Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Meizu mx5 vs Xiaomi redmi note 3 pro vs Letv 1s x500 + предложения
#1

Здравейте! Скоро предстои да сменям телефона на дъщеря ми и засега съм се спрял на тези 3 предложения от заглавието, но съм отворен и за други предложения в този ценови клас. Сигурно сте забелязали , че и трита са със пръстов сензор за отключване - това е условието. Може да изкажете мнение или да споделите личен опит с изброените устройства , а може и да предложите нещо друго в този клас.Ще съм благодарен и ако споделите откъде е най-изгодно и удачно да се закупи. Благодаря предварително!

Samsung Galaxy Note 3 ; Nokia 808, Iphone 7
Цитирай
Аксесоари
#2

Следващия месец пускат следващите letv,ako не бързаш ги разгледай,ако бързаш много- 3про е идеален
Цитирай
#3

От трите meizu е най- добър откъм камера.

Xiaomi mi note 3 6/64>Redmi note 7> nova 5t>>samsung s 23 ultra 8/256 black.
Цитирай
#4

Аз бих заложил на редми-то. Ако не отдаваш значение на камерата, редмито има най-голяма батерия, работи супер и не е с хелио процесор, което за мен е голям плюс.

Choosing...
Цитирай
#5

Аз съм за МХ5.Ползвам такъв.Много стабилна работа,няма лаг,забивания,рестарти,реагира много бързо,батерията е чук,дисплея перфектен,страхотна камера,пръстовия отпечатък реагира светкавично.Плейва всякакви видео и аудио формати,страхотно аудио качество.Бързо зареждане също е плюс.Като минус бих казал,едни нотификации които получавам, са на китайски,но аз съм с китайска версия на Флайм.При глобалната до колко знам ги няма тези проблеми.Ъпдейти си получавам редовно.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#6

Освен ако държиш много на камерата(но и в мх не е кой знае каква)иначе редмито ги отвява по всичко
Цитирай
#7

И трита телефона ли подържат 4G и 3G честотите на родните оператори? И от къде е най-удачно да се поръча съотношение цена - сигурност? В ТО цените са дадени примерно: Мейзу мх5 - 208.33 - 265.80 евро, как да разбера коя е точната цена?

Samsung Galaxy Note 3 ; Nokia 808, Iphone 7
Цитирай
#8

https://www.xiaomiforsale.com/en/19-week-sales - поръчваш от тук и си свиркаш.

Choosing...
Цитирай
#9

Redmi note 3 pro може от TO да си поръчаш и без да свиркаш.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#10

Като чета темите за последните Xiaomi-та, трябва доста свирки да направи, за да почне телфона да работи като хората (не на китайски)... За отключване на буутлоадера, за читав РОМ и забравих за какво още беше. Трябва да се има предвид броя на тези свирки при избора.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#11

Да разбирам ли , че ако искам телефон в готов вид за ползване трябва да заложа ма Меизу МХ5?
Мислех че и Сяоми са с глобал ром , мултиезичен и с гугъл апс готов за ползване... без свирки и други гимнастики

(2016-04-27, 12:56:05)Sloona написа:  https://www.xiaomiforsale.com/en/19-week-sales - поръчваш от тук и си свиркаш.

В този сайт доставката влиза ли в цената? Доколкото разбрах е от европейски склад и няма да минава митница.

Samsung Galaxy Note 3 ; Nokia 808, Iphone 7
Цитирай
#12

И аз се присъединявам към въпроса за ползването на телефон така, както го купя .. не искам и не мога да се занимавам с ROM-ове, flash-ове, отключване на bootloader и какво ли още не ..

Моите изисквания са телефонът да е на Английски, но изцяло.. и да си има поддръжка. То без поддръжката все едно си си купил телефон от някой на пътя за 50лв. ..

На хартия харесвам Redmi 3 Pro / Redmi Note 3 Pro

Дизайнът на Meizu е по-добър, но само това ми допада повече.
Цитирай
#13

Като не искаш да се занимаваш с това, поръчваш си Redmi 3 в неразпечатана кутия. Това поне ще ти е гаранция, че търговеца няма та ти сложи някакъв измислен ROM от него, за който и ъпдейти няма и да има. Трябва да го получиш с китайски Stable ROM, който има само два езика : китайски и английски. Няма да имаш gapps - ще трябва да си ги инсталираш допълнително. За този ROM ъпдейти излизат рядко на 2-3 месеца, а може и на повече.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#14

(2016-04-27, 16:58:14)bobyn написа:  Като чета темите за последните Xiaomi-та, трябва доста свирки да направи, за да почне телфона да работи като хората (не на китайски)... За отключване на буутлоадера, за читав РОМ и забравих за какво още беше. Трябва да се има предвид броя на тези свирки при избора.

Защо объркваш хората с невярна информация.като не ги разбираш нещата не си длъжен да отговаряш.про варианта си има официален глобален стейбъл,който се ъпва сам.вече ако те сърбят ръцете се занимаваш с къстъмизиране.
Цитирай
#15

Не обърквам никого. Колегата да прочете темата за НОТЕ 3 ПРО и сам да реши дали иска да прави нещата, описани там.

Sent from my Moto X Force using Tapatalk

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#16

И МХ5 си има различни версии.Аз просто съм оставил тази с която си беше.Има си английско меню.Meizu си имат техен плей стор от където си инсталирах Google Service и Google Play Store.След това няма ядове.

Samsung Galasy S23 Ultra
Цитирай
#17

Различни версии, различни ром-ове, дали ще подържат нашите честоти? Дали не? Доста сложни стават нещата за човек който е свикнал да ползва готов продукт. Май ще се насоча към нещо утвърдено втора ръка за 350-400лв, въпреки че се изкушавах да и взема нова машинка.

Samsung Galaxy Note 3 ; Nokia 808, Iphone 7
Цитирай
#18

отваряш и си ползваш телефона,няма различни честоти,нито един телефон няма да ти прави 8-10ч sot.иначе идеята за запазен втора употреба е добра
Цитирай
#19

Какво мислите за Мейзу МХ4 Про и Хуауей Г8? Дали си заслужават в сравнение с горе споменатите?

Samsung Galaxy Note 3 ; Nokia 808, Iphone 7
Цитирай
#20

Само по камера ги бие, note 3 pro-то е най-добър от всички по характеристики, но не му е чак толкова хубава камерата.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#21

Huawei G8. 
Lock Lock Lock

Samsung Galaxy Note 3 ; Nokia 808, Iphone 7
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)