Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на евтин китайски таблет до 150,максимум 180лв.
#1

Здравейте! Моля да ми препоръчате евтин китайски таблет. Ще се ползува за браузване в интернет,гледане на филми,евентуално Вайбър.Ако има 3g ще е добре. Най-важното е да има добър дисплей и да не забива.Знам,че при евтините таблети такива изисквания са нереалистични,но засега бюджетът ми е ограничен до 150,максимум 180лв.
Гледах този- Teclast X70 R 3G
Какво бихте казали?
Цитирай
Аксесоари
#2

За да не си биеш това чудо в главата, ти препоръчвам за тази сума да се огледаш за стока от България. Така поне ще имаш 2 годишна гаранция. Нисък клас таблет от марките lenovo, asus и acer ше ти свършат работа.

времето е като парите - никога не стига
Цитирай
#3

Да,за тези пари се намират даже по технотата,някое леново напр.
Цитирай
#4

Вьимаи Хуавей медиатаб в сайта за обяви е пълно с такива с гаранция и запечатани

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#5

Не ми се иска да е Леново.Препоръчайте ми конкретен модел Асус или Acer.Благодаря предварително !
Всъщност телефонът,който ползвам е китайски-Редми 2 и съм много доволна от него,затова си мислех за китайски таблет.
Цитирай
#6

Виж asus memopad me176cx имал съм го, много е добър, приятен дизайн, хубав IPS дисплей и доста мощен процесор, 16 GB памет, android lolipop, 200 лева е но си струва всяка стотинка.
Цитирай
#7

(2016-04-24, 12:23:00)Lollipop написа:  Виж asus memopad me176cx имал съм го, много е добър, приятен дизайн, хубав IPS дисплей и доста мощен процесор, 16 GB памет, android lolipop, 200 лева е но си струва всяка стотинка.

Май наистина не е лош.Намирам го обаче в онлайн сайтовете само с андроид киткат. Аз ли ще трябва да си го актуализирам?(Не съм много наясно с ОС Андроид!)
Цитирай
#8

Аз си го купих си го купих с kit kat и после дойде ъпдейт и се актуализира до lollipop (лесно става), но може и да е с lollipop от завода.
Цитирай
#9

Видео чипа е шит,вземи си с отделно таково.
Цитирай
#10

(2016-04-24, 22:28:59)Wild bear написа:  Видео чипа е шит,вземи си с отделно таково.

Извини ме,но не те разбрах...! Да не е с вградена видеокарта ли?Конкретизирай се,моля те.
Цитирай
#11

Точно,по добре да не е с вградена,но ако няма да играеш никакви игри,става.
Цитирай
#12

Не играя игри!
Засега се спирам на АСУС-а или Хуавей. А какво ще кажете за Алкател пикси 8 ? Видях обява в ОЛХ за този модел в гаранция и 4Г .
Цитирай
#13

Потърси някой запазен Нексус 7 за тези пари!

Note 4 SM-910C Rooted, Erobot v.x 6.0.1 ROM.....
NVidia Shield TV
MiBox Pro Enhanced Edition
MiPad 64GB white
Цитирай
#14

жалкатела е много зле,скоро си взех леново таб 2 7 инча за 120 лева от емаг виж има ли го на промоция още

Sent from my Tab2A7-10F using Tapatalk

𝕊𝕒𝕞𝕤𝕦𝕟𝕘 𝔾𝕒𝕝𝕒𝕩𝕪 𝔸𝟝𝟜
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)