Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G4 забива и се рестартира
#1

Здравейте колеги от вчера телефона ми нещо му става.Както си работи нормално забива и се рестартира а до сега е нямало такива признаци и никога не е забивал супер притеснен съм защото четох че има дефектни бройки от този модел който трябва платката да им  се сменя а аз тъкмо си го взе  Huh Yikes  Angry.Върнах му фабричните настройки но няма резултат сега се чудя дали да не си мина на 5.1 и да се оправи не знам вече.Ако някой има подобен проблем и го е решил да споделя
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами за нещастие изглежда си попаднал точно на такава бройка. Дано имаш гаранция.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#3

Самл от това се опасявах добре не е ло някой бъг на системата или нещо подобно ддз...иначе имам гаранция ама не ми чака 1 месец даже повече да го правяр и дали ще сд съгласят защото съм го взел ситител.А да попитам тогава до момента защо нищо не е проявявал той дирекно от един път почна.А със смяна на андройда дали щемсе оправи как мислите Huh Huh Huh
Цитирай
#4

Ако е платката няма да се оправи.
Единствения вариант е смяна на платката.
Връщай го за гаранция, ремонта едва ли ще отнеме месец, по- скоро седмица- две.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#5

(2016-04-22, 18:56:32)BlackDeath написа:  Както си работи нормално забива и се рестартира а до сега е нямало такива признаци и никога не е забивал

Колега какво стана с телефона? От няколко дена и при мен се получава така. Почва да вдига висока температура, като мине над 45 градуса започва да забива, а не след дълго се рестартира. Днес за втори път ми се случва да вдигне градусите без особено натоварване... С 5.1 съм, ако е проблем в платката да го пращам в сервиза?
Цитирай
#6

(2016-05-15, 21:39:01)eksoldier написа:  Колега какво стана с телефона? От няколко дена и при мен се получава така. Почва да вдига висока температура, като мине над 45 градуса започва да забива, а не след дълго се рестартира. Днес за втори път ми се случва да вдигне градусите без особено натоварване... С 5.1 съм, ако е проблем в платката да го пращам в сервиза?

Нищо не се случва с моя почна все по рядко да се рестартира като му върнах няколко пъти фабричните настройки все още го прави понякога но не е кат в началото.Ходих до магазина от който съм го взел беше точно преди празниците и момчето което беше там ме посъветва да изчакам след празниците защото мн ще се забави по сервизите около тези празници и ми обесня как на S6 на негов приятел е забивал и рестартирал от приложението  на ФБ и като го е махнал всичко се е оправило,затова и аз му върнах фабричните настройки и почна по рядко да се рестартира.Другото което кажа е да изчакам скорошен upgrade на софтуера и проблема може да се реши и може да е някакъв софтоерен бъг защото аз му обясних за дефектните платки и той каза че те се срещат само при Н815 а аз съм Н818 с две сим и так все още чакам пък да видим ама ако почне пак често ще го занеса вече да го погледнат
Цитирай
#7

Аз не бих се вързал на подобни кукички. С ъпдейт или без това не е нормално поведение. Но ти си решаваш, разбира се.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#8

(2016-05-17, 20:56:06)arrogant написа:  Аз не бих се вързал на подобни кукички. С ъпдейт или без това не е нормално поведение. Но ти си решаваш, разбира се.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

Да и мен това ме съмнява но човека беше изкарал документите и беше готов да го върне смисъл не ми е правил проблем не няма да ти го връщам и т.н а просто се заговорихме точно преди да попълни протокола....че ще остана дълго време без телефон ако го оставя тогава и така.И тогава не мога да си обесня как забога намаляха значително рестартиранията след като му върнах няколко пъти фабрични настройни даже сега по 2 3 дена може без да се рестартира ддз.....и аз вече се чудя какво да правя Bu Angry
Цитирай
#9

Два дни без рестарт е нищо.
За 10 месеца моя е изключван 2 пъти за ъпдейт, няколко пъти за паднала батерия и веднъж като ми бъгна Месинджъра.
Оставяй го за смяна на платката, преди да си изгубил всичката информация.
[Изображение: fc40a9fcf51755ed96a59eee7818c1e3.jpg]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#10

Днес пак му стана топло... Нищо особено не работи...
[Изображение: 6d1eeb1d2dae32201029876bba53eb81.jpg][Изображение: 9b039209e874859bd2c210ba2a2ca14a.jpg]

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#11

На 44 градуса му няма нищо. Погледни в раздела за G3 за какво иде реч... 70-80 градуса...
Няма как хем да е производителен, хем студен...

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
#12

Въпросът е, че като иде към 45 и нагоре почва да забива и накрая се рестартира... На батерията по принцип има знак, че не бива да минава 40 градуса. :/
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)