Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РОМ за китайски таблет - Uberoid WM8650 1.5.5 HoneyCombMOD v10.1

Качих В3 изданието, наистина са изчистили бъговете (поне тези дето бяха при мен).
Имам рут достъп, индикатора на батерията работи коректно.
Wifi-то се закача веднага и нема изпускане.
Не ъпдейтвайте Суперюзъра от Маркета, че аз се прецаках и трябваше да префлашвам...
Цитирай
Аксесоари

vangnay написа:Качих В3 изданието, наистина са изчистили бъговете (поне тези дето бяха при мен).
Имам рут достъп, индикатора на батерията работи коректно.
Wifi-то се закача веднага и нема изпускане.
Не ъпдейтвайте Суперюзъра от Маркета, че аз се прецаках и трябваше да префлашвам...


Можеш ли да го качиш на някое място и да го дадеш да го изтеглим че аз от вчера пробвам и немога да се регна в сайта.Предварително ти благодаря

Sony Ericsson Xperia X8 ---->LG Optimus 2X P990(android 2.3.4)---->samsung galaxy s2 I9100 (4.1.2)----> samsung galaxy S3--->Lg G3mini Android 6.0.---->>Nokia3 Android 7.1.1.....
Цитирай

Немам никакво мое пространство по сървърите. Ако ми дадеш некакъв линк, юз и парола, направо ще ти го кача. По мейла не става, че е над 112 Мб.
Цитирай

vangnay написа:Немам никакво мое пространство по сървърите. Ако ми дадеш некакъв линк, юз и парола, направо ще ти го кача. По мейла не става, че е над 112 Мб.


Качвай го тук без регистрация. http://www.megafileupload.com/

Sony Ericsson Xperia X8 ---->LG Optimus 2X P990(android 2.3.4)---->samsung galaxy s2 I9100 (4.1.2)----> samsung galaxy S3--->Lg G3mini Android 6.0.---->>Nokia3 Android 7.1.1.....
Цитирай

Качвай го тук без регистрация. http://www.megafileupload.com

Друже, не става нещо ъплоудването - качвам файла, но като натисна долу бутона за ъплоудване ми излиза съобщение, че файла не е селектиран.
Сигурно съм бая тъп, че нещо бъркам, ма си играх половин час и все греда..

ПП За да свърша работа се регнах в Докса на АБВ, ама и там греда-може да секачват файлове до 50 Мб
Цитирай

vangnay написа:Качвай го тук без регистрация. http://www.megafileupload.com

Друже, не става нещо ъплоудването - качвам файла, но като натисна долу бутона за ъплоудване ми излиза съобщение, че файла не е селектиран.
Сигурно съм бая тъп, че нещо бъркам, ма си играх половин час и все греда..

ПП За да свърша работа се регнах в Докса на АБВ, ама и там греда-може да секачват файлове до 50 Мб

Тоя го пробвах и уж става.Дано стане или някой колега да помогне с някой друг сайт за качване.

http://www.2shared.com/ и тоя втория става http://hotfile.com/

Sony Ericsson Xperia X8 ---->LG Optimus 2X P990(android 2.3.4)---->samsung galaxy s2 I9100 (4.1.2)----> samsung galaxy S3--->Lg G3mini Android 6.0.---->>Nokia3 Android 7.1.1.....
Цитирай

Не става приятелю, опитах ги всичките-постоянно ме изхвърля или ми дава разни съобщения.
Най-добре напиши какъв ти е mail-а, та да ти пратя моята регистрация и да влезнеш с нея.
Цитирай

Здравейте колеги ето го новия Uberoid v 11 beta 3. http://hotfile.com/dl/138959894/ca85f12/...l.rar.html

Следвайте стъпките от страница Едно на тази тема.Като влезете в чейнджъра четете внимателно има много имена на таблети и съответната цифра която трябва да въведете.При мен проблема с уайфая продължава и след инсталацията на тази версия.Ако има нещо с радост ще помагам. Smile

Sony Ericsson Xperia X8 ---->LG Optimus 2X P990(android 2.3.4)---->samsung galaxy s2 I9100 (4.1.2)----> samsung galaxy S3--->Lg G3mini Android 6.0.---->>Nokia3 Android 7.1.1.....
Цитирай

бях флашнал 9-та версия работеше сносно с малки проблеми при включване на уайфито,тръгна на втори номер от списъка ,а сега на мога да подкарам 11-та версия
Цитирай

