Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възможен проблем с батерия.
#26

$15 са си супер оферта,но за съжаление е било само за щатите
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте! Искам да попитам.
Снощи преди да си легна сложих телефона да се зарежда и беше около на 50% заряд. Сутринта като станах телефона не се беше заредил, а беше паднала батерия до около 46%. Инсталирах си приложение, което показва с какво напрежение се зарежда телефона и беше отрицателно. Използвам оригиналаното зарядно.
Цитирай
#28

@Tsenco_Picha, проблем да е в кабела евентуално?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#29

оригиналния кабел не правеше добър контакт заради крачетата и взех кабела от бисквитката, който до днеска си зареждаше без проблем за около 2 часа и 15 минути. След като се прибрах телефона беше на 32% почнах да играя игра и телефона се  рестартира и показа 18% мисля, че вече проблема не е от другия кабел а от батерията. И Благодаря за дадения преди това отг.
Цитирай
#30

Да не отварям нова тема, при мен система андроид ми точи много батерията. Оставя ми буден телефона по 1 ден. Някакво решние?
Цитирай
#31

С ресет не се ли оправя проблема?

Sent from my XT1580

 
Цитирай
#32

Бях е изкарал за 10 мин и нямаше ефект.
Цитирай
#33

Колегата говори за "hardware reset" Ето в това видео показват как се прави ВИДЕО

Huawei P30 Pro / Moto Z







Цитирай
#34

И при мен Android OS ми държи телефона буден и ми изяжда батерията много бързо. Направих hard reset, но няма оправия.

| LG G6 Ice Platinum |
Цитирай
#35

Аз бях правил хард ресет и спрях локейшъна. Около 3-4 седмици нямаше проблем, после пак започна дрейна. Един рестарт на телефона и всичко си дойде на мястото. Просто през няколко дена трябва да се рестартира телефона.
Цитирай
#36

Поръчах си батерия от алито и пристигна за 2 седмици,$10 и се държи перфектно.
Цитирай
#37

Здравейте колеги , имам странен проблем с нова батерия.. преди дни имах проблем с телефона ( изключваше се постояно .. направиха му хард ресет .. след тва телефона работеше само,когато е свързано към зарядното.. и реших да купя нова батерия и се оправи.. проблема е че батерията падаше бързо след първото зареждане .. после се оправи горе долу.. , но пак си падаше бързо за нова батерия сякаш, когато стигне 90 % пада по-бавно, а когато остане на 25 , 30 % батерията ... телефона се изключва и ми показва,че батерията е паднала на 0 % и трябва да го слагам да се зарежда пак..може ли да ми кажете от какво може да е това :? телефона е на 2 години
Цитирай
#38

Инсталирай си AccuBattery и ако апарата хардуерно поддържа измерване за ток на заряд / разряд, ще може да разбереш бързо дали проблема е в батерията и въобще какво е положението.

https://play.google.com/store/apps/detai...tery&hl=en
Цитирай
#39

Може ли да ми кажеш кое да гледам по-точно, за да разбера дали нещо не е наред с батерията,че не съм много наясно ;д\

Забравих да добавя,че батерията пада и при изключен дисплей, когато е на 100 % ,когато падне под 90 % се оправя.
Цитирай
#40

Такова поведение съм срещал и на Samsung Galaxy S II и се чудя софтуерен или хардуерен проблем е, а може и да е двете. Моят G3 имаше същия проблем, но с времето се оказа, че и батерията е за смяна.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)