Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Конвертиране от сток андроид до Google play edition
#1

Здравейте, има ли някой колега който на скоро е конвертирал успешно от сток към Google play edition своето HTC m8?

Чудя се дали да го направя, моля за отзиви как се държи GPE версията сравнение със стоковия андроид.

Поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм го правил, но не напълно конвертиране. Бил съм със стоковия firmware (не съм го сменял, не е задължително) и ром, който е gpe. Държи се нормално, почти чист андроид, има само няколко приложения от htc, другото е Google. 
Има клипчета в Интернет, можеш да разгледаш, но лично мнение, ако си свикнал със sense, няма да ти хареса gpe.

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#3

Имах преди едно HTC M8 от УСА, и го бях конвертирал до GPE, но това беше преди около година. След ъпдейта от преди няколко месеца до Marshmallow не ми харесва как работи сегашното ми M8. 2 пъти вече го префлашвам стоковия ром, след указанията от твоя страна, просто си забива на някакв случаен прицип, последния път заби в буут лууп и до там. В момента ми лагва в интерфейса, не е толкова гладко като на Lolipop, и се чуда как да го оптимизирам, конвертирането до GPE ми се струва добра възможност, но още го обмислям.
Цитирай
#4

Marshmallow, е най-доброто, което се е случвало на този телефон.Лично аз, нямам проблем с нищо от това, което изброяваш (вярно е, че не съм със стоков ром, но все пак).

[Изображение: nexus2cee_output_t4FJGx.gif]
Цитирай
#5

Не съм съгласен за Marshmallow a 😀 толкова нелогични проблеми не съм имал, искрено се надявам поне в HTC 10 да са ги отправили.. Иначе лаг?? Държах си няколко дена телефона само енергоспестяващ режим + governor на кернела за спестяване. Процесора работи някъде на 1Ghz а видеото на 300Hz и поради някаква причиниа имам около 150-200 MB Ram и нямам лаг.

Пс
От както съм с Marshmallow телефона редовно ми умира без видима причина но свикнах и просто го проверявам по често дали работи.

Send from my HTC One M8 running ICE 8.0.6 using Tapatalk
Цитирай
#6

Аз бях го направил GPE, и така около две седмици. Трябва да ти кажа че си работеше нормално, но камерата беше отвратителна. И затова се върнах на Sense.

SAMSUNG GALAXY Z FOLD 4 BEIGE
Цитирай
#7

Благодаря ви за мненията. Отказах се от Google Play. В момента търся начин да го върна на Лолипоп. Всеки месец ми се налага да преинсталирам стоковия ром без някаква причина. Различни app-ове просто изписват съобщението unfortunately stopped working. Миналия месец галерията, преинсталирах сега контактите, преди това dialer-a, камерата и дори фм радиото, при положение че на телефона нищо почти не инсталирам, нямам дори една игра. Моля ако някой знае дали е възможно да флашна сток ром от 5.1 андроид , както флашвам 6.0 да сподели. Поздрави!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)