Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

телефон с две сим карти до 500 лв. ?
#1

Добър ден на всички Smile
Бих искал да помоля за помощ при избора на телефон с две сим карти до 500 лв. независимо нов или употребяван.
   

А сега да поясна :Big Grin търся телефон с 2 сима , като не е нужно и двата да са активни ( едната карта е за разговори , докато другата е само за нет ). Критерий са 1. Стабилност на удтройството разбирасе 2. Камерата ( снимам много и тя е ключов фактор. Затова и дълго време съм с lumia- имат добри камери) 3. Звук докато съм със слушслки ( не слушам много музика на говорителя , така че той не е толкова важен )
Обмислях lg g3 dual , но той върви около 550 втора ръка и се замислих дали няма по-добро решение. Марката не е от голямо значение , въпреки че не си падам по samsung .

Може да давате и предложения за малко по-скъпи модели но предпочитам да са в тази граница.
Благодаря предварително
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай one plus x. Официално цената му е 269 евро с безплатна доставка до България. Телефона си заслужава

Galaxy Nexus -> Sony Z1 Compact -> Meizu M1 Note->One Plus X -> Xiaomi mi6->Samsung a70->S21FE 
Цитирай
#3

В OLX има 2 обяви за G3 Dual. Предполагам си ги видял. Мисля, че ще се спазариш спокойно поне за 450лв. за този с гаранцията, от М-тел.

А сега да ти кажа моите предложения:

- LG G4 dual - ще се спазариш за около 500лв. от OLX

- Moto X Play - ако изникне отнякъде dual моделът, е страхотен избор. Иначе този с една sim карта го има нов за по 500лв. Dual - 600лв., нов

И двата са със страхотни камери.

На твое място, аз бих си взел LG G4, почти без да се замисля. Виждам, че не си много претенциозен, знаеш какво искаш .. G4 е доказано страхотен модел.

Edit: Виждам, че си написал, че приемаш предложения и за по-скъпи подели. Значи можеш спокойно да си позволиш G4 и Moto X Play. Smile

Още предложения: Xperia Z3 Dual, OnePlus X
Цитирай
#4

Виж и този Samsung Galaxy J7 dual sim http://slotbg.com/home/35-samsung-galaxy...l-sim.html
Цитирай
#5

Ами попринцип G4 ми е слабост Big Grin ако намеря за 500-550 ще съм много доволен Big Grin
Цитирай
#6

Има ги точно за толкова в OLX. Напиши LG G4 dual в търсачката.

Единият е за 550лв., другият за 570лв. Избери си един.
Цитирай
#7

Колеги някакви предложения за телефон до 400лв с две сим карти и поддръжка на карта памет. Бях се спрял на Huawei P8 но там трябва да избираш или да сложиш карта памет в едно от гнездата или сим карта а аз не искам така, искам да си има гнезда за сим картите и за картата с памет.
Цитирай
#8

LG G3, ако не се лъжа има два слота за micro sim карти плюс за micro SD.
Цитирай
#9

Доколкото видях lg g3 dual sim е над 500лв а въпроса ми беше за телефон до 400лв
Цитирай
#10

В OLX има един за 480лв. Опитай да се договориш.

Сега се сетих, че предишният ми телефон, HTC Desire 820 е точно такъв - с 3 отделни слота. С него никога не съм имал проблеми. Страхотна машинка. И ще си спестиш 100лв. А ако имаш някакви специални изисквания, кажи. На това HTC само основната камера му куца, тоест просто е прилична за някоя друга снимка и клип и дотам.. нищо специално. Ако нямаш афинитет към камерата, ще си доволен от телефона - за 300лв. И най-важното покрива напълно основното ти изискване - 3 слота.
Цитирай
#11

Не искам телефон втора употреба иначе да видях го това HTC 820 с добри данни е ама е над 400 дори отива към 500лв
Цитирай
#12

Вземи си xiaomi redmi note 3 pro запечатан и си свиркай Smile

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#13

Не знам къде ги гледаш тия цени:

http://get.bg/htc-gsm-desire-820-dual-sm...=pazarfeed
Цитирай
#14

Не знам ти какво гледаш, но то си пише, че не е наличен.

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Цитирай
#15

Хахаха.. просто хванах random линк. Както и да е. Стига да го иска момчето го има в още 5 сайта поне. Да каже.
Цитирай
#16

До сега винаги съм купувал телефони от операторите сега тези магазини не знам колко са им читави и оригинални телефоните
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)