Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Искам да си купя таблет горе/долу до 500лв
#1

Бихте ли ми предложили някакъв таблет с хубави характеристики и с добра поддръжка на софтуера грабна ми окото zenpad s8 също така и nexus 7 2013, но съм отворен и за други предложения за нещо ново и хубаво и да е от 7 до 10 инча и да е андройд не искам нищо друго.

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм много по таблетите, но Nexus-ът изглежда супер.

Мисля обаче, че няма да имаш повече ъпдейти с него.Някой запознат да каже.

А иначе, 500лв. ми се виждат супер много за устройство от 2013г. 

Ако искаш Нексуса, влез в OLX. Предполагам ще си намериш на половин цена.

http://olx.bg/ad/tablet-asus-nexus-7-201...5GJhU.html

Ако държиш да е нов, вземи нещо от миналата година или от тази.
Цитирай
#3

За това искам идей за нещо ново и да е най-доброто за тези пари

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#4

Ето какво харесах аз като се разрових:

Nvidia Shield K1
Acer Predator 8

И двата ги има в OLX, нови, ползвани съвсем малко, с гаранция. Мисля, че ще успееш да се договориш за 500-550лв. Smile

И двата изглеждат мощни, стабилни и дори уникални по някакъв начин. Характеристиките ги има в нета, като аз давам предимство на Nvidia за мощ и Android 6.0, а на Acer за дизайн, който е геймърски и е въпрос на вкус. Съвсем не на последно място, Predator-ът е метален.

Основният модел на Nvidia е с 16GB, а на Acer - 32GB. Ако това ти е важно, Acer е с предимство. Но пък и двата имат micro SD слот.

Аз ти дадох различни алтернативи от тези, които ще ти предложи някой друг, като: Samsung, Sony и т.н. Което не значи, че Samsung и Sony (които давам просто за пример), са лоши.

Но така и така ще дадеш толкова много пари.. вземи си нещо качествено и интересно.

Като цяло май докарах повече предимства в полза на Acer. Но е въпрос на вкус.

Между другото, Asus-ът, който си посочил, не изглежда никак зле също.
Цитирай
#5

Не съм проверил (сигурно е малко над бюджета) но Нексус 9, ако му е паднала достатъчно цената би трябвало да е хубав вариант.
Цитирай
#6

Колебая се между 2та модела на асус и модела на енвидиа като предатора е на първо място заради дизайна

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#7

Виж Xiaomi mi pad 2, просто е много добър, супер бърз, премиум дизайн, Intel процесор и уникален софтуер (MIUI).
Цитирай
#8

Предаторът е на Acer, не на ASUS. Да уточним просто.. Big Grin
Цитирай
#9

Да де моя грешка вчера ходих да го разгледам в технополис и много ме изкефи

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#10

Acer Predator 8 е с Z8700 ... ако ще е с него аз бих се загледал в нещо такова ... http://www.geekbuying.com/item/Teclast-X...57488.html
Цитирай
#11

Хаха. И аз го разгледах в Технополис, следобед. Но не беше включен..

Мнението ми е, че изглежда супер, естествено.. но да ти кажа, не останах очарован от изработката. Металът се усеща като ламарина, хах. След него хванакатох един алуминиев ASUS - много по-солиден. Да не говорим за някакъв случаен Samsung, който беше с чудесна изработка, но цената му беше от сорта на 650лв.

Ти успя ли да го разцъкаш Предатора?
Цитирай
#12

Да около 30тина минути

(2016-05-02, 14:17:16)bodonance написа:  Acer Predator 8 е с Z8700 ... ако ще е с него аз бих се загледал в нещо такова ... http://www.geekbuying.com/item/Teclast-X...57488.html

Както казах искам нещо с андройд, а не с уин 10 за тази работа си имам лаптоп

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#13

Dual OS... Може и само с една да е. Има опции и с 9.7 инча ... Андроид 5.1.1 идва машинката а той на 8гб рам е ...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Цитирай
#14

Това ми хареса като вариант и май най-много

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)