Някой в състояние ли е да обясни как се оправя проблема с тъчскрина?
Над 80% от ромовете се инсталират ,а само 4 варианта имат работещ тъчскрин не позволяващ калибриране на дисплея и ужасно разминаване на контурите и клавиатурата??????
А с интернета как се справяте ???????
Нито кабелен нито безжичен??????
Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

Подкарах v.11 beta3 но отново wifi включва след 5-6 кликвания някой може ли да помогне
Цитирай

И аз го инсталирах и всичко си работи много добре. Засега няма проблеми. Wifi се свързва и държи.
Цитирай

milev70 написа:Подкарах v.11 beta3 но отново wifi включва след 5-6 кликвания някой може ли да помогне
И аз имам проблем само с уайфая,и за сега не съм намерил решение.

Sony Ericsson Xperia X8 ---->LG Optimus 2X P990(android 2.3.4)---->samsung galaxy s2 I9100 (4.1.2)----> samsung galaxy S3--->Lg G3mini Android 6.0.---->>Nokia3 Android 7.1.1.....
Цитирай

Честита Нова година! Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas Christmas
След много опити Uberoid v 11 beta 3 успешно инсталиран на WM 8650 mid 7''!
Най коректна е версия 66 !
Позволява и калибриране на дисплея,стабилен е само нета през кабел ,безжичния изисква ръчни настройки за ай пи ,шлюз ,маска и гетуей ! Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock Lock

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

Страхотно писание, поне за мен - http://ficara.altervista.org/pages/table...et-env.htm
До сега съм си мислел, че в моя таблет има нещо като BIOS, а то нищо такова няма - всичко се вършело от
U-boot-а.
Един грешен ред - и си имате тухла.
Тоя същия пич бе написал некъде, пак по форумите, в много по-разбран стил, как се ънбриква тотално сбозявен таблет ( тука писанието му е доста по-обширно ). Дано не се налага.
Но верно не е лошо да си изкопира човек скрипта и У-буута на нормално работещото му устройстве, и преди префлашване да направи сравнение на тези беккопия с тези от новия ром.
Цитирай

Да се похваля и аз,
закупих този таблет през ебай - http://www.ebay.co.uk/itm/Android-2-2-aP...19c6bc77e8 - и от първия опит успешно го флашнах с Uberoid v 11 beta 3 -всичко работи и то много по -бързо отколкото с оргиналния фирмуер.--- Да не забравя използвах опция номер 7 !!! Дано съм полезен на някой закупил таблет от същия търговец Christmas .
Цитирай

При мен след преинсталация на рутера се оправи лайфая и работи перфектно

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

Взех SuperdPad II за тест, обаче след флаш с IUW таблета освен да свети с лилав диод и червен друга индикация няма.
Провбах Power+Menu, Power+Home+Back, Power+VolUp+VolDown+Menu+Home+Back няма комбинация която да не съм пробвал. Не иска да влезе в режим за качване на фирмуер или каквото и да е било. седи с черен екран.
Някой с подобен проблем?
Цитирай

Здравейте опитах да преинсталирам таблет по този метод но нещо не се получава .Защо исках да го преинсталирам .когато го включих след зареждане на батерията показа ми надписа андроид и имаше една мигаща чертичка в горния десен ъгъл и след което ми показваше и вторият надпис на андроид който е бял но след 4акане 5 мин не успя да зареди ОС . изключих го и пак го пуснах но този път стоеше само първият надпис на андроид и бялата мигаща чертичка не се показа . Опитах смяна на рома но не ще да тръгне инсталацията по никакъв начин а зеленият надпис си стои.Моля за някакви идеи.
Цитирай

Здравейте!Имам китайски таблет WonderMedia WM8650
android 2.2
kernel 2.6.32.9-default
build number eng2.2 Froyo Ver1.5.5.-20110928.113830

прочетох цялата тема няколко пъти и стигнах до следното(става дума за UBEROID v 11 beta 3):след успешно форматиране на СД карта с ФАТ 32 ,намиране на най-подходящият според описанието номер в CHANGER.bat като сложих картата в таблета нищо не се случи.
Въпросът ми е следния: другите номера на модели не отговарят на таблетът ми.Дайте ми съвет какво да правя
Цитирай

tablet-android-wm8560 написа:Здравейте!Имам китайски таблет WonderMedia WM8650
android 2.2
kernel 2.6.32.9-default
build number eng2.2 Froyo Ver1.5.5.-20110928.113830

