Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Сила на звука по време на разговор
#1

Опцията за намаляване на звука по време на разговор не работи ефективно. При намаляне до минимум,звука е толкова силен, че който седи до мен чува разговора. Със със стария телефон бях свикнал на по- ниски нива на звука

При вас така ли е?
Цитирай
Аксесоари
#2

Явно този който седи до теб има уши на слон.  Говорители те и по точно силата им не са от силните страни на s7 поколението.  Да не кажа че това  е един от най големите недостатъци...

Сигурен ли си че не бъркаш бутоните.

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#3

Напълно съм съгласен с @deepere. @thedeivis май имаш проблеми със слуха.

1916 
Цитирай
#4

На моя s7 също беше слаб звука, особено ако си на по-шумна улица направо не се чуваше.

S22 ULTRA кофти зелен. 
Цитирай
#5

При набиране или отговор слушалката е винаги усилена до последно, как да се оправи някой знае ли?
Цитирай
#6

Намали, докато набираш и трябва да си го помни. Ако ли не, пробвай със заводски.

Винаги искаме това, което нямаме.
Цитирай
#7

На мен също най-слабата сила в слушалката на S7 ми се струва една идея по-силна от най-слабото ниво на предишния ми Galaxy S4, но въпреки това не мисля, че се чува от другите хора наблизо. Rolleyes

Galaxy S10+  ◦  Prism White  ◦  SanDisk Extreme Pro 128 GB / U3 / A2  ◦  Android 10
Galaxy Watch 46mm  ◦  Silver  ◦  Tizen OS by Samsung
Galaxy S II  ◦  Galaxy Note II  ◦  Galaxy S4  ◦  Galaxy S7 edge  ◦  Galaxy S10+

Battery Historian
Цитирай
#8

При мен също е така на S7E най-слабото е с идея по силно от най-слабото на S5

Samsung Galaxy SIII > Samsung Galaxy S5 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S9 Plus > Samsung Galaxy S20 Ultra > Samsung Galaxy S22 Ultra
Цитирай
#9

(2016-05-07, 13:14:12)petio_venkov написа:  Намали, докато набираш и трябва да си го помни. Ако ли не, пробвай със заводски.

Нито със заводски,нито го помни.При всеки разговор се намаля ръчно.
Цитирай
#10

Тогава проблема е при теб не в моите уши... Намалено по време на разговор си помни нивото и при следващия и при по следващ разговор. До като не го промениш отново. Единственно не дава да го намалиш до край, спира на предпоследната степен. Но е повече от приемливо тиха за мен. Разликата от към аудио частта с предния ми апарат е огромна /note4/ . Едвам го изтрайвам това лъскаво парче стъкло. Нито е толкова силно, нито толкова ясно. Дори и след като си поиграх с еквалаизера пак е много далече от качеството...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#11

(2016-05-09, 17:28:45)thedeivis написа:  Тогава проблема е при теб не в моите уши... Намалено по време на разговор си помни нивото и при следващия и при по следващ разговор. До като не го промениш отново. Единственно не дава да го намалиш до край, спира на предпоследната степен. Но е повече от приемливо тиха за мен. Разликата от към аудио частта с предния ми апарат е огромна /note4/ . Едвам го изтрайвам това лъскаво парче стъкло. Нито е толкова силно, нито толкова ясно. Дори и след като си поиграх с еквалаизера пак е много далече от качеството...
Проблема е в твоя апарат . Както казват колегите силата на звук е доста голяма дори на най ниски стойности. Зависи от апарата които се ползва от друга страна на моменти не се издържа.

Xiaomi MI 5S
Цитирай
#12

(2016-05-10, 05:55:18)dimitrow написа:  Проблема е в твоя апарат . Както казват колегите силата на звук е доста голяма дори на най ниски стойности. Зависи от апарата които се ползва от друга страна на моменти не се издържа.

Силата на звука е субективен фактор и ако и ти си в групата на тези които им е силно ОК.
Говорех за това че всеки път звука бил на максимум и се налагала всеки път ръчно да се намаля и че при следващ разговор апарата не помнел настройките... при мен е нормално и помни... може би симптомите с помненето и силата са свързани...

Вместо да помислите над това което ви отговорих..., може да ме смятате за глух, ненормален и какъвто щете. 
Не ми пречи че при Вас е дефекта в апарата/софтуера.
Като имате един и същи проблем вижте какво в настройките сте променяли  /различно от стоковите/. Или какъв Фърм имате. Щом имате общи симптоми, ще намерите и все нещо което да е еднакво при вас и различно при другите който нямат този проблем. Ама какво ли се занимавам. Само да си хабя клавиатурата. Изчезвам глух и дефектен и повече в темата не стъпвам...

в момента Samsung Galaxy S22 и Galaxy Tab S6
Цитирай
#13

(2016-05-10, 23:17:25)thedeivis написа:  Силата на звука е субективен фактор и ако и ти си в групата на тези които им е силно ОК.
Говорех за това че всеки път звука бил на максимум и се налагала всеки път ръчно да се намаля и че при следващ разговор апарата не помнел настройките... при мен е нормално и помни... може би симптомите с помненето и силата са свързани...

Вместо да помислите над това което ви отговорих..., може да ме смятате за глух, ненормален и какъвто щете. 
Не ми пречи че при Вас е дефекта в апарата/софтуера.
Като имате един и същи проблем вижте какво в настройките сте променяли  /различно от стоковите/. Или какъв Фърм имате. Щом имате общи симптоми, ще намерите и все нещо което да е еднакво при вас и различно при другите който нямат този проблем. Ама какво ли се занимавам. Само да си хабя клавиатурата. Изчезвам глух и дефектен и повече в темата не стъпвам...

Помни само,ако избера същият номер или той ме набере,но ако друг номер ми звънне или аз го набера,не я помни силата на звука на слушалката.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)