Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Възможно ли е да използвам старо SGS3 като bluetooth приемник .
#1

Здравейте наскоро се сдобих с джойстик за Ps4 с който да играя някои игри на компютъра но нямам приемник за да мога да играя от метър два седнал удобно ,а не на изправения ми работен стол (С кабел не мога да се отдалеча от компютъра) и искам да попитам възможно ли е да използвам едно старо Galaxy S3 (което отдавна вече не ми върши работа ) за приемник и ако да бихте ли ми дали насоки как да го направя ? Потърсих във интернет но не успях да открия никъде решение на това . Благодаря предварително .

LG Optimus GT 540 Android 2.3.7 CyanogenMod 7.2 SwiftDroid Second Life >>> Samsung Galaxy S III (SGS 3) 4.1.2
Цитирай
Аксесоари
#2

Пробвай с: Monect PC Remote.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

(2016-05-01, 19:25:48)centur написа:  Пробвай с: Monect PC Remote.

Доколкото разбирам това е програма която симулира джойстик а не работи като Bluetooth transmitter или греша ?
Моята идея е да свърша телефона към компютъра чрез USB кабела и да го използвам като приемник за сигнала от джойстика .

LG Optimus GT 540 Android 2.3.7 CyanogenMod 7.2 SwiftDroid Second Life >>> Samsung Galaxy S III (SGS 3) 4.1.2
Цитирай
#4

В този случай най-вероятно ще можеш да управляваш с джойстика само телефона.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Благодаря за предложението , дано някои се е справял преди с подобно нещо за да сподели Smile

LG Optimus GT 540 Android 2.3.7 CyanogenMod 7.2 SwiftDroid Second Life >>> Samsung Galaxy S III (SGS 3) 4.1.2
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)