Темата е заключена
Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

OnePlus 3 се появи в Geekbench

^ Всичко, за което си писал е напълно нормално. Вкл и жуженето от зарядното, докато се зарежда
Аксесоари

Някой напавил ли е ъпгрейд от OnePlusOne към 3?
Интерсува ме мнението на тези, които са минли от единицата дали си заслужава ъпгрейда.

Благодаря!

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Аз все още си ползвам "единицата" паралелно с "тройката"....Ами заслужава си отвсякъде...Smile

Аз единицата я подарявам на баща ми, прекалено много съм преживял с тоя телефонза две години да г продам.

А само да те питам като живот нна батерията(sot), екран и speaker как е спрямо единицата.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Батерията на OnePlus 3 при такъв сигнал и на максимална яркост:

[Изображение: fd5ba541ab12a05f8c3e1a0509f75963.jpg]

[Изображение: 83a3b0edcf00a4d8328b2cb43318b2f9.jpg]

[Изображение: 752983a43c188d9dec0515130c46dab7.jpg]

Дисплей.....По-добре да кача снимка за да ги сравниш сам...Smile
Звук....Не съм се сетил да тествам звука,но като се прибера ще го направя...Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Мерси много.
Като гледам ако тва е само на 4G и то на максимална яркост е  много добре.
С мойта единица правя 4:30-4:45 макс ако е само на мобилен нет и то на  автоматична яркост., руут, гринифай и други туикове. 5:30-6 само на Wi-Fi и то ако е добро   и смесено не повече от 5 часа.

Ако може наистина сравни звука от говорителите и дисплеите, знам че е субективно, но все пак да знаем от първа ръка дали е голяма разликата . 

Мен  ако говорителя като сила и качество е поне на нивото на единицата, значи ме устройва, въпреки, че при тройката е само един.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Същия въпрос но спрямо ОР2. Някой да е минал от двойката?

Е,не е само на 4G.....Сутринта докато си бях в къщи си беше на WiFi,но за около час само....В общи линии това ми е SOT-a....Около 4-4.5 часа със съвсем нормално използване,колкото и относително да е това....Не гоня рекорди и нямам намерение да въвеждам в заблуда никого....Не очаквайте чудеса от батерията,но и не вярвайте,че едва ли не няма да изкарате деня....Това разбира се без игри.....Изчаках го да изгасне и го докарах до 5h18m SOT.....Това е.

OnePlus 3 vs OnePlus 1(звук)

Звукът при "единицата" е с една идея по-силен,но пък при OnePlus 3 е доста по-качествен по моето скромно мнение.



Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Oneplus one oxygen OS3.2.2 system update 

The update:

• lifting the lower Doze mode notification management

• Alarm clock repair alarm slider / silent mode problem

• pocket disable the fingerprint

• Quick Setup to add NFC switch

• Improved video recording of the noise cancellation

• Upgrade 4K video recording encoder

• add the latest security patches and various optimization

Така де...Вече го получих...Smile



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Мерси за инфото. Потвърди наблюденията ми от чужди форуми и ревюта че в общи линии батерията въпреки че е с 100 ма по-малко реално дава около половин до един час повече SOT от колкото OneplusOne. То и единицата правише 7-7.30 часа сот като излезна ама след лолипопа стана зле работата.

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

(2016-07-26, 18:24:05)tonkata07 написа:  
Oneplus one oxygen OS3.2.2 system update 

The update:

• lifting the lower Doze mode notification management

• Alarm clock repair alarm slider / silent mode problem

• pocket disable the fingerprint

• Quick Setup to add NFC switch

• Improved video recording of the noise cancellation

• Upgrade 4K video recording encoder

• add the latest security patches and various optimization

Така де...Вече го получих...Smile



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk


Кога е пуснат този ъпдейт? Аз съм още на 3.2.1. Сега ще пробвам пак с немски VPN.

ПП: не ми го изкарва с VPN-а, ще се чака.

OnePlus 3 64Gb

[Изображение: be929b9619dbd1bdc9cccdf8e9b9b7ca.jpg]

Не знам....Smile Преди малко ми излезна съобщение за наличен ъпдейт и видях,че е 3.2.2.....Чудя се дали да ъпдейтвам ?????
Още съм с 3.1.0....Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Аз тествах няколко VPN-а и с последния стана от Германия. Ъпдейтвам сега.

