Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ при избор на смартфон
#1

Здравейте! Предстои ми да си преподпиша договора в Мтел и мисля да си взема нов телефон за около 12-13 лева на лизинг. Спрял съм се на следните модели: Lenovo A6010 Plus, Lenovo P70, LG K10 и Huawei P8 lite. Засега съм решил да е LG-то. Според вас кой от тези модели е най-добър? Благодаря предварително за помощта.  Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

На сестра ми купих LG K10 и е много доволна няма проблеми работи много добре за нисък клас телефон той е със същите параметри на малкия идол 3 4.7 инчовия взимай него грам не загрява екрана е с много красиви цветове звукът при говорене е много чист и ясен. Моята приятелка е с p70 и грам не е доволна лагва бъгва кога иска се пуска 3gто кога си пойска не с 5.1 изчезнаха много от опциите батерията пада бързо за 1 ден и изчезва при условие че рядко влиза в интернет

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#3

С LG k10 съм. 5.3 инча удобен за ползване с една ръка, както и 5 инчовия P8 заради извивките на екрана. А все пак по-големия дисплей е предимство. Камерата е добра за дневни снимане, но е по-слаба при вечерни снимки. В тези снимки huawei е по-добър, но разликата не е много голяма. Няма лаг, рестартиране или каквито и да са други проблеми. Взимай каквото те изкефи най-много визуално. Лично мнение не взимай Леново.

Sent from my LG-K420 using Tapatalk
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)