Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ПОМОЩ проблем с повечето сензори.
#1
Question 

След поредната преинсталация повечето сензори не работят. Става въпрос за: проксимити сензора, сензора за температурата, барометър, жироскоп и т.н. Има ли някакво решение?
Цитирай
Аксесоари
#2

Има, сток ром с Один

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
Цитирай
#3

Пробвах - не става
Цитирай
#4

С кой беше последно и кой сложи с кой Один?

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#5

При мен след поредица от флашове се получава така от време на време. Винаги се оправя след едно чистене на кеш и далвик и като стартира телефона сензорите са обратно на линия.

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#6

Последно с МТел-ския: N9005XXUGBOL3_N9005VFGGBOL2_N9005XXUGBOJ2 с один 3.10.7.

При мен се получава за първи път. Стана след поредния път на флаш на DarkLord S7Edge port.
Слагах всички официални и неофициални ромове които имам на компа - не става. Разрових из форумите и ужас всички казват - проблема е хардуерен. Открих едно решение, но е временно - до следващия рестарт на телефона.
Цитирай
#7

и какво е то? няма да е лошо да се знае.
Един рестор на ЕФС също не е лоша идея в опит да ги подкараш пак.

Горд собственик на Note 3 N9005>OnePlus 3T Gunmetal /Galaxy Tab 3 10.1 P5210 Стоков 4.4.2 Root.
При нарушение на ПРАВИЛАТА на форума ползвайте бутона "Докладвай".
Цитирай
#8

За временно възстановяване се прави следното:
набираш *#2663# след като отвори Firmware version прозореца следва SensorHub FW Update ще ти каже че не може да се ъпдейтне няма значение след това Refresh WiFi Version рестартира се и е готов. До следващия рестарт - после правиш същата процедура.


Прикачени файлове Миниатюри
   
Цитирай
#9

При DarkLord S7E порт-а като се въведе този код /*#2663#/ не реагира, но след рестарт всички сензори работят пак до следващия рестарт. След това пак въвеждаш и рестартираш.

#genchoili и с рестор на EFS пак не става пробвах с няколко различни архива.
Цитирай
#10

Ипри мен се е случвало това и се оказа от приложението за темп. на Самсенг от гугъл плеяра. Но после го оправиха. Може и от някое приложение да е, и то стоково. Само проксимити работеше.

Samsung Galaxy S22 ULTRA - 12/512, huawei watch 3 pro,
S20 plis, S 10 lite, NOKIA 9, Samsung galaxy note 3 - Aryamod 8.3/
Цитирай
#11

За съжаление този номер има определен брой въвеждания и при мен вече не работи. Следва смяна на платката.
К&K сервиз - 421 лв. с ДДС /без смяната/ Bu Bu Bu .

ПП: Не знам този 1 лев от къде го вземат!!! Crazy
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)