OnePlus 3 64Gb

Колега,какво стана с този дисплей ??????????? Това не е същия телефон....И защо ми трябваше да ъпдейтвам ? Ужас !!!!!!

Да не пусна sRGB? И аз така реагирах първоначално, но бързо свикнах и ми е по-добре от преди.

OnePlus 3

OnePlus 3 64Gb

Не е само това...Мисля,че доста неща са променили с цел да се пести батерия....И всичко това само защото някои субекти се размрънкаха,че телефонът не държал повече от 4 приложения във фонов режим....Сега държи 20 приложения,но каква цена ????
Яркост-намалена до безобразие
Скорост на сролване-аз,ако искам iPhone,ще си ползвам него,а не този телефон
Може би има и друго,но съм прекалено ядосн за да забележа всичко.....Smile
Просто не мога да си позная телефона !!!!!

Вчера някой попита за разликата между 3 и 1 по отношение на дисплея....Ето и сравнението:

[Изображение: a4fc26b9f8f2817bedcb80b9d49e1b5d.jpg]



Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

Предполагам 3-та е от ляво, а единицата е такава жълтеникава заради аавтоматично включелия се night mod, който при тройката е ръчен?

Samsung Galaxy 23+
/256GB PhantomBlack/

Samsung Galaxy S9+ 
/ 64GB+64GB SD Card / CoralBlue   

OnePlus 3 
/ 64GB /SoftGold 

Това е резултата от ъпдейта...Smile

[Изображение: 9f213791b43aa194bca33b5a02c8869e.jpg]

Дисплей е на максимална яркост...Smile
Оранжевото си е по-скоро "керемидено"...Smile
Нямам думи просто....Smile

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

Така като чета да не си бил с 3.1.2 преди да ъпдейтнеш /фоновите приложения ги оправиха в 3.2.1 и не държи повече, а по-малко батерията/? Защото аз нямам разлика в цветовете или в якростта м/у 3.2.1 и 3.2.2, а са оправили най-дразнещите неща, sRGB режима си е гаден и не можах да му свикна така или иначе - там няма бяло практически, иначе цветовете са по-близки до реалните. Не съм го ползвал с по-стар фърмуер и не знам как са там нещата, но си е pentile матричка и си има съответните недостатъци. Ако имаш ядове - свали си пълният ROM 3.2.2 и го ъпдейтни през adb sideload, след това фактори ресет и го сетъпваш като чисто нов телефон - без да сваляш данни от старото копие от гугъл сървърите.
Телефона на 4G не държи батерия изобщо /в България поне/, едвам изкарва деня, особено с 2 карти - но на 3G си държи абсолютно адекватно /пак си има дрейн от системата, но е търпим/ - направих 2 денонощия с 4:30h SOT и 1:30h разговори - основно wifi + data при нужда, когато съм навън.

[Изображение: 3tJNt3f.png]

[Изображение: CEFmnf4.png]

[Изображение: r6KjAwx.png]

S23U/Nokia 808 PureView
eX: S21 FE/S20 FE/P30 Aurora/MATE 10 Pro/LG G6 64GB/OnePlus 3/Lenovo Z2 Pro/Xiaomi Redmi Note 2 Prime/Galaxy Note 4/LG G4/LG G3/Lenovo K3 Note/Huawei Honor 3C/THL W200/Palm Pre 2@1,2GHz

Гледам, че вече пише 4G, а не LTE. Big Grin

При мен няма промяна на 3.2.2, все още си пише LTE.

OnePlus 3 64Gb

Как можах да ъпдейтна ??????
До вчера си бях с 3.1.0 и нямах никакви ядове..Сега ще си търся пак 3.1.0 ....Smile

За името на типа мрежа си има значение от региона. Ако нямаш проблеми с новия ъпдейт, стой.

Ами,ако не броим това,че  услугите на гугъл и андроид системата ми държат телефона буден с часове,други ядове нямам...Smile
Поредния похабен телефон от некадърно написан софтуер...За съжалениено аз съм си виновен....Месец и половина без абсолютно никакви проблеми и сам се насадих на пачи яйца....И този отива при Самсунг-а.....в някое чекмедже.

Какво е станало, че това те кара да зарежеш Oneplus 3-ката?

Не виждам повод за паника и отказване от този телефон. Ако си окаже, че проблема е масов, ще пуснат фикс на ъпдейта за да оправят проблема в най-скоро време.

Sent from my MI5

 
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)