Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до около 350лв
#1

Здравейте колеги. Първо весели празници на всички. Искам да попитам какъв телефон бихте ми препоръчали с издръжлива батерия до около 350лв (нов или втора употреба). В момента съм с Lenovo Vibe x2, но ми омръзна нещо и искам да го сменям. Бях се спрял на LG G3, но като прегледах темите с дефектите и одеве като си поиграх малко с него не ми допадна толкова, колкото очаквах. В този ценови клас нещо не намирам добри телефончета като цяло. Сетих се за Xiaomi Mi4, Mi4i, Mi4s, но не знам дали и кой си заслужава най-много от 3те модела. Намерих за 330лв Mi4i чисто нов, но заслужава ли си? Гледах и Huawei P8, но като батерия си мисля, че пак ще е слабичък, а и трудно ще се намери за 350лв. 
Благодаря предварително  Smile
П.П. Като, че ли първата Mi4-ка най-много ми допада на визия. Намирам го на цена от 330лв(130 паунда) чисто нов с безплатна доставка. Добра ли е цената според вас?
Цитирай
Аксесоари
#2

Препоръчвам MI4 да тази цена, особено ако е и с 3GB RAM. Всички други модели с букви са само компромис в случая.

Sent from my MI 4W

 
Цитирай
#3

И аз като прочетох повече за моделите се спрях на него, но ще видя дали ще мога да намеря с 3 гб рам и 4G.
Цитирай
#4

За жалост няма да намериш чисто нов всички просто ей тъка изчезнаха по сайтовете ми4с е също добра аутернатива с пръстов отпечатак е и е от стъкло

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#5

Да, но е доста по-скъп. Също така не ми допада толкова...
Цитирай
#6

Щом си навит на китайски смартфон, вземи Redmi Note 3 (Pro), батерията му е отлична.

Иначе, препоръчвам Z3 или Z3 Compact.
Цитирай
#7

По принцип съм навит на всичко. Последните ми телефони са китайски и не ми пречи. Иначе z3 compact-а не ми допада, а със Z3 не съм си играл, но не съм привърженик на Sony като цяло. Благодаря иначе за предложенията.
Цитирай
#8

Да ти дам моето Мото X2 ?
Цитирай
#9

Благодаря за предложението колега, но дизайна не ми допада.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)