Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Каква конзола да си купя , Xbox или PS3 ?
#1

Привет !
Решил съм за завършване на учебната година , на синчето да му взема конзола.
Но тъй като съм много бос в тази материя , се надявам да ми дадете насоки вие.
Играта е между PS3 и Xbox 360 . Но повече клоня към xbox.
Та , какво трябва да гледам като я копувам? 
360 pro или 360 elit  или 360 slim, falcon или jasper?
Искам да е хакната . Кой хахк е най добрия ? И какъв трябва да е  за игра в онлайн? 
Да има wifi , да не прегрява (поня че имаше нещо такова).
Какъв фирм. трябва да е за да а хакваема ако не е хакната?
Абе с две думи за 400/450 лв какво да търся?

Мерси за помоща предварително!

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай
Аксесоари
#2

Взимай плейстейшъна, по-лесно се хаква и ще си играе каквито игри иска. Xbox се хаква, но трябва да се записват игрите на дискове, докато при сонито може да ги качиш директно на харда на конзолата. При xbox-a online играта се заплаща, при сони нз как стоят нещата.

П.П. При бокса също може да е играеш игрите направо от харда на конзолата, но това е друг хардуерен хак, с който неможе да играеш онлайн.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

Взимай сонито, само да не е версията с 12гб, че не стигат.
До колкото знам като се хакне, след това не може да се играе онлайн. Чел съм, че има нови хакове с които може, но не съм запознат. Оригиналните игри за ПС3 вече вървят по около 10лв в ОЛХ и малко ми се губи смисъла от хака.
Иначе препоръчвам ПС3 заради игрите, които ги няма за други платформи:
-God of war
-Uncharted
-Gran Tourismo
-The last of us

И задължително Super slim версията, че другите са стари вече.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#4

Имах и двете конзоли,за мен по добра беше бокса,от към хак и игри.И с двете ако са хакнати забравяш онлаин.Ако вземеш бокс задължително слим.ИГрите се записват на харда

HUAWEI P9 lite
Цитирай
#5

Благодаря за отговорите , но съм се насочил към бокса заради по добрата графика.
Наистина ли е голяма разликата?
Явно и в двата случая , няма да има онлайн (при хакната конзола).Ще го прижевеем .
Важното ми е да намеря отговори на :
Какъв фирм. трябва да е за да а хакваема ако не е хакната? Само слим ли има wifi вградено .
Всички слим ли са със jasper дъна?
п.п. И аз се порових из нета за да намеря отговорите сам ,ама много се обатачих! И затова питам де.
Надявам се вие да ми дадете всичко от първа ръка.
Мерси!

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай
#6

Здравей, аз ти препоръчвам екбокс, защото за мен лично това е по - добтият избор. Също така МОЖЕ да се играе онлайн и в същото време да имаш хардуерен хак чрез който да си качваш игрите на харда, нарича се Dual Nand, дори в момента продавам 2 такива хакнати с модифициран вид ексбокса, ако се интересуваш ще ти пратя линк към обявите.

Отговори на въпросите ти:
1. Всички версии(фирм) са хакваеми, дори и да са най - новите.
2. Да, само слим са със WiFi
3. Всички слим са с дъно по - добро от това на джаспър, иначе попринцип Falcon и Jasper не прегряват, шанса е минимален.

Redmi Note 2
Цитирай
#7

Благодаря на колегата @Ultra Action Games и форума !
За близо 2ва часа се сдобих с конзола.
За мен темата е изчерпана , мерси!

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай
#8

Предполагам си взел бокс,което според мен е правилния избор.честито и много безавариини часове игра

HUAWEI P9 lite
Цитирай
#9

Да , благодаря за пожеланието!
п.п. Сега като се замисля , аз май повече се радвам от синът ми.

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай
#10

Като се купува се гледа ,какви игри ги няма за дадената конзола и ги няма за другата.Вече и двете са стари и нови игри няма за тях.
При PS3 superslim 12GB е вътрешната памет,но може да се сложи хард има си слот затова,но при него т.н. хакване е само хардуерно.
И как разбра ,че xbox360 има по-добра графика?Повечето игри са 30FPS и при двете конзоли. А и повечето игри са портнати от pc.

SGN2(N7100) titanium grey Dr,Ketan V14 & AGNi 4.5.2
Цитирай
#11

Има Супер Слим с фабричен 500гб хард.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай
#12

(2016-05-09, 23:29:21)BarcodeCrew написа:  Като се купува се гледа ......

Както казах , съм абсолютен лаик!
Но пък сега съм абсолютно доволен от xbox360 jasper rgh dual nand 250gb.
Достатъчно разнообразие от игри има , за да се ровя коя за какво е излезнала и за какво не.
Пак казвам лаик , но не и сляп за да не видя сравненията из нета за графиките на двете конзоли.

My favorite gadgets:

LeTV x600 <MiUi 8 bobN>  And  XiaoMi RedMi Note 8 pro<MiUi 11>  .:: <Redmi note 5 pro >::.
Цитирай
#13

Всеки си има приоритети. Smile
Игрите, които съм изброил в 3ти пост за мен накланят везните до безкрай.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

LG G4
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)