Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нямам 3G S4 i9505
#1

Здр имам тел от около 1.5-2 години,и винаги за моб. нет е бил на Е реших да го пусна на авто на 2-3-4 G  и пак си позава само Е . Като пусна само 3G тел губи всякакъв  обхват.Помислих че е от антената взех друг работещ сложих мояата антена и работи има 3G и 4G даже.Обратно сложих работеща на моя и пак само Е позва а на 3G ниамам обхват. Пробвах и кабела и пак нищо. Тел е закупуван о Англия от оператор O2 откл. кам всички работи.Не е рутван с 5.0.1 е софта е i9505XXUHOJ2 
номер на компилация LRX22C.I9505XXUHOJ
Какво може да е дали е от софта? 
Благодаря Ви
Цитирай
Аксесоари
#2

Дали е от софта няма как никой да ти каже. Трябва да пробваш и ако тогава не се реши проблема да търсиш друго решение.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Ами ще ходи на сервиз.Благодаря
Цитирай
#4

Защо на сервиз? Флашни го с Odin и ако няма резултат - тогава на сервиз.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#5

Къде се намираш? Град, село, в сграда, навън, в бомбоубежище?...... Първо може да направиш ресет, после да пробваш с друга сим карта и тогава чак се засилвай към сервиза....

Sent from my LG-D802
Цитирай
#6

Ами не ми е ясно никак как се флашва четох ама ми е тъмно,иначе се намирам в Павликени. Пробвал сам с ресет и с друга карта все си е същото и карта ми е сменена с нова мислех че от това където сам я рязал.
Цитирай
#7

И при мен беше подобен проблема, който реших със смяна на платката.
Цитирай
#8

Да и аз кам платката сам се насочил. Имам една работеща от S4 I337(US версия) дали ще стане на S4 I9505.
Цитирай
#9

Не. Отвори го и провери дали не си счупил някой от пиновете. (което бях направил аз, но с малко фолио се оправи)
Цитирай
#10

А къде се намират тия пинове къде да гледам.
Цитирай
#11

Ето тези гледай.
[Изображение: oChDjZL.jpg]
Цитирай
#12

ОК благодаря ще погледна дано е от тях.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)