Хостинг за AndroidBG благодарение на  
Оценете темата:
  • 3 гласа - средно 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Къстъм ромовете при LG G2

мнение 251 от naskoagag

Линка за сваляне е поправен: https://drive.google.com/open?id=0B0i64m...zd4cWpkUzQ
LG G2 D802 16GB Black
Цитирай

мнение 252 от mi5ko

Колеги да приповдигна малко темата, търся си къстом ром който да държи на батерия и да работи стабилно.
@naskoagag линка за сваляне не работи, ще може ли да го качиш отново да пробвам разработката ти. Благодаря.
LG G2 32 / Stock 30F EUR 5.0.2 / Xceed bld 14
Цитирай

мнение 253 от Koko1976

(08 Aug 2017, 01:13:49)mi5ko написа: Колеги да приповдигна малко темата, търся си къстом ром който да държи на батерия и да работи стабилно.
@naskoagag линка за сваляне не работи, ще може ли да го качиш отново да пробвам разработката ти. Благодаря.

Последно аз ползвах Този Много бях доволен от бързина и батерия.
Moto X Style Android 7.0
Цитирай

мнение 254 от naskoagag

https://drive.google.com/open?id=0B0i64m...WNGOWkyYTQ
LG G2 D802 16GB Black
Цитирай

мнение 255 от RiseOfTheLycan

Това ли е най - доброто?
Цитирай

мнение 256 от dancho2000

Според мен "спасението" на този телефон е в AOSP ромовете. Те осигуряват доста добра работа на устройството за сметка на качеството на аудиото и камерата. Вече коя разновидност ще се избира, това си е до лични предпочитания
Moto X Style PureNexus 6.0.1 + HTC 10 Stock N
Цитирай

мнение 257 от RiseOfTheLycan

Да така е, но отзиви за на колегата рома?
Цитирай
Smile 

мнение 258 от mi5ko

(05 Oct 2017, 22:14:03)RiseOfTheLycan написа: Да така е, но отзиви за на колегата рома?

Лично на мен ми хареса като бързина работа и батерия, единствено светлата тема не можах да я превъзмогна, сега съм отдал значение на lineage os (cyanogenmod) , батерията ми кара около ден, като работата ми се състои да търся разни продукти в онлайн магазин Smile и тук пълно щастие няма, липсва ми led известието на power бутона.
Цитирай

мнение 259 от RiseOfTheLycan

Ясно, благодаря ти. А звука как е? А да ми препоръчаш хубав дето да няма бъгове? Един приятел ми каза за Клоуди 3.2?
Цитирай

мнение 260 от mi5ko

До сега всички смени на ромове и т.н., а и не само мое мнение е най добре да си със стоков ром 30f с къстом кернел, това е най доброто за този модел телефон, относно работа звук и батерия, но с напредването на версиите на андроид и самите приложения си искат по висока версия на андроид офф оплетох се май ама се надявам да се е разбрало какво исках да кажа Smile , аз за това сега съм lineage os вече другото име на cyanogenmod свален от официалната им страница, ъпдейтва се през около седмица на два пъти ми замръзва за 5 седмици но сам се оправя без рестарт Smile става за ежедневна употре*а Smile
Цитирай

мнение 261 от RiseOfTheLycan

Може ли някакви снимки как изглежда...
Цитирай

мнение 262 от mi5ko

Ето клипче https://youtu.be/kFjxuzsjj0E
Цитирай

мнение 263 от shishkarev

Телефонът е заключен към Мтел и се чудя дали след слагането на някой от тезо ромове ще мога да го изполвам и с други оператори?
Цитирай

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)

НАЧАЛО

Купи онлайн таблет или телефон с Android, Invisible SHIELD