Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

com.android.systemui много гаден error
#1

Здравейте снощи ми падна батерията и днес след като го включих ми излиза прозорец Com.Android.Systemui неочаквано спря и имам само избор затвори и не мога да правя нищо докато не го натисна след като го затворя телефона става неизползваем явно ще трябва да направя factory reset въпроса ми е как мога да си сваля инфорамцията най вече снимките преди да го направя Sad Пробвах Safe mode и clear cache. Като го включа към комп виждам отзад да ме пита да разреши ли да се прехвърлят файлове но не мога да натисна нищо Sad
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако имаш twrp recovery влизаш в него от там maunt и така. Но мисля, че при factory reset нещата от картата с памет не се трият. А бъга който се е получил е най-вероятно защото си с Marshmallow Big Grin от htc явно няма да го оправят този бъг. А ако си форматирал картата с памет като вътрешна памет... Не го прави повече. Може да пробваш да изчистиш кеша първо и да рестартираш телефона няколко пъти.. Може да тръгне... А като тръгне изчакай една, две минути.

Send from my HTC One M8 running ICE 8.0.5 using Tapatalk
Цитирай
#3

Нямам twrp нямам карта памет вече натиснах factory reset без да искам ебаси Big Grin
Цитирай
#4

Пробвай през twrp, както е казал колегата.Ако не си форматирал, картата памет, като вътрешна, няма да изтрие нищо при ресет.
В safe MOD, пак ли спира systemui?
Edit:май късно писах.....

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#5

И аз съм натискал factory reset по погрешка защото като цъкна копчето за звука в bootloader а вместо 1 път се мести два....

Send from my HTC One M8 running ICE 8.0.5 using Tapatalk
Цитирай
#6

Ами и през safe mode същото много гадно загубих си всички снимки..
Цитирай
#7

Аз за това ползвам Google Photo Smile автоматично прави резервно копие на всяка една снимка.

Send from my HTC One M8 running ICE 8.0.5 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)