Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте  каня се да закупя Xiaomi Redmi Note 2 , но питах продавача с какъв ром  и ми прати снимка и пише , че  е MIUI 7 stable 7.0.6.0.0(LHMCNCI)  версия на Андроид 5,0,2 LRX22G 

въпроса ми е да ли ще е по добре да го смени със 7,1,3 преди да го закупя защото аз не му разбирам как става 

Xiaomi RedMi Note
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако не държиш на българския просто му кажи да ти сложи глобал стейбъл.
Този с двете нули накрая ми изглежда измислен
Цитирай
#3

ами по принцип не държа да е на български предния ми беше на английски  редми ноте 3 G   ама нещо му стана и нямам нерви да се занимавам с него и направо друг

Xiaomi RedMi Note
Цитирай
#4

Global stable си има инсталирани гугъл услуги, няма нищо китайско по него и има периодични ъпдейти през няколко месеца
Цитирай
#5

писах му на продавача ще е чудо ако го направи иначе няма да го купя

Xiaomi RedMi Note
Цитирай
#6

@expi, трудно ще стане и не знам как ще го убедиш да ти флашне точно това, което искаш ти.

 
Цитирай
#7

ми той губи ....... няма да му се моля един търговец като не може да си продаде стоката за къде е тръгнал , има и други обяви не е само той Smile

Xiaomi RedMi Note
Цитирай
#8

Колега преди 2 месеца дойде моя тел. със същия ром. Може да е измислен но си имаше всичко, включително български и гугъл приложенията и работеше перфектно. Въпреки това му инсталнах  TWRP  и последната стейбъл версия от ****.BG , после минах на девелопърските и сега всяка седмица си го ъпдейтвам ръчно без никакви проблеми до сега. Почети малко в нета и разбери как се сменя ром и не го отказвай.
Цитирай
#9

разбирам колега да се пробвам сам има едно , но и то е бачкам  по 12-13 часа и всеки ден няма велик ден няма 3-5 март работя без почивка и дори да имам един ден не ми е до телефони   просто искам да си платя за един краен продукт толкова ли е трудно.........

Xiaomi RedMi Note
Цитирай
#10

Това ме има ъпдейти не означава, че трябва да ги слагаш. Официалните могат да се свалят автоматично
Цитирай
#11

(2016-05-05, 21:32:35)suffer написа:  Това ме има ъпдейти не означава, че трябва да ги слагаш. Официалните могат да се свалят автоматично

извинявай не те разбрах

имам и друго питане батерия от редми ноте 3 G ще стане ли на редми ноте 2

Xiaomi RedMi Note
Цитирай
#12

Имам предвид че като го вземеш с каквато и да е версия, не си длъжен да обновяваш, ако нямаш време, но ако е официална имаш опция за автоматично сваляне на ъпдейта като по някое време те подканва да рестартираш.

За батериите.. Не малка да кажа нищо аз
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)