
Гугъл преводача превежда ужасно,ако някой помогне само със стъпките за флашване с по-добър превод,също ше ми е от голяма полза.
Благодаря

HTC Wildfire,Desire X,626G,U Play
Цитирай

Може ли да дадете работещ линк за Uberoid v11. Smile
Цитирай

Вече има V12 1.5.7 final на www.techknowforum.net, регистрираш се и теглиш.
Там можеш да намериш отговор на всичко за което можеш да се сетиш.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)