Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Дефект или Настройка - Samsung Galaxy S7 Edge-Помощ
#1

Здравейте закупих си S7 Edge  и още след отварянето  като разгледах телефона забелязах черен полумесец отгоре до процентите на батерията -това дефект ли е или настройка за която не съм запознат ,когато го закупих от Теленор ми казаха че това е от падащото меню . -Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай снимка да видим ама аз не се сещам какво може да е това
Цитирай
#3

Това доколкото разбирам е онзи черен полумесец, който е на различни места по края на екрана. За този проблем има много изписано по другите форуми. Полумесеца е най-вероятно изгорели пиксели така че, носи телефона и го сменяй ако не са минали трите дни, яко са те метнали от теленора.
Това е снимка качена от колега в друг форум:
https://drive.google.com/file/d/0B2DNP4r...dhNlE/view


[Изображение: 20160415_192825.jpg]

LG G2 16GB Black -> Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx -> Samsung Galaxy S9+ Midnight Black
Nexus 7 2013 32GB
Цитирай
#4

Аз нямам такова нещо, при мен страничното меню е с правоъгълна форма и определено не е в сив цвят , дори и когато е на 100 %[Изображение: c6b7446c8e406ddafb0161a5e7da05f1.jpg]

Ето това е без никаква прозрачност и най малкият размер

When a man lies, he murders some part of the world
Цитирай
#5

и при мен е така няма нищо нередно.
държа го на 60% и най-малкото и не прече

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#6

При теб е езика на страничното меню.  Можеш да го изключиш,  а онова сивото /дефекта/ не...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#7

Малкото петно е дефект. Няма нищо нередно?  Дисплея вероятно е дефектен а ти викаш няма нищо нередно.  Ако купиш чисто нова кола за 70 80 бона с проблем в двигателя пак ли няма да има? Веднага върви да ти сменят телефона

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

Това си е дефектен дисплей. Ако под 7 дни ти се заменя телефона. В друг случай ти се сменя дисплея. Smile
Цитирай
#9

(2016-04-27, 22:17:56)gazibarev написа:  Малкото петно е дефект. Няма нищо нередно?  Дисплея вероятно е дефектен а ти викаш няма нищо нередно.  Ако купиш чисто нова кола за 70 80 бона с проблем в двигателя пак ли няма да има? Веднага върви да ти сменят телефона
говорех за колегата с очертаното в червено кръгче

Samsung Galaxy S7 edge
Цитирай
#10

Това е слайд за езиковите настройки мисля. Аз говорех за горната препратка

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#11

gazibarev крайно време е да започнеш да се запознаваш с материята, преди да се изказваш във форума, защото подвеждаш колеги. Хайде моля те, ако смяташ да взимаш участие специално в този форум, да не се изказваш за неща, които не знаеш. Вземи почети малко за телефона, запознай се с него, пък тогава давай определения на нещата.
Цитирай
#12

За кое се е изказал неподготвен? Това малкото черното, за което kristian93 говори не е ли дефект?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#13

Аз за това петно говоря, че са изгорели пиксели не за екстрата на извития екран по-долу публикувана.
Цитирай
#14

(2016-04-29, 14:44:39)arrogant написа:  За кое се е изказал неподготвен? Това малкото черното, за което kristian93 говори не е ли дефект?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

В тази тема за това: "Това е слайд за езиковите настройки"
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)