Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Къстъм ромовете при LG G2
#76

(2016-08-05, 17:36:06)degman написа:  30f е най новия фирм, защо да слага стар?

Sent from my LG-D802

Възможно е, не съм проверявал кой е най-новият. Аз слагах 30d и знам, че работи.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз съм слагал всички, тъй че и те работят Wink

Sent from my LG-D802
Цитирай
#78

(2016-08-05, 18:22:31)degman написа:  Аз съм слагал всички, тъй че и те работят Wink

Sent from my LG-D802

Дай му линк, към най-новия kdz, колегата търси, но не намери. Smile

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#79

Аз съм дал точната тема с указание къде е фирмуера и в нея си пише как се инсталира. Не виждам проблем някакъв освен че колегата горе не търси kdz!

Sent from my LG-D802
Цитирай
#80

Интересното е,че с темата от тук, от форума, при проверка ми дава, че 30D ми бил последния за региона. А преди да премина на стокови ромове имам смътен спомен, че бях с 30F,и леко се обърках какво да слагам.

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#81

Някои къстъми са базирани на различни версии. Какъв е проблема всъщност ?

Sent from my LG-D802
Цитирай
#82

Тъкмо щях да хваля - NDM 5.5 Inspired UX Lollipop for G2 и той взе да се рестартира при по-голямо натоварване.
Цитирай
#83

Казвал съм го вече - най - добре деблоат сток фирм със Xceed 14. И телефона е супер бърз със нормална батерия. Няма нищо интересно в тия украсени къстъми.

Sent from my LG-D802
Цитирай
#84

E aз само от 2 дни го разцъквам, взех си едно спринтче за втори телефон за смешни пари ама много ми допада как седи в ръката Smile

Накрая ще е сток + роот ънинсталер и кернел , както казваш Smile
Цитирай
#85

(2016-08-05, 20:40:05)degman написа:  Казвал съм го вече - най - добре деблоат сток фирм със Xceed 14. И телефона е супер бърз със нормална батерия. Няма нищо интересно в тия украсени къстъми.

Sent from my LG-D802

може ли да ми обясниш как да го направя това с деблоат ????? навил съм се да си сложа стоковия ама незнам кво да пробвам. има много и незнам как да го деблоут-на може ли малко инфо, моля !!!



между другото сега съм с XOAP 5.4.........

Sony Ericsson Xperia™ X8 black | Bootloader Unlocked | > OC 787 MHz DUALtouch
------>> HTC DESIRE 500 STOCK ------->> LG NEXUS 4 > S-OFF > Bootloader Unlocked > Rooted Android L ----> LG G2 ------->> LG G PRO 2....
Цитирай
#86

Ами то е според зависи предпочитаният

Sent from my LG-D802
Цитирай
#87

(2016-07-21, 08:11:54)dancho2000 написа:  Избираш си между тези варианти:
1. Stock KK или Cloudyg2 2.2 + kernel by bruce
2. Stock LP + (Xceed kernel bld 14) или Dorimanx

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Здравейте. Успях след да мина на КитКат(засега) с LG UP,като излезе,че не съм успявал порадирежима на включване към компа(MTP). Може ли да ми помогнеш с нещо?Коя точно версия на Брус е за 20h? Питам понеже съм се вкарвал във филми с грешен кернел? Гледах му темата,но така и не открих отговор на това.Извинявам се предварително за слабия въпрос.
P.S. Всъщност май ги намерих и ако правилно виждам v0.41 му е последната май.А дали е тя най-стабилната?

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#88

И аз изпаднах в лудо търсене на къстом кернела Xceed 14 , ако линка не работи ще дам друг Smile

Samsung A40/Blue 
Цитирай
#89

Между другото пробвайте новия кернел на DorimanX (v11.3). На мене лично ми допадна много Smile

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#90

Нов РОМ Някой пробвал ли го е? И ако реши да го пробва, нека каже плюсове и минуси.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#91

Ми...на пръв поглед изглежда добре, но не знам какво по-специално ще предложи той. Аз в момента съм със Resurrection Remix M и съм доволен. Мен ме кефи повече от CM13 - пробвай го Wink
Като добавим и Dolby ATMOS mod-а и става чук Wink

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#92

@dancho2000 на тоя Resurrection Remix кои gapps сложи че линка от темата в XDA не бачка? Аз си тегля от http://opengapps.org пико и после си слагам каквото ползвам.
Цитирай
#93

@degman, и аз така правя Wink Pico gapps и другото от магазина

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#94

Ми утре ще го тествам значи Smile

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#95

Не съм си правил експерименти, но да питам става ли да флашна друг РОМ, върху съществуващият вече? Обикновенно връщам до близалката, след което правя всичко останало, за да мога да флашна някой РОМ.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай
#96

Можеш разбира се с пълен Wipe.
Цитирай
#97

пълен Wipe включва ли и Internal Storage понеже направих Wipe без изтриване на Internal Storage и повечето неща си стоят от стария СМ 13,като слагах Resurrection Remix M .После пробвах заводски настройки със премахване на всичко но не искаше да го направи само премигваше TWRP и нищо.

Samsung Galaxy S,SIII,S IV mini,LG G2,Samsung Galaxy Alpha,Huawei P8,Huawei P9,Honor 7X,Huawei P10Lite
Prestigio Multipad PMP5101C_QUAD
Цитирай
#98

Не, интернал не го бараш че ще трябва от флашка да флашваш. Ако имаш USB преходник де.

Sent from my SM-G935F
Цитирай
#99

Някой случайно да е намерил читава камера/"драйвери", която да се доближава максимално до стоковата? За сега само това не ми харесва във AOSP ромовете...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай

(2016-08-18, 19:37:53)degman написа:  Можеш разбира се с пълен Wipe.

Т.е както си е по реда с флашването?  Dalvik Cache, System, Data, Cache, без Internal Storage.

(2016-08-19, 13:39:51)dancho2000 написа:  Някой случайно да е намерил читава камера/"драйвери", която да се доближава максимално до стоковата? За сега само това не ми харесва във AOSP ромовете...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
Пробва ли камерата на М9? Аз я имам и не снима зле.

Xiaomi Redmi Note 11 pro 5G 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)