Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Butterfly 3 мнения?
#1

Има ли някъде мнения за HTC Butterfly 3, защото не намирам, съжалявам?
HHTC ButteHTC Butterfly 3rfly 3HTC Butterfly 3TC Butterfly 3

HTC One S, Z520e, 1.5 GHz
HTC 10 Topaz Gold
Цитирай
Аксесоари
#2

Готин е, но много мнения за телефона няма да намериш тук. Butterfly серията не са много известни, поне в България. За какви пари го гледаш?

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#3

Там е работата, че и цена не намирам за него. Явно не е много ползвам телефон тук, просто го мернах и доста ми хареса.
Като цяло от 2-3 години не съм много в час с телефоните и не мога да се ориентирам като марка и модел кой си заслужава. Държа си на НТС-то но нещо ме разубеждават че вече не са от най читавите. Ще падне ровене докато се ориентирам. 
Благодаря Smile

HTC One S, Z520e, 1.5 GHz
HTC 10 Topaz Gold
Цитирай
#4

Не си мисли,че и другите са от най-читавите.Там е работата,че другите и специално Самсунг имат много здрав маркетинг и за това така ти изглежда.HTC не е за подценяване!

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#5

Не знам при такава слаба батерия на този модел, дали ще ти върши работа, за която го искаш. А цената му е към $600 за вътрешния пазар на Тайван. Разбира се за международния ще е най-малко с 1/3 повече от тази цена.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#6

Aко ще взимаш HTC, взимаш високия клас (това важи и за другите брандове). Един M9 ще задоволи нуждите ти Wink Можеш да хвърлиш око на M8, A9 и така Smile

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#7

Или изчакай HTC 10 да излезе и се мятай на него

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#8

Ахам, на 1300 лв. ще му се метне без проблем.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#9

Хаха, 
А9 ми харесва честно казано, но ще изчакам още малко, да видя какви впечатления ще натрупам.
Нещо не ме напъва нито за Самсунг, нито ЛГ или какъвто и да било друг, но в мтел миналия ден ми казаха, че НТС вече не били от най качествените, защото правили проблем с дисплеите, каквото и да значи това  Rolleyes и за сега най добри били Хуавей  Huh

HTC One S, Z520e, 1.5 GHz
HTC 10 Topaz Gold
Цитирай
#10

Huawei P9 ако ти стъпва на добра цена според мен е за предпочитане пред A9 на HTC, особено този, който Мтел предлагат ( 2 рам и 16 ром ).Но HTC 10 вече е друга бира.Уникален телефон, поне на хартия и от ревютата до момента.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#11

Благодаря ви за мненията, ще изчакам тази 10-ка да я видим и нея....но в арената гледах някави 2 разновидности на нтс 10....

HTC One S, Z520e, 1.5 GHz
HTC 10 Topaz Gold
Цитирай
#12

Споко, на нашия пазар (официално) би трябвало да се предлага по-мощния. Но доста кинти ще трябва да ръснеш.
Тия от Мтел какви глупости ръсят.... Винаги съм го казвал - взимаш това което по те кефи (и ти е по джоба разбира се Big Grin)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#13

Някой ден ще се похваля с какво съм се сдобила Smile
Благодаря!

HTC One S, Z520e, 1.5 GHz
HTC 10 Topaz Gold
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)