Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

РОМ за китайски таблет - Uberoid WM8650 1.5.5 HoneyCombMOD v10.1

Пробвай с Uberoid v 11 beta 3 номер 66 при мен с това работи най добре !
Не знам дали си пробвал първо да направиш хард ресет? Lock :wall: Confusedtupid:

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай
Аксесоари

въпросите ми по горе в темата се отнасяха за wince6, там не ми работи wifi иначе аз в момента съм с uberoid v11 beta 3 ,но при мен най -добре работи №2
Цитирай

Не съм разбрал,сори!
Все още не съм видял WIN CE за тези таблети.
Намират се версии които са за нотбуци ,нетбуци и други ,които са със клавиатура а не тъч !
Мога да ти дам линк за такива не знам дали ще флашнеш с тях.
Скоро направих един китаец ,но с процесор 8505 и върви добре.
Лошото е че WIN е много осакатен и няма нищо обшо с друг Уиндоус.
Няма и приложения за него ,дори скаип не може да се инсталира,но успех!
[box]http://www.slatedroid.com/topic/144-debi...iguration/[/box]
http://devio.us/~nextvolume/via_arm/index.php

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

аз точно това имах впредвид като писах,че ще чакаме по добри разработки
Цитирай

Явно не обичаш да четеш, ако поровиш във втория линк може да намериш SYLVANIA ROM !
За него се твърди че е пробван и работи на други китайчета ,като твоя например?
Инсталацията му е елементарна меташ на сд картата гасиш уреда ,слагаш я и палиш!
Този РОМ е модифициран и подобрен Уин СЕ !
В момента дори доста устроиства идват с този РОМ на пазара. Lock :wall: Confusedtupid:

http://www.yourwarrantyisvoid.com/2011/ … revisited/

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

колеги намен трагна с 3 но не ми се побира всичко на дисплея. кажете как да му намаля резулюцята.
Цитирай

djoro не става братле тръгва си убероида все едно няма карта с нов ром
Цитирай

Кое не става ?
Sylvania Rom тръгва веднага ,форматираш на ФАТ 16/32 ,в пакета има бутлоудер?
:wall: :wall: :wall:
Много често искат хард ресет тези гадини уж са еднакви а при всеки тръгват с различен номер на Уберодроида!

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

форматирам картата на fat32, след това разархивирам файла в картата ,но след като запаля устройството - започва да си зарежда съществувущия ром/uberoid/ как да направя hard reset
Цитирай

По добрия вариант е с нещо остро в миниатюрния отвор!
Не знам защо не тръгва при теб?
http://androidtabletzone.the-talk.net/t1...install-on-[box]windows-no-special-drivers-or-adb-commands-needed[/box]
Тук има инфо как по друг начин да минеш от Андроид към Уиндоус

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

на моя таблет няма отвор за ресет, кво правим?
Цитирай

bezpo6aden написа:KAISO instaliraj si ot app arctool i vsi4ko si idva na mjastoto.

За какво е тази програма ?
Няма я нито в Market, нито в ap Market.
Цитирай

Някой да каже каква му е диагнозата и ако може да изпише рецепта :rofl:
Цитирай

Пише че кернела не се подържа от този Нанд флаш!?
Много е важно човек да чете преди да прави нещо !
Последния линк който ти пуснах на лични ти казва какво да направиш !

INSTRUCTIONS
Download and unzip the file to your PC
Copy Script folder to your MicroSDHC Card root
Make sure power is going through the device doing the Image Update
Do Not remove power or try to turn off your tablet during the Image Update
Wait for being prompted to remove the MicroSDHC card
Rename the script folder to new_script or remove it
Wait for your tablet to turn off
Now turn it back on (first time boot-up will take longer)
To unlock slide the slide lock to unopen
Home/Back Button

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай

(djoro)
Поздравления за колегата! Разбира си от работата! :bow: ! Спаси ми таблета! :thumbup:
Цитирай

еееее дайте линк за новия андроид , горе написах да дадете работещ нилк и никой не ми обърна внимание ...

Sony Xperia S Black
LG K10 420N black
Цитирай

някой знае ли как да си преинсталирам таблета Disgo 6000
Цитирай

DIESEL написа:еееее дайте линк за новия андроид , горе написах да дадете работещ нилк и никой не ми обърна внимание ...
DOWNLOAD UBEROID 10.1

В момента се работи върху версия 11, но е все още бета и е много нестабилна поне на моят таблет.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай

в търсачката на google търси honeycomb uberoid 8650 v11 beta 3 от някой от сайтовете я теглих. при мен работи доста добре, като изключим че флаш плеяра постоянно изписва някакво съобщение при отваряне на файл и от време на време изключва уайфито .
Цитирай

Здравейте,постоянно ми излиза надпис: android.process.acore Някои знае ли какво е това?
Цитирай

Здравейте, от два дни имам китайски таблет BRONCHO A710, за да не пускам нова тема ще питам тук има ли вариант и как точно да си рутна таблета без да сменям рома. Просто исакм да имам роот права. Става ли с програми от типа на Z4root както при телефоните или тук нещата са по друг начин.

Таблет BRONCHO A710 Sony Ericsson Xperia NEO V
Neobux Paid-to-click Service
Цитирай

Моя китаец дойде с доста приличен стоков ром, ама се подведох по флашването и се започна. Първо турих някакъв стар убероид 9.1 дето беше за тоя модел и нямаше чейнджър. Тръгна, но много зле, макар с добър обхват на вифи и тъч. После започнах с убероид 10.1, с някои номера върви без тъч, с други не. След 2-3 номера пробвах със замяна на env_uboot от тоя първия, и тръгна, но обхвата на вифи-то е зле. Някой може ли да каже кой файл отговаря за вифи-то, та от двата рома да сглобя един, дето да върви?

Edit: гледам сега някакви файлове в самото фройо в архива му, май са за атерос и реалтек с разширение .КО, там ли е заровено кучето?

Едит2: Намерих тъпия номер с който работят нещата, 26 е. Една идея по-зле е камерата, вифито същото като стоковия. Не ми се вижда да е по-бърз или стабилен.

Едит3: Накрая сложих версия 11 бета 3, с нея върви що-годе добре, даже махнах хъникомб-боклуците, но не всички. Съвсем накрая ако си намеря стоковия ром, слагам си него, най-добре беше той!

Едит 4: Намерих стоковия, ама не тоя, с който дойде пръчката, а някакъв почти същия, ама той няма маркета. Ако някой иска стоковия да се обажда, работи за номер 26, зелен лед.
Цитирай

dobrinov78 написа:Здравейте,постоянно ми излиза надпис: android.process.acore Някои знае ли какво е това?
Линк

Wildfire S •  iPhone 4 S • Nexus 4 KitKat
•  Wildfire S UtilityMod RecoveryMS Utility  •
Цитирай

Тръгнах да си слагам Universal WM8650 Uberoid v11 BETA 3 след като сложа SD картата в таблета и ми зареди на 100 %, я вадя и след това се рестартира и започва да се инсталира и така само се инсталира чакам по 30 - 40 минути и още си се инсталира. Идеи ?
Това е таблета http://www.lightinthebox.com/7-inch-Epad...89753.html
Цитирай

Имаш цели 66 варианта ,пробвай с последния! :wall: :wall: :wall:

Samsung galaxy i 5500 Android 2.3.7 Cyanogen Mod 7.2.0 v.1.8 -728 Mhz ----Nokia 6210 HelloOX2----Wonder Media 8650 Uberoid v 11 beta 3 Huawei U8500 CyanogenMod 7.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)