прочетох цялата тема няколко пъти и стигнах до следното(става дума за UBEROID v 11 beta 3):след успешно форматиране на СД карта с ФАТ 32 ,намиране на най-подходящият според описанието номер в CHANGER.bat като сложих картата в таблета нищо не се случи.
Въпросът ми е следния: другите номера на модели не отговарят на таблетът ми.Дайте ми съвет какво да правя
Малко не става ясно какъв ти е проблема.Като намериш changer.bat какво правиш с него и какво не се получава?https://www.androidbg.com/forum/post264838.html#p264838,аз следвам тези инструкции и никакви проблеми,използвам 7 и всичко работи.
Цитирай

lubok58 написа:
tablet-android-wm8560 написа:Здравейте!Имам китайски таблет WonderMedia WM8650
android 2.2
kernel 2.6.32.9-default
build number eng2.2 Froyo Ver1.5.5.-20110928.113830

прочетох цялата тема няколко пъти и стигнах до следното(става дума за UBEROID v 11 beta 3):след успешно форматиране на СД карта с ФАТ 32 ,намиране на най-подходящият според описанието номер в CHANGER.bat като сложих картата в таблета нищо не се случи.
Въпросът ми е следния: другите номера на модели не отговарят на таблетът ми.Дайте ми съвет какво да правя
Малко не става ясно какъв ти е проблема.Като намериш changer.bat какво правиш с него и какво не се получава?https://www.androidbg.com/forum/post264838.html#p264838,аз следвам тези инструкции и никакви проблеми,използвам 7 и всичко работи.
Провери архиватора дали извлича всичко..Аз лично два дена бях като теб без да тръгва инсталацията до като не се сетих да проверя архиватора..

Sony Ericsson Xperia X8 ---->LG Optimus 2X P990(android 2.3.4)---->samsung galaxy s2 I9100 (4.1.2)----> samsung galaxy S3--->Lg G3mini Android 6.0.---->>Nokia3 Android 7.1.1.....
Цитирай

cezar123 написа:
lubok58 написа:
tablet-android-wm8560 написа:Здравейте!Имам китайски таблет WonderMedia WM8650
android 2.2
kernel 2.6.32.9-default
build number eng2.2 Froyo Ver1.5.5.-20110928.113830

прочетох цялата тема няколко пъти и стигнах до следното(става дума за UBEROID v 11 beta 3):след успешно форматиране на СД карта с ФАТ 32 ,намиране на най-подходящият според описанието номер в CHANGER.bat като сложих картата в таблета нищо не се случи.
Въпросът ми е следния: другите номера на модели не отговарят на таблетът ми.Дайте ми съвет какво да правя
Малко не става ясно какъв ти е проблема.Като намериш changer.bat какво правиш с него и какво не се получава?https://www.androidbg.com/forum/post264838.html#p264838,аз следвам тези инструкции и никакви проблеми,използвам 7 и всичко работи.
Провери архиватора дали извлича всичко..Аз лично два дена бях като теб без да тръгва инсталацията до като не се сетих да проверя архиватора..
Той юнака дали въобще чете какво пишем,много хора,като си решат проблема,забравят за форума и дори не отговарят на лични съобщения.По този начин ,ако всички зарязват темата,която са пуснали,кой ще влиза във форума с очакване да му се помогне?
Цитирай

lubok58 написа:
cezar123 написа:
lubok58 написа:Малко не става ясно какъв ти е проблема.Като намериш changer.bat какво правиш с него и какво не се получава?https://www.androidbg.com/forum/post264838.html#p264838,аз следвам тези инструкции и никакви проблеми,използвам 7 и всичко работи.
Провери архиватора дали извлича всичко..Аз лично два дена бях като теб без да тръгва инсталацията до като не се сетих да проверя архиватора..
Той юнака дали въобще чете какво пишем,много хора,като си решат проблема,забравят за форума и дори не отговарят на лични съобщения.По този начин ,ако всички зарязват темата,която са пуснали,кой ще влиза във форума с очакване да му се помогне?
значи изпуснал съм да напиша ,че от changer.bat избрах 11 и нищо не стана.Ти като използваш 7 какъв модел имаш?тъй като нито една от 7ците не отговаря на моят.а как точно да проверя архиваторът?
Цитирай

Нищо не ти пречи да опиташ със 7,аз и на предишната версия на убероида със 7 започнах и се получи,после редувах поред от 1 до 16 и само с 7 и 8 работеше,но не ми отчиташе батерията.Сега с тая версия ми я отчита.Но ти не спомена къде ти се проявява проблема.След като сложиш картата,рестартираш таблета предполагам?
И навярно си видял как се флашва убероида